awantury po alkoholu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

awantury po alkoholu

przez mark123 02 sty 2016, 13:33
Zupapomidorowa napisał(a):
mark123 napisał(a):To, że ktoś nie pije codziennie nie musi oznaczać, że nie jest uzależniony od alkoholu. I w drugą stronę jest podobnie; gdy ktoś pije codziennie, nie musi oznaczać, że jest uzależniony.

Awantury moim zdaniem też nie muszą świadczyć o alkoholizmie. Może ktoś być awanturny po alkoholu i nie być alkoholikiem; a może ktoś nie być awanturny i być alkoholikiem.

To kiedy jest alkoholizm?

Medyczny alkoholizm jest wtedy, kiedy występują stany fizjologicznego głodu alkoholowego.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

awantury po alkoholu

przez abrakadabra xx 06 sty 2016, 07:20
Ja zawsze jak wypiłem byłem milusi ale jak spotkałem wrogo nastawionego do mnie obcego wtedy już nie byłem taki miły ale to się często nie zdarzało więc zazwyczaj byłem całkiem w porządku. I ludzie bardziej mnie lubili, może dlatego, że się otwierałem i byłem bardziej sobą (w małych ilościach wypitego alko bo w dużych czasem na odwrót), i chyba m.in. dlatego też się uzależniłem.

awantury po alkoholu

przez dodacik 11 sty 2016, 09:22
Takie awantury można przewidzieć. Wystarczy wiedzieć, że ktoś ma problemy dnia codziennego i coś w sobie ukrywa - jakieś kompleksy itp. Można być cichym bez alkoholu, a po nim człowiek przybiera formę agresora. Ale to tylko jedna z wielu opcji.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

awantury po alkoholu

przez nieboszczyk 11 sty 2016, 13:35
to sie nazywa peżot czyli domowy ninja
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg