Jestem uzależniona od Polsenu (Zolpidemi tartras)

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez halenore 11 gru 2012, 19:33
Mad, okiem znawcy, co jest gorsze: alpra czy zolpi?

-- 11 gru 2012, 19:34 --

Psychotropka`89 napisał(a):halenore ,już mam w domku Polsen i... już się nie mogę doczekać wieczoru. Czuję taki wewnętrzny spokój, ulgę, że jest, że się odprężę, że zasnę bez męczących snów i problemów... Masakra... :-|

We're doomed :hide: :bezradny:
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez Psychotropka`89 11 gru 2012, 19:57
halenore , dokładnie...
Wg mnie wszystkie benzo i benzo podobne to gówno i lepiej od tego uciekać jak od ognia. Ale cóż. Gdy zaczynałam swoją przygodę zaufałam zapewnieniom lekarza, że jest to lek nowej generacji, nie uzależnia i w ogóle jest super bezpieczny, a jak mu powiedziano,że w ulotce jest napisane co innego, to powiedział, że nie trzeba się tym przejmować, bo "w ulotkach zawsze tak straszą". :evil:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Michuj 11 gru 2012, 19:58
alpra znacznie gorsza.
Loża szyderców

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lord Kapucyn 11 gru 2012, 19:59
i agree- alpra gorsza
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez kaja123 14 gru 2012, 23:28
Psychotropka`89 napisał(a):Lilith , To jest idendtyczne jak uzależnienie od narkotyku. :shock: :zonk:

bo to jest jak narkotyk. Ja schodziłam po tzw "kawałeczku" + antydepresant nasenny. Udało mi się ale było ciężko. Nadal sa leki ale nieuzależniające i w małych dawkach. Mam zamiar i z tego się wyplątać. Marzę o tym dniu kiedy będę czuła sennośc położe się i zasnę bez ceregieli. Każda nocka to kolejne zmagania.

przez Michuj 22 gru 2012, 23:12
Z zolpidemem PRAWDZIWY problem zaczyna się, gdy zaczyna się go brać w dzień, bynajmniej nie żeby iść spać...
Loża szyderców

przez Psychotropka`89 24 gru 2012, 00:08
Michuj, no to ja na szczęście nie mam jeszcze prawdziwego problemu. Kiedyś brałam w dzień ale to było ze 2 lata temu. Od tamtej pory, nie zdarzyło mi się tego typu "szaleństwo".

Ja w dzień brałam z powodu mega doła psychicznego, żeby po prostu nie myśleć i zasnąć. A Wy? Jaki mieliście w tym cel? Faza, czy podobnie jak ja?...
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez err 24 gru 2012, 14:17
Ja czasem biorę niekoniecznie Zolpidem, ale inne leki w celu przespania całego dnia... Gdy mam ciężkie dni, albo po pracy jestem wolny zajadam się po to, żeby wywołać sen zamiast się dołować. Sny mam zawsze bardzo barwne i jest takie odskoczenie od codziennej rutyny. Kiedyś brałem Zolpidem dla fazy, ale teraz już nic po nim nie mam, jedynie jakieś falowanie.
err

przez Michuj 24 gru 2012, 17:34
Faza przed snem. Szlug odpalany do głupokowatego uśmiechu, leżąc rozłożonym na kanapie. Na to często czekam cały dzień ;/
Loża szyderców

przez tahela 24 gru 2012, 19:07
Dal mnie zolp jest gorszy od alpry, ataków śmiechu tez nie mam po tym, natomiast mam efekt #D i literki na klawiaturze się ze mnie śmieją i się przestawiają i nigdy nie mogę w odpowiednia trafić,
Psychotropka aż takich jazd nie mam jak ty, ale może na ciebie ma wcześniejszy wpływ uzależnienia od dragów :?: .

Ja tez odstawiam jak Kasia co pewien czas i ie biorę niestety wtedy ze spaniem jest tragedia a zolp to jedyne co na mnie dział jeśli idzie o sen, ani mianseryna, ani trinico :? i wracam po miesięcznej przerwie czy po 1,5 miesiąca i wtedy się zaczyna od jednego tabsa do dwóch i nieświadome dobieranie i szlag mnie trafia jak się budzę rano a tu więcej zjedzone niz wydzielone dwa i wzięte z pełna świadomością , najlepsze jest to ze pamiętam jak się kładę jak zasypiam szybko i fajnie a rano nie ma pół paczki i tylko po tym braku sie orientuje ,ze wzięłam więcej niż planowałam. :pirate:
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez halenore 26 gru 2012, 10:08
A mnie nawet tą jedną przyjemność odebrało: fazę przed snem. Warto było czekać do nocy na magię. Teraz nie ma magii tylko muł. W dupie z tym leczeniem, chorobą i z całym moim życiem...
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez Psychotropka`89 26 gru 2012, 13:47
halenore, podpisuję się pod Twoim postem obiema rękami. :evil:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez kaja123 26 gru 2012, 14:00
halenore napisał(a):A mnie nawet tą jedną przyjemność odebrało: fazę przed snem. Warto było czekać do nocy na magię. Teraz nie ma magii tylko muł. W dupie z tym leczeniem, chorobą i z całym moim życiem...

noo baa a będzie jeszcze gorzej. No w dupie ale z jakim leczeniem? Przecież naduzywanie leków to nie jest leczenie tylko choroba która potęguje depresję, nerwicę. Wiem że jest ciężko się z tego wyplątać ale mozna.

przez Michuj 26 gru 2012, 15:22
Odstawiałem klonazepam (mocodajny podobnie do alpry) i to był prawdziwy koszmar. Odstawianie zolpidemu to była tylko bezsenność z odbicia. Dlaczego? Ponieważ zolpidem to takie ''okrojone benzo'' , nie posiadające właściwości przeciwdrgawkowych które mają benzo i ten fakt znacznie odróżnia od benzo i co za tym idzie znacznie łatwiejsza odstawka.
Loża szyderców

Sortuj wg