awantury po alkoholu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

awantury po alkoholu

przez mark123 20 paź 2013, 23:33
To, że ktoś nie pije codziennie nie musi oznaczać, że nie jest uzależniony od alkoholu. I w drugą stronę jest podobnie; gdy ktoś pije codziennie, nie musi oznaczać, że jest uzależniony.

Awantury moim zdaniem też nie muszą świadczyć o alkoholizmie. Może ktoś być awanturny po alkoholu i nie być alkoholikiem; a może ktoś nie być awanturny i być alkoholikiem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

awantury po alkoholu

przez wieslawpas 21 paź 2013, 01:27
*Wiola*, to jest znakomity pomysl!

-- 21 paź 2013, 01:32 --

właśnie skończylem rozmawiac z gościem takim co pil przez 17 lat. Powiedział, że dziwczyna tak ma i musza z niej zejść emocje. Moze sie zmienić. Nie onacza to ze bedzie tak robila cały czas. Pomysł Woli jest taki troszi drastyczny, ale powiem o tym koledze.

awantury po alkoholu

przez nerwosol-men 08 mar 2014, 09:46
ja po wódce często wdawałem się bijatykę więc unikam tego alkoholu
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

awantury po alkoholu

przez comatom 08 mar 2014, 09:53
nerwosol-men napisał(a):ja po wódce często wdawałem się bijatykę więc unikam tego alkoholu

wiem wiem pisali w fakcie i na pudelku..... :mrgreen:
comatom

awantury po alkoholu

przez nerwosol-men 08 mar 2014, 09:57
comatom, :) no to przy dużych ilościach często jedna prowokacja i robiłem się agresywny po wódzie, ale po piwie dusza człowiek więc walę browary

awantury po alkoholu

przez comatom 08 mar 2014, 10:01
nerwosol-men, ja za to pi pijaku wyłaziłem na najwyzsze drzewo lub robiłem poziomkę 15m nad ziemią....
dlatego juz rzadko pije :D mi odpierdało po alko....zresztą naogladałem sie na mojego ojca całe dziecinstwo jak zjebał nam wszystkim życie....
ale nawet juz nie jestem w stanie czuc nienawisci :roll:
comatom

awantury po alkoholu

przez nerwosol-men 08 mar 2014, 10:04
comatom, ja już też raz na jakis piję z młodości mam tyle historii alkoholowych że mogę książkę napisać w tym dwa razy złamany nos ale jak to się mówi kiedyś trzeba dojrzeć

awantury po alkoholu

przez comatom 08 mar 2014, 10:06
nerwosol-men, niestety jaa podobnie+skakanie po autach,urywanie lusterek,wyrywanie lasek....a potem przerazenie :twisted:
comatom

awantury po alkoholu

przez nerwosol-men 08 mar 2014, 10:07
comatom, to samo mogę powiedzieć i ja na drugi dzień na kaca morlaniak i wyrzuty sumienia

awantury po alkoholu

przez Stakatela 08 mar 2014, 10:09
ja uwazam ze ta dziewczyna ma problem z alkoholem. 6 piw + wino? po mniejszych ilosciach tez tak sie zachowuje? moze nie powinna tyle pic jednorazowo. ale jesli zaczyna pic i nie potrafi przestac to juz jest problem nawet gdy przydarza sie sporadycznie

awantury po alkoholu

przez nerwosol-men 08 mar 2014, 10:12
Stakatela, jeżeli nie umie się opanować to ma problem, ja też miałem w swoim życiu tak że piłem po tylko żeby się odciąć całkowicie ale w pewnym moemencie się opanowałem

awantury po alkoholu

przez robert1987 10 mar 2014, 13:05
moim zdaniem to nie jest alkoholizm poprostu dziewczyna lubi wypić ale to dziala na nią źle skoro sie wykłóca może trzeba by było spróbować z nią porzmawiać o tym

awantury po alkoholu

przez alicja_31 10 mar 2014, 20:47
Stakatela napisał(a): 6 piw + wino?

ja tak piłam w wieku lat 16-17 :roll: nie pamiętam co wtedy robiłam i może to dobrze...

awantury po alkoholu

przez Zupapomidorowa 10 mar 2014, 20:59
mark123 napisał(a):To, że ktoś nie pije codziennie nie musi oznaczać, że nie jest uzależniony od alkoholu. I w drugą stronę jest podobnie; gdy ktoś pije codziennie, nie musi oznaczać, że jest uzależniony.

Awantury moim zdaniem też nie muszą świadczyć o alkoholizmie. Może ktoś być awanturny po alkoholu i nie być alkoholikiem; a może ktoś nie być awanturny i być alkoholikiem.

To kiedy jest alkoholizm?
Dawniej Luktar

Sortuj wg