dlugie przebywanie na nerwica.com

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez SmutnaTęcza 29 mar 2014, 16:10
To już jest uzależnienie. Dajcie mi bana. :why: Moja mroczna, "mroźna" praca licencjacka musi w końcu powstać i muszę zacząć się uczyć.

W ogóle przydałby się ban na internet, na całego kompa. :?

przez khaleesi 29 mar 2014, 16:47
Aurora92, pisz do adminki albo do któregoś moderatora. Mogą Cię zbanować na tydzień, miesiac obojętne.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez mark123 29 mar 2014, 16:50
Reiben napisał(a):
khaleesi napisał(a):To forum chyba szkodzi na dłuższą metę.

Możesz mieć absolutną rację, jak tu nieśmiało zaglądałem na dniach rejestracji to nie przypuszczałem, że walnę więcej niż kilkanaście postów bo co będę ze świrami dyskutował, sprowadzą mnie do swojego poziomu i pokonają. A teraz? A teraz rozmawiam z buką jak równy z równym, nie ma dla mnie ratunku :-|

Ja też z początku przyszedłem tylko na chwilę, ale potem zostałem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Reiben 29 mar 2014, 16:59
Ale Ty mark123 ciągle piszesz, że jesteś ciężko popierdolony, że nawet własny dowódca by Cię odstrzelił jakby zostało Was tylko dwóch kontra tuzin Specnazu..więc można powiedzieć, że było Ci to pisane, a widzisz ja jestem zupełnie normalny!
Reiben

przez wieslawpas 29 mar 2014, 17:07
ja tutaj siedze prawie caly czas, ale mnie to nie przeszkasza. to jedyny sposob na to zeby z pustego mieszkania miec kontakt z ludzmi.

-- 29 mar 2014, 17:09 --

Aurora92, po co Ci ban, zrob sobie taki piorytet ze praca licencjacka ważniejsza i nie zagladaj do forum tylko, zajmuj sie praca.

przez SmutnaTęcza 29 mar 2014, 17:48
wieslawpas, jakby to było takie proste, to już pół roku temu bym to zrobiła. :roll:

przez khaleesi 29 mar 2014, 17:51
wieslawpas, może zaadoptuj jakieś zwierzątko?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez wieslawpas 29 mar 2014, 17:57
khaleesi, Cos ty ja nie mam cieplowposci do zwierzat, chociaz mogbym miec jakiego kocora, bo dla nich zarcie nie jest problemem, gorzej z kuweta itp. Albo mogly by byc jakies myszki. Albo taka wielka kolorowa papuga ktora mowilaby co chwile - daj kabanosa, daj kabanosa...

przez estera1 29 mar 2014, 18:06
wieslawpas jak masz problemy ze snem to nie polecam ptaków typu kanarki ,papugi,Miałam także drą sie od rana do wieczora a jak przykryłam kocem to na początku były cicho z czasem zaczeły drzec sie na nowo.Wiosna idzie słychac mase ptaków za oknem a jak papuga je to usłyszy to zaczyna sie koncert

przez wieslawpas 29 mar 2014, 18:32
aha, nie wiadzialem ze to takie buty z ptakami w mieszkaniu.... dla mnie wystarczy kot, wolabym oczwiscie psa ale z psem to jest wiecej zachodu, trzeba wyprowadzac itp.

przez estera1 29 mar 2014, 18:55
jak masz młodego psa to jest troche zachodu ale w miare jak jest starszy to juz jest lepiej nie trzeba tak czesto z nim wychodzic.Plus jest taki ,ze jak nie masz z kim chodzic na spacer to idziesz z psiurem

przez KalekaŻyciowa 29 mar 2014, 22:57
Też kiedyś miałem "fazy" na obsesyjne czytanie forum, ale po tygodniu lub dwóch mi się nudziło. :D Ale tak w ogóle, to naprawdę warto ograniczyć a wręcz porzucić czytanie wszelakich for psychologicznych i psychiatrycznych ew. czytać jedynie działy niezaburzeniowe.

Ja kiedy przestałem czytać i myśleć o D/D, to D/D przeszło samo i powraca już bardzo rzadko i niewielkim stopniu.

przez kupmitrumne 29 mar 2014, 23:48
Po dłuższym zastanowieniu , dochodzę do wniosku , że trochę się uzależniłam , ale chyba od ludzi którzy tutaj są , nie wyobrażam sobie dnia bez wejścia na forum , więc źle ze mną :lol: :lol:

przez Kalebx3 29 mar 2014, 23:49
Po dłuższym zastanowieniu , dochodzę do wniosku , że trochę się uzależniłam , ale chyba od ludzi którzy tutaj są , nie wyobrażam sobie dnia bez wejścia na forum , więc źle ze mną---
---,,, nie jest ;) Kalebx3

>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg