apatia po marihuanie utrzymująca się rok ?

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez kasztan2c 17 maja 2012, 19:49
witam .

mam 15 lat. od roku prawdopodobnie mam apatie spowodowaną przez palenie marihuany .
w tamte wakacje zapaliłem po raz pierwszy nic mi sie nie działo dopiero za 3 razem wydawało mi sie że działa dłużej . po jakimś czasie przeszło mi lecz kilka mies temu znowu zapaliłem . czuje się zaspany , przytłumiony , mam bardzo słabą pamięć i nie umiem się skupić . nie wiem co mam robić czyje się okropnie .mam juz tego dosyć mam stany lękowe męczy mnie to . wydaje mi się ,że umieram . nie byłem u żadnego psychiatry ,psychologa z nikim o tym nie rozmawioałem . mam myśli samobójcze .

Błagam jestem juz tym wszystkim zmęczony pomóżcie .

przez uzytkownik 17 maja 2012, 19:57
Czułeś już jakieś anomalie w momencie zapalenia, po którym źle się zacząłeś czuć? Mówię tu o poważnych zaburzeniach lękowych (panika, drgawki, itd.).
uzytkownik

przez Laima 17 maja 2012, 21:37
kasztan2c, myślę,że to nie jest z powodu palenia zioła tylko z innego.Zgłoś do psychiatry bo myśli s to już poważna sprawa.
Pomóc Ci możemy jedynie w poszukaniu poradni psychiatrycznej jeśli napiszesz z skąd jesteś.Tu na forum oprócz tego i słów wsparcia nie otrzymasz.Nie jesteśmy psychiatrami,ani cudotwórcami tylko ludźmi z problemami.
Laima

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pisanka 18 maja 2012, 13:25
dokładnie. Twoje problemy nie są raczej od zioła, tylko pewnie problem leży gdzieś głębiej. Jesteś niepełnoletni, więc musisz przede wszystkim powiedzieć o tym rodzicom i iść na odpowiednie leczenie. Koniecznie idź do psychiatry, że ocenił gdzie leży problem i skierował Cię gdzie trzeba!

przez schabbb 04 cze 2012, 12:01
nie bardzo pasuje te objawy , ale moze to pseudodemencja

Sortuj wg