Detoks

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Detoks

przez KillBill 14 maja 2012, 18:27
pisanka
tak samo na ED, którym ciągle torturujesz forum, tak samo jakieś inne akcje.

co to jest ED?
Laima nie bierze fety tylko tabletki na katar popija kawą

Detoks

przez pisanka 14 maja 2012, 18:35
pisała, że brała fetę.
ED to zaburzenia odżywiania. Laima na nie choruje, a na forum często wpada w dyskusję o najnowszych metodach na odchudzanie, wymuszanie wymiotów i innych magicznych umiejętnościach osób chorujących na zaburzenia odżywiania. Efedrynę i pochodne bierze też w celach chudnięcia.

Detoks

przez Laima 14 maja 2012, 18:48
pisanka, nie krzycz na mnie :why:
Laima

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Detoks

przez pisanka 14 maja 2012, 18:56
Laima nie krzyczę na Ciebie, tylko musisz się zdecydować czy chcesz być zdrowa, czy chorowanie Ci odpowiada. bo czasami się zastanawiam nad tym jak czytam co piszesz.

Detoks

przez KillBill 14 maja 2012, 18:57
Laima skończ z tym odchudzaniem bo na kości to się teraz nawet psy nie rzucają ;)
z chudą kobietą żaden facet nie chce gadać bo się boją że będzie musiał pracować i sam sobie gotować,a chuda żona sobie kromkę z masłem zje na cały dzień.

Detoks

przez pisanka 14 maja 2012, 19:02
Hehe coś w tym jest ;P

Detoks

przez KillBill 14 maja 2012, 19:21
Laima idź na detoks,dopasuj swoje piersi do miseczek C,wklej wakacyjną fotkę w bikini i wyrwij jakiegoś prawiczka z forum ;)
facet całe życie potrzebuje cyca

powodzenia.

Detoks

przez Maciej farmaceuta 15 maja 2012, 06:51
KillBill
Tu się z Tobą zgodzę :D

Detoks

przez tahela 15 maja 2012, 08:21
coma napisał(a):jeszcze nie potrafię się przyznać do słabości, znowu się bawię z lekarzem w kotka i myszkę... :hide: bez sensu :hide:

no trochę bez sensu, ale sama musisz podjąć decyzję w tym temacie, do takich decyzji sie dojrzewa po czasie i tak juz sporo widzisz i jeśli zauwazasz,ze zwodzisz lekarza to sama pewnie wiesz,że taka terapia nie ma sensu za bardzo, bo to Ty sama musisz a oszukiwanie lekarza to oszukiwanie jednocześnie samego siebie, moze zacznij jakoś poważnie myśleć o osrodku zamkniętym
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Detoks

przez Laima 16 maja 2012, 05:48
Jeśli nie odstawię środków psychoaktywnych nie mam szans na terapię z moją terapeutką-warunek.Dziś skręt z samosiei,tzn. dwa. /cenzura/ :why:

-- 16 maja 2012, 06:12 --

Brawo! Uzależnienie od środków zmieniających świadomość.Córusia wdała się w mamusię.Moja mama niespełna rok temu powiedziała,ze chciałaby spróbować zioła.Tylko jej dać :evil: :oops: Ona jest babcią.jak siebie taką wyobrażę to mnie przeraża. :why:
Laima

Detoks

przez pisanka 16 maja 2012, 08:36
Laima to jak sama sobie nie radzisz z rzuceniem to idź gdzieś gdzie pomogą Ci rzucić to wszystko.
p.s. dobrze, że zmieniłaś avatar. ten jest ładniejszy.

Detoks

przez coma 16 maja 2012, 09:46
Laima, olej terapeutkę, idź do poradni uzależnień, pomogą Ci, wspomogą pomocą psychologiczną i psychiatryczną
coma

Detoks

przez Laima 16 maja 2012, 13:21
pisanka, coma, przemyślę sprawę zmiany terapeutki.Nie podołam Jej warunków.Nie Ona jest taka cudowna.Podejście ma dosyć powszechne wśród psychologów z tego co Was czytam.Pogadam z lekarka 30.05 bo mam wizytę.
Jeszcze jest jedna sprawa.Najważniejsza,tak myślę.Czy ja naprawdę chcę się leczyć?Brakuje mi motywacji.Chciałabym podjąć terapię,ale bez takich warunków.

pisanka, ciesze się,że mój awek Ci się podoba ;)
Laima

Detoks

przez coma 16 maja 2012, 13:26
Laima, każdy terapeuta postawi Ci taki warunek, mówią że abstynencja to podstawa, chodzi tylko o to żeby terapię prowadził człowiek który się na tym zna, człowiek typowo od uzależnień...
coma

Sortuj wg