Uzależnienie od drugiej osoby

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez bedzielepiej 10 maja 2015, 23:32
Życie samemu jest bez sensu jestem jak Robinson Cruzoe bez Piętaszka. Pamiętam ten rozrywający ból jaki czułam i dławienie kiedy czytałam jak Robinson stracił Piętaszka i tak się teraz czuję.

przez Artemizja 29 cze 2015, 06:32
trzeba uważać żeby za bardzo sie nie zakochać ,żeby nie cierpieć
Można próbować, ale wiele rzeczy dzieje się niezależnie...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez kaja123 05 lip 2015, 10:28
oka22 napisał(a):kochać 2 osobę to lepiej normalnie ,zwyczajnie tak żeby nie świrować na jej punkcie
bo jak zauważy ten drugi że sie za bardzo kocha to wykorzystuje to i robi głupie numery
trzeba uważać żeby za bardzo sie nie zakochać ,żeby nie cierpieć

Tak to opisujesz jakby można było zaplanować sobie miłość jak wakacje - uważać żeby się nie zakochać za bardzo? No to tak jakby zaplanować sobie jak umrze mi mama nie będę za bardzo się smucić bo będę cierpieć. Myślę że tak myślisz (trochę życzeniowo jak dziecko) bo zostałas zraniona i odrzucasz miłość żeby się to nie powtórzyło? Nie można zaplanować jak się będzie czuło w jakim nasileniu, to nie możliwe.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg