Jestem juz alkoh0likiem?

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Jestem juz alkoh0likiem?

przez Cutler 09 sie 2013, 23:54
Jak nie mam wódy czy piwa przy sobie to czuję się poddenerwowany. Boje sie co bedzie. Zawsze gdy jestem sam w domu to zasówam po jakies alko, wtedy się uspokoajam. Codziennie musze sie lekko wstawic, wtedy mi lepiej. Spac tez mi ciezko jak sie lekko nie podpije. Warto isc juz do jakiegos speca?

Ps. Najgorsze to, ze 0.5L to dla mnie juz minimum, a slabo na mnie dziala i musze wiecej a jak wiadomo kasa szybko "plynie" nie wiem co juz robic.

Jestem juz alkoh0likiem?

przez kafka 09 sie 2013, 23:56
Cutler, moim zdaniem tak, ale powinieneś pójść na odpowiednią ocenę u terapeuty uzależnień.
kafka

Jestem juz alkoh0likiem?

przez khaleesi 10 sie 2013, 00:00
Cutler, jesteś. Alkoholik to nie znaczy, ze leży naje$^$%&y pod monopolowym
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jestem juz alkoh0likiem?

przez Cutler 10 sie 2013, 00:13
Ja nie wiem. Bylem u psychologa a potem u psychiatry. Oboje polecili mi psychoterapie ale mi sie wydaje, ze ja jestem normalny tylko mam pecha w zyciu. Zaczynajac od patologi w domu po moja zamodzielna probe znaleziniea swojego swiata, w ktorym dobrze sie czuje. Samotnego swiata.. Wydaje mi sie, ze trafiam na zlych ludzi. Co do alkoholizmu to trwa to od 2 lat, stopwniowo zwiekszajac wplyw na moje zycie. Daje mi spokoj i w dupie to mam co sie dzieje.

Jestem juz alkoh0likiem?

przez kafka 10 sie 2013, 00:19
Cutler, jeśli uzależnienie jest normalne to tak jesteś normalny ;)
kafka

Jestem juz alkoh0likiem?

przez Cutler 10 sie 2013, 00:21
kafka napisał(a):Cutler, jeśli uzależnienie jest normalne to tak jesteś normalny ;)

Nie rozumiem.

Jestem juz alkoh0likiem?

przez kamysto 10 sie 2013, 00:35
Oglądnij sobie Lot z Danzelem Washingtonem - serio.

Każda osoba uzależniona ma setki przemyśleń z których może wynikać, że się nie jest uzależnionym <- ale jak nie wytrzymujesz bez alkoholu, to trzeba Cie jednak zmartwić.
Jakiś czas temu zdiagnozowano mi schizofrenie, ale czuje się dobrze. A to mój blog

Jestem juz alkoh0likiem?

przez kafka 10 sie 2013, 00:42
Cutler, chodziło mi o to, że potrzebujesz jak najbardziej terapii i to takiej dla AA.
kafka

Jestem juz alkoh0likiem?

przez Cutler 10 sie 2013, 01:27
A opyla sie isc ponownie do psychiatry zeby przepisal mi cos dobrego. Ostatnio jak w wieku 17 lat blyem to nic mi nie przepisal i teraz nie wiem czy w wieku 19 lat isc znowu do niego. Wtedy mi polecil zebym sobie znalazl tak jak mi psycholog polecil jakas terapie ale niw wiem ;( Chcialbym dostac jakiegos gowno co otumania i czlowiek przestaje sie przejmoac. ehehehe.

Jestem juz alkoh0likiem?

przez *Monika* 10 sie 2013, 01:38
Cutler polecam psychoterapię uzależnień, młody jesteś więc masz szansę jeszcze wyjść na prostą.
Obrazek
Główny Moderator

Jestem juz alkoh0likiem?

przez sugarman 13 sie 2013, 20:27
Ja wam powiem ze nie ma lepszego leku na lęki jak alkohol. Nie zadne zomireny czy inne benzodiazepiny ale własnie alkohol. Dawka początkowa 1 piwo stopniowo zwiekszać... ja średnio dziennie 3 lub 4 piwa ale zdarza sie więcej.ostatnio dużo wiecej . Rekord to 14 na dzień i mozna życ bez lęku. Polecam

Jestem juz alkoh0likiem?

przez Auman 13 sie 2013, 22:16
sugarman napisał(a):Ja wam powiem ze nie ma lepszego leku na lęki jak alkohol. Nie zadne zomireny czy inne benzodiazepiny ale własnie alkohol. Dawka początkowa 1 piwo stopniowo zwiekszać... ja średnio dziennie 3 lub 4 piwa ale zdarza sie więcej.ostatnio dużo wiecej . Rekord to 14 na dzień i mozna życ bez lęku. Polecam

Coś o tym wiem.
Auman

Jestem juz alkoh0likiem?

przez *Monika* 14 sie 2013, 01:47
sugarman napisał(a):Ja wam powiem ze nie ma lepszego leku na lęki jak alkohol. Nie zadne zomireny czy inne benzodiazepiny ale własnie alkohol. Dawka początkowa 1 piwo stopniowo zwiekszać... ja średnio dziennie 3 lub 4 piwa ale zdarza sie więcej.ostatnio dużo wiecej . Rekord to 14 na dzień i mozna życ bez lęku. Polecam

Yhm, a tolerancja wzrasta.
Teraz jesteś lękowcem, a potem dojdzie jeszcze jedno zaburzenie - uzależnienie od alkoholu.
Fajna rada, nie ma co.
Obrazek
Główny Moderator

Jestem juz alkoh0likiem?

przez sugarman 14 sie 2013, 13:02
To była stuprocentowa ironia *Monika* ale też prawdą jest, że ze znanych mi środków alkohol najlepiej tłumi we mnie lęk. Niestety, bo wiem ze jestem juz w umiarkowanym nałogu

Sortuj wg