Uzależnienie krzyżowe i zaburzenia psychiczne

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez depas 22 kwi 2013, 17:32
Moja wszywka antyalkoholowa okazała się ściemą, po 4 miesiącach od instalacji napiłem się ostrożnie alkoholu i nic, zupełnie nic, żadnych negatywnych objawów. Innymi słowy zostałem oszukany, mam na tyłku bliznę po szyciu, ale najwyraźniej zaszyto mi powietrze. Gdyby to był esperal, już dawno leżałbym na oiomie. A tak, popijam codziennie w tajemnicy przed żoną, pół litra żołądkowej tutaj, pół litra żółądkowej tam. Jest bardzo dziwnie, bo muszę udawać że wciąż mam wszywkę i nie mogę pić, a jednocześnie piję i udaję że jest normalnie, że nic nie wypiłem. Jestem podwójnym oszustem w tym momencie.
A i od picia wyszły demony z przeszłości, czyli regularne wizyty w aptece po legalne ćpanie...

-- 22 kwi 2013, 17:59 --

Zastanawiam się, może powinienem się jeszcze raz zaszyć, tym razem na serio... Tylko skąd wiedzieć czy lekarz jest uczciwy i zaszywa disulfiram, czy też powietrze.
Najgorsze jest to, że nie zacząłem pić jak człowiek, to znaczy piwko-dwa, tylko od razu z grubej rury żołądkową z gwinta. Tak jakby te kilkanaście miesięcy abstynencji było nic nie warte, a każdy z tych dni wydawał się ważny i słuszny, trzeźwy. Teraz jest nie tylko picie, ale do tego jeszcze oszustwo.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez kaja123 22 kwi 2013, 19:11
depas napisał(a):Moja wszywka antyalkoholowa okazała się ściemą, po 4 miesiącach od instalacji napiłem się ostrożnie alkoholu i nic, zupełnie nic, żadnych negatywnych objawów. Innymi słowy zostałem oszukany, mam na tyłku bliznę po szyciu, ale najwyraźniej zaszyto mi powietrze. Gdyby to był esperal, już dawno leżałbym na oiomie. A tak, popijam codziennie w tajemnicy przed żoną, pół litra żołądkowej tutaj, pół litra żółądkowej tam. Jest bardzo dziwnie, bo muszę udawać że wciąż mam wszywkę i nie mogę pić, a jednocześnie piję i udaję że jest normalnie, że nic nie wypiłem. Jestem podwójnym oszustem w tym momencie.
A i od picia wyszły demony z przeszłości, czyli regularne wizyty w aptece po legalne ćpanie....

Oj Ty biedactwo oszukali Cię a miałeś nadzieję wylądować na OIOM ie. Do tego MUSISZ udawać. OJOJOJ.
Wiesz co z takim podejściem to najlepsza klinika odwykowa Cię nie postawi na nogi. To Ty masz chcieć nie pić - a nie nie pijesz bo masz straszaka. Chcesz komuś coś udowodnić??? To Ty tutaj jesteś największą ściemą. Mniejszą sztuką jest przestać spożywać alkohol większą jest zrozumieć że nie chce go już spożywać. Jak tego nie zrozumiesz to jesteś głęboko w D.... i żadne wszywki i cuda Ci nie pomogą.

przez depas 22 kwi 2013, 19:30
Rozumiem, masz dużo racji, ale skąd taki napastliwy ton, czemu na mnie krzyczysz?
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez znudzona-ona 22 kwi 2013, 19:32
bo się głupio tłumaczysz i to budzi irytację. Mnie śmiech pusty ogarnął jak czytałam te Twoje żale na złą wszywkę. Masz całkiem skrzywioną optykę, to Ty powinieneś mieć WEWNĘTRZNĄ MOTYWACJĘ żeby przestać pić a nie lekarz, który Ci coś w dupę wszyje
Małgorzata. Pomagam w angielskim.

przez depas 22 kwi 2013, 19:40
A co jeśli nie mam dość siły żeby samemu z siebie przestać pić, jeśli brakuje mi motywacji, jestem za słaby? Mam iść się powieśić czy co? Nikogo nie winię za swój nałóg, ale zostałem oszukany, zresztą nie tylko ja ale również moja żona i reszta rodziny. Jednak jeśli ktoś zapyta, szczerze odpowiem że ciieszę się z takiego obrotu sprawy, bo wciąż mogę pić bezkarnie, Lepiej?
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

przez kaja123 22 kwi 2013, 19:42
depas napisał(a):Rozumiem, masz dużo racji, ale skąd taki napastliwy ton, czemu na mnie krzyczysz?

Ja nie krzyczę piszę jak jest bez ściemy. Wiesz osoby uzależnione mają to do siebie że lubią sie usprawiedliwiać i to często bardzo głupio. Żyją w świecie iluzji i zaprzeczeń. Ty jesteś jaskrawym przykładem takiego zachowania. A co z tym zrobisz to nie moja broszka.

przez znudzona-ona 22 kwi 2013, 19:44
rób co chcesz, ale nie zwalaj winy na źle zaszyty medykament. Nie masz motywacji to pewnie jeszcze nie osiągnąłeś swojego dna w chlaniu. Możesz na to dno czekać tylko miej na uwadze, że niektórzy go nie dożywają. A co do żony to powinna cię kopnąć w tyłek i zostawić, może wtedy byś znalazł motywację
Małgorzata. Pomagam w angielskim.

przez kaja123 22 kwi 2013, 19:46
depas napisał(a):A co jeśli nie mam dość siły żeby samemu z siebie przestać pić, jeśli brakuje mi motywacji, jestem za słaby?
niestety ale w żargonie alkoholików mówi się że nie osiągnąłeś swojego dna widocznie za mało wypiłeś żeby CHCIEĆ wytrzeźwieć. Zwróć uwagę jest różnica pomiędzy nie piciem (czyli nie wlewaniem sobie w gardło %) a bycie trzeźwym czyli pracą nad sobą nad swoimi emocjami. To jest trudne ale trzeba chcieć.

przez depas 22 kwi 2013, 19:47
kaja123, sam nie wiem, jednocześnie czuję że masz rację, i w tym samym momencie odbieram Twoje słowa jako nieuzasadniony atak. Ale nauczyłem się już w trakcie terapii że moje osądy są często mylne, dlatego wychodzę z założenia że jesteś po prostu zajebiście szczera w stosunku do mnie i tyle. Być może mój opis sytuacji z wszywką rzeczywiście był śmieszny, żeby nie powiedzieć "żałosny", sam nie wiem, napisałem tylko to co czuję.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

przez kaja123 22 kwi 2013, 19:50
depas napisał(a):kaja123, sam nie wiem, jednocześnie czuję że masz rację, i w tym samym momencie odbieram Twoje słowa jako nieuzasadniony atak. Ale nauczyłem się już w trakcie terapii że moje osądy są często mylne, dlatego wychodzę z założenia że jesteś po prostu zajebiście szczera w stosunku do mnie i tyle. Być może mój opis sytuacji z wszywką rzeczywiście był śmieszny, żeby nie powiedzieć "żałosny", sam nie wiem, napisałem tylko to co czuję.

no i dobrze że napisałeś co czujesz a ja napisałam co ja czuję. Szczerze mówiąc dobrze że Cię zabolało czyli dotarła jakaś prawda. Teraz sobie ją przemyśl :D

przez depas 22 kwi 2013, 19:59
Ok będę myślał, póki co bolą mnie Twoje słowa, tym bardziej że są prawdziwe. Tyle się naczytałem o abstynencji i myślałem że wszystko wiem, a tymczasem wystarczyło raz mieć pole do popisu i skończyło się gwintowaniem flaszki i nękaniem aptekarek... A już było tak pięknie i trzeźwo.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

przez kaja123 22 kwi 2013, 20:26

przez Kalebx3 22 kwi 2013, 21:33
Uuuuu , to żeś mnie zaskoczył teraz Depas na maxa! Nie ,żebym był zdziwiony ,może się zdarzyć,,,każdemu. Ważne ,żebyś w to TERAZ nie brnął, otrząsnął się i wyciągnął jakieś konstruktywne wnioski i przestał chlać. Jak najbardziej jestem za chemicznym wspomożeniem , straszakami etc , dosłownie wszystkim co pomaga NIE PIĆ. Jednak nie Ty pierwszy mówisz mi o ściemach lekarzy z lewymi wszywkami. Olać to , strata kasy. Lepszy Anticol w tabletkach . Cwiartka tabletki na noc i masz spokój przez następne 24 godziny -Na pewno. Polecam Naltrexon , samo odechciewa się pić , a nawet jak się zdarzy to żadna z tego przyjemnośc , zwykłe bezduszne ujebanie. Jest jeszcze Akomprazat,,,ale o czym ja Ci tu teraz gadam. Wez pod uwagę ,że bierzesz proszki ,a one z alkoholem to może być róznie i nieciekawie. Ja wiem ,że sobie poradzisz , masz trochę oleju w głowie,,,i z wszywką czy bez dasz radę. sam dobrze rozumiesz, że picie to samo gówniane staczanie się we wszyskim na denko. Nara.
A co ty tam od tych aptekarek wyciągasz ? :lol:
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez depas 22 kwi 2013, 22:33
Kalebx3, od miłych pań z apteki wyciągam standardowe produkty, to znaczy pseudoefedrynę, dekstrometorfan i kodeinę. Oczywiście nie wszystko na raz, po troszę. Chyba nie wyglądam na typowego wyciągacza, bo wszystko dostaję z uśmiechem i pozytywnym przekazem. Może po prostu jestem za stary na to gówno i stąd taka a nie inna reakcja... Póki byłem zablokowany i nie piłem, nabywałem jedynie środki z recepty, teraz wszystkie chwyty dozwolone...
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

Sortuj wg