dlugie przebywanie na nerwica.com

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez mark123 30 mar 2014, 13:19
Nie planuję na razie opuszczać forum, nie powoduje ono u mnie jakichś negatywnych skutków, wyjątek stanowi moja samoocena, mój pobyt tu spowodował jeszcze większy spadek mojej samooceny (ewentualnie większą świadomość niskiej samoooceny), niż przed moim pojawieniem się na forum.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez wieslawpas 30 mar 2014, 19:17
mark123, ale dlaczego spadla ci samoocena?

przez mark123 30 mar 2014, 19:20
wieslawpas napisał(a):mark123, ale dlaczego spadla ci samoocena?

Bo jeszcze bardziej uświadomiłem sobie, jakim jestem zerem i dziwadłem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wieslawpas 30 mar 2014, 21:12
a ja nic takiego nie zauwazylem.

przez Artemizja 31 mar 2014, 07:51
mark123, ej, skąd takie odczucie? Każdy ma tutaj problemy i nikt nikogo nie uważa za dziwadło. Dlaczego więc Ty sam siebie w ten sposób postrzegasz?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Nihil6 31 mar 2014, 10:41
mark123, "ja" też zawsze "miałem" wątpliwości co do tego, czy przebywanie na tym forum bardziej "mi" pomaga, czy szkodzi ... Z racji tego (a też i "musk" już nie ten, co kiedyś :P) ostatnimi czasy ograniczam się jedynie do tego niezobowiązującego trollingu :P

* cudzysłowia, bo poza standardowym "warzywieniem", również perspektywa "mi" się chorobliwie poszerza, "konstrukt osobowy" depersonalizuje, "rzeczywistość" derealizuje, ("powątpiewam" w to czy ja jako "JA", a i Wy jako "WY" w ogóle "istniejecie" ... - cholerny determinizm neurobiologiczny :/ Gdzie ta jakże abstrakcyjna "wolna wola" ? Gdzie "dusza" ? Gdzie owy szeroko pojęty "mistycyzm" ?) Przydałoby się go ("konstrukt osobowy") "czymś" "skrystalizować" (hmm ... jakiś ciąg na opiatach ?) ...
"Volenti non fit iniuria."

przez mark123 31 mar 2014, 14:52
Artemizja napisał(a):mark123, ej, skąd takie odczucie? Każdy ma tutaj problemy i nikt nikogo nie uważa za dziwadło. Dlaczego więc Ty sam siebie w ten sposób postrzegasz?

Na podstawie tego, że zdałem sobie sprawę, że niektóre moje problemy z psychiką są mocno nietypowe oraz na podstawie tego, że jeszcze bardziej dotarło do mnie, że prawie każdy lub każdy jest lepszy ode mnie.

przez wieslawpas 02 kwi 2014, 22:43
jak sie dzis czujecie? ja czuje takkie pobudzene, napiecie. Na forum siedze jak codzienne.

przez wiejskifilozof 03 kwi 2014, 10:09
Ja też nie mogę żyć bez forum.

przez wieslawpas 03 kwi 2014, 22:32
wchodzimy na forum a azyce uceka przed nosem.

przez Kalebx3 03 kwi 2014, 22:34
wchodzimy na forum a azyce uceka przed nosem.

a Forum to nie życie ? Każda chwila to życie . Ciekawe co bys innego robił ,może książki czytał , albo telewizję oglądał i narzekał , że życie Ci ucieka . Ono zawsze ucieka i śmieje się z nas jak z ostatnich debili .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez wieslawpas 03 kwi 2014, 22:43
Kalebx3, w sumie masz racje, to juz wieksza filozofa. Dla mne to juz normalne ze wieczorem wchodze,

przez Kalebx3 03 kwi 2014, 22:49
Jak nie zaniedbujesz reszty życiowych spraw przez Forum i sprawia Ci frajdę taki kontakt z drugim człowiekiem to spo-ko.
Ja tam lubię sobie pobajerzyć tutaj . Może na Zjazd pojadę to i osobiście Jegomościów i/ Gościówy poznam . Nie będzie juz taki total wirtual . ;)
Przecież 24 godziny na dobę Tu nie siedzę , nie? ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Perplessa 03 kwi 2014, 22:54
No to ja sie teraz wymadrze. Dziwicie sie,ze to forum tak wciaga. Proste-to jest jak grono przyjaciol, ludzi/sasiadow, ktorzy swietnie sie rozumieja i wzajemnie wspieraja. Tego nie ma na codzien i warte jest to przebywanie tutaj i wartosciowsze od innych czynnosci czy spotkan. Naturalny ped do stada, ktore tak samo odczuwa. Nie ma nic w tym zlego. Czy to uzaleznienie?.Ja mysle,ze tutaj wiele osob spelnia sie pomagajac innym i to jest swietne. Bo terapeutyczne :) Nikt nikogo nie wysmiewa za jego chorobe, nie udziwacznia, kazdy traktowany jest tak samo "waznie". Tutaj sa warunki do otwarcia sie bardziej niz u terapeuty. Jestescie jak rodzina, ktora dzieli podobny los. I dobrze bo panuje tutaj naprawde pozytywna atmosfera mimo wielu negatywnych emocji doswiadczanych na codzien. Tak wiec jesli ktos uwaza sie za uzaleznionego od tego forum to akurat w tym przypadku dziala mu to na zdrowie :)

Sortuj wg