Dopalacze,chyba się uzależniłem

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez Walter White 23 wrz 2012, 00:05
Dokładnie miesiąc temu zakupiłem 3,3 grama pewnych substancji zwanych potocznie dopalaczami.
Były to 3 woreczki,każda o innej sile + 0.3 grama gratis.
Wypaliłem już ok.2.2 grama.(idąc od najsłabszego)

Tak więc spróbowałem,było zajebiście,zazwyczaj oglądałem filmy komediowe czy seriale.
Na drugi dzień wziąłem znowu i tak przez cały miesiąc z dzisiejszym dniem włącznie.

Codziennie sobie mówię że dzisiaj nie będę palił.Znajduje 100 powodów dla których by tu zapalić.

I teraz najgorsze:
Ogólnie jestem osobą która często ogląda filmy,a teraz nie potrafię obejrzeć filmu czy serialu bez zapalenia,po prostu nic mnie wtedy w tym filmie nie śmieszy ani nie interesuję.
Oczywiście kiedy zapale to wszystko mnie ciekawi,bawi,niektóre sceny z filmu mogę powtarzać z 10 razy ponieważ tak mi się podobały.Mam pokręcone sny które w łatwością pamiętam po przebudzeniu.Chcę mi się czytać,uczę się programowania.Wzrasta mi apetyt.
Wszystko staję się w jednej chwili ciekawsze.

Szczerze to nie mam pojęcia co robić i nie wiem czy przestanę,dlatego też piszę tego posta wcześniej.(pisząc go właśnie jestem na fazie).

Czy to już klasyczne symptomy uzależnienia(sobie wpajam że to biorę bo jest ciekawiej,ale przestanę kiedy w końcu mi się skończy).
No własnie.Czy potrafiłbym rzucić,może ma ktoś tutaj doświadczenie w tych sprawach i powie mi czy mógłbym tym rzucić tak z dnia na dzień.
A jeśli nie to co mam robić?Iść na odwyk czy co?

przez Michuj 23 wrz 2012, 00:09
?Iść na odwyk czy co?

piszesz to tak, jakby gdzieś magicznie leczyli. Odwyk to bardzo ciężka praca nad sobą, przy bardzo dużej motywacji do zerwania z nałogiem, a nie ''pujde sobie tam, to mnie wyleczą''.
Loża szyderców

przez Ferdynand k 23 wrz 2012, 00:16
Z tego co piszesz to to dziadostwo na serotoninę działa, znajoma mówiła mi, że na studiach badała dopalacze chromatografem
wykazano ponad 5000 substancji więc do końca nie da się stwierdzić jak działa? :bezradny:
Naczelny Użyszkodnik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Walter White 23 wrz 2012, 00:20
wykończony napisał(a):Z tego co piszesz to to dziadostwo na serotoninę działa, znajoma mówiła mi, że na studiach badała dopalacze chromatografem
wykazano ponad 5000 substancji więc do końca nie da się stwierdzić jak działa? :bezradny:

Jak skończę palić to zawsze mam ochotę na słodkie,więc możliwe.

przez Ferdynand k 23 wrz 2012, 00:30
Psychiatra ci pomoże przepisze może nawet coś jak będzie wiedział co. :zonk:

-- 23 wrz 2012, 00:45 --

Żeby pomóc w odstawianiu jasne :mrgreen:
Naczelny Użyszkodnik

przez kaja123 23 wrz 2012, 09:18
Walter White, tutaj jest link gdzie obszernie jest napisane o uzależnieniach.uzale-nienia-t21001.html

przez Pasman 23 wrz 2012, 10:18
Nie ma co czekać aż się uzależnisz. Spróbuj zamienić ten dopalacz na zwykłe fajki.
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

przez Ferdynand k 23 wrz 2012, 10:28
Pasman nawet pomysł słyszałem, że w dopalaczach są mocne krótkodziałające i mao
nikotyna to ciekawy pomysł zamiana i mao b na dri. Ale chyba terapia jest tu potrzebna. :bezradny:
Naczelny Użyszkodnik

przez Walter White 23 wrz 2012, 15:25
Postaram się dzisiaj nie brać,ale już szału dostaję.Narazie palę tylko fajki,ale zbytnio nie pomaga.Jeszcze mnie grypa dopadła.

Ogólnie dziwna sprawa z tymi dopalaczami.Kiedyś paliłem haszysz non-stop przez ponad 2 miesiące i rzuciłem z dnia na dzień,a tu nagle wzięło mnie na eksperymenty z dopalaczami.No coż,trzeba płacić za głupotę :nono:

Może piwko mi pomoże zapomnieć o nałogu.

przez nieboszczyk 23 wrz 2012, 16:55
kupiłeś i spróbowałeś dopalaczy bo miałeś pracę która wymaga dużo siły,szybkości i wydajności?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Walter White 23 wrz 2012, 18:41
@nieboszczyk
Te dopalacze działają podobnie jak marichuana więc nie.
Akurat się złożyło że jak skończyłem pracę która była ciężka dosyć,to kupiłem je,ale nie przez pracę,po prostu chciałem się wyluzować.

Sortuj wg