Detoks

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Detoks

przez coma 08 maja 2012, 10:11
jeśli tak dalej pójdzie to czeka mnie ośrodek zamknięty, chyba już zacznę szukać :hide: tylko nie to jest najgorsze, najgorsze jest przyznanie się że totalnie sobie nie radzę :-|
coma

Detoks

przez pisanka 08 maja 2012, 18:44
a to pierwszy krok do sukcesu terapii! Jeżeli ulegniesz swoich słabościom, przestaniesz udowadniać sobie, że masz nad tym kontrolę, czy coś, po prostu poddaj się i idź na leczenie! Jeżeli nic innego nie pomaga, znajdź ośrodek zamknięty i ratuj swoje życie!

Detoks

przez coma 08 maja 2012, 20:15
jeszcze nie potrafię się przyznać do słabości, znowu się bawię z lekarzem w kotka i myszkę... :hide: bez sensu :hide:
coma

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Detoks

przez Laima 12 maja 2012, 05:44
Może nie jestem na typowym detoksie,ale muszę się odzwyczaić od pseudoefedryny-warunek psycholog.Wiec podłączam się do tematu jeśli pozwolicie.
Laima

Detoks

przez pisanka 12 maja 2012, 09:13
dobry warunek.

Detoks

przez coma 13 maja 2012, 21:40
Laima, jak to? co z tą pseudoefedryną? jak długo jej naduzywasZ? :-|
coma

Detoks

przez Laima 14 maja 2012, 12:25
coma, w sumie od kilku lat.Najpierw ibuprom zatoki potem Sudafet jak dowiedziałam się,że jest dobry.Nie jestem może uzależniona od efedryny,ale brałam amfetaminę,tramal to mi to zastępuje.Oto chodzi,że mam problem z tego typu środkami.
Laima

Detoks

przez KillBill 14 maja 2012, 14:00
Laima dasz się zaprosić na kawę z sudafedem? :D
sudafed nie uzależnia tylko się ze śmiechu nie posmarka ;)

Detoks

przez Laima 14 maja 2012, 14:07
KillBill, nie jestem uzależniona od Sudafetu tylko od tego typu wspomagaczy.Psychiczne uzależnienie.

-- 14 maja 2012, 14:13 --

To nie mój wymysł tylko mojej psycholog :roll:
Laima

Detoks

przez KillBill 14 maja 2012, 14:24
tak wszyscy są uzależnieni od internetu i sudafetu.
a ile tego zażywasz dziennie?

Detoks

przez Laima 14 maja 2012, 15:13
KillBill, 3 tabletki czyli 180 mg z rana + potrójna kawa z rana,czasem jeszcze popołudniu,no i do końca dnia kawa.
Amfetaminy brałam półkę i szłam spać pod koniec.Wolałam tabsy albo "żółte kuleczki" "żelki"czyli metyloamfetammine czy mytamfetamine-nie wiem jak to się zwie.Brakuje mi na dzień dzisiejszy tych żelków i tabsów.Może jeszcze zaszaleje :P :oops: przed powrotem na terapię
Laima

Detoks

przez KillBill 14 maja 2012, 15:55
fete i tabsy dostawałem na handel to szło mi tego na własny użytek tyle że ciężko było uzbierać kasiory na coś,w końcu ktoś mnie sprzedał(na szczęście nie miałem w domu) dostałem psychozy i zacząłem torturować klientów bo nie wiedziałem kto mi przysłał policję na chatę.ciężko jest się odzwyczaić bo długo po odstawieniu brakuje napędu i tego speeda.
potrafiłem pstryknąć połówkę z rolką i zaraz iść spać.po dwóch gramach słyszałem o czym gadają moi znajomi 15km dalej :lol:

efedryny ani innych wynalazków nie próbowałem

Detoks

przez Lukrecja. 14 maja 2012, 17:54
Laimayyyyy.. Pieknie :shock:
Lukrecja.

Detoks

przez pisanka 14 maja 2012, 18:24
Laima bierzesz amfetaminę, a Ty się tylko o efedrynę martwisz? :/ dziewczyno, weź coś ze sobą zrób, bo co nie czytam Twoich postów to zastanawiam się czy Ty faktycznie chcesz się leczyć. Jak widzę ile masz dolegliwości, to ja na Twoim miejscu zastanawiałabym się poważnie nad leczeniem ambulatoryjnym. Tak samo na jakieś uzależnienia, tak samo na ED, którym ciągle torturujesz forum, tak samo jakieś inne akcje.

Sortuj wg