Detoks

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Detoks

przez pisanka 22 cze 2012, 21:02
no to próbuj w zamkniętym! jeszcze nie wszystko stracone, w końcu się uda! nie poddawaj się coma!

Detoks

przez coma 22 cze 2012, 21:12
pisanka, na chwilę obecną mam wrażenie że to jest nie do przeskoczenia, nie do pokonania :-| boje się ośrodka zamkniętego, boję się przyznać że się nie udało... nie chce widziec zawodu na twarzy bliskich mi osób...
coma

Detoks

przez Adam Smith 22 cze 2012, 21:43
pisanka, na chwilę obecną mam wrażenie że to jest nie do przeskoczenia, nie do pokonania :-| boje się ośrodka zamkniętego, boję się przyznać że się nie udało... nie chce widziec zawodu na twarzy bliskich mi osób...

Też tak myślałem gdy byłem uzależniony od alkoholu i narkotyków , ale udało mi się wyjść z tych nałogów , wierze , że tobie też się uda ;)
Adam Smith

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Detoks

przez pisanka 22 cze 2012, 22:43
coma każdy tak myśli.. ja jak przerwałam swój odwyk i zaczęłam brać miałam to samo. porażka w moim oczach i poczucie porażki w oczach bliskich. ale póki walczymy oni wcale nie uznają tego za porażkę tylko potknięcie z którym musimy sobie poradzić. przejdziesz jeden drugi raz ścieżką i w końcu zapamiętasz gdzie jest ten kamień i się nie potkniesz o niego. ja też myślałam, że się już nie uda, że jestem przegrana, bo widocznie żadne leczenie na mnie nie działa. postanowiłam spróbować jeszcze raz, i udało się! minęło 6 lat i jestem czysta. walcz dziewczyno, szkoda życia. wiem, że ciężko, ale tylko dzięki wytrwałości się uda. i tak jesteś bardzo dzielna!

Detoks

przez coma 25 cze 2012, 14:49
Tomcio Nerwica, dzięki
pisanka, nadal mam nadzieję, że obejdzie się bez ośrodka stacjonarnego, nikt nie wie, że się potknęłam po raz kolejny, będę próbować dalej, może się uda... :roll:
coma

Detoks

przez pisanka 25 cze 2012, 19:32
coma na terapii nie wiedzą, że złamalaś abstynencje? Nie robią u Was testów? ja na Twoim miejscu bym powiedziała o tym, bo jak udało Ci się raz, to uda się też drugi.. w tym wypadku leczenie jest bez sensu i marnujesz swój czas. Wpadki się zdarzają, tylko się do tej musisz przyznać. Oni w ten sposób widzą z czym sobie nie radzisz, w jakich okolicznościach i wiedzą jak Ci pomóc, a tak to terapia jest bez sensu.

Detoks

przez Negatywnyy 22 paź 2012, 23:57
........
Ostatnio edytowano 23 paź 2012, 19:59 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Sorry,ale chyba pomyliłeś fora.Bez takich tekstów proszę :/

Detoks

przez tahela 23 paź 2012, 00:01
Negatywnyy, to do dilera a nie na forum proponuje 8) :P
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód