KODEINA 4 lata nalogu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

KODEINA 4 lata nalogu

przez Kot_ 03 lut 2016, 20:36
faza mija po paru godzinach bez żadnego kaca... To jest właśnie NAJGORSZE w kodeinie.
no to jest zgubne. Ale jest też jakimś dowodem na to, że koda nie jest tak obciazajaca dla organizmu i psychiki.
Kot_

KODEINA 4 lata nalogu

przez lunacy 22 lut 2016, 12:35
ja biorę kodę od 6 lat z małymi przerwami, najczęściej raz na 2 tygodnie 300mg, nacodzień biorę leki antydepresyjnie, nie umiem sobie odmówić tej przyjemności raz na jakiś czas, ale przez to mam już spore problemy żołądkowe, boje się, ze kiedyś całkiem sobie zepsuję wątrobę, planuję zacząc psychoterapię, bo inaczej to się raczej z tym nie da poradzić

KODEINA 4 lata nalogu

przez Kot_ 22 lut 2016, 12:59
lunacy, to weźże sobie chociaż ekstrakcje z antidolu rób, która jest banalna, a jak Ci się nie chce, to jest jeszcze neoazarina - wychodzi trochę drożej, ale przynajmniej żołądka sobie nie rozwalisz. W thiocodinie masz sulfgwajkol który to właśnie jedzie tak po bebechu.

PS sama kodeina przy tak sporadycznym stosowaniu, to właściwie żadnych skutków ubocznych nie ma.
Kot_

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KODEINA 4 lata nalogu

przez lunacy 22 lut 2016, 15:26
ja wiem, tylko z antidolu na mnie zawsze gorzej działa niż thiocodin, a neoazariny trzeba by dużo zjeść, bo to ma 10mg no i tyle tymianku hmm.. nie ma skutków ubocznych oprócz spłycania odczuwanych emocji nacodzień przy tak długim braniu, mniej się czerpie radości ze zwykłych rzeczy niż by się czerpało nie biorąc kody

Sortuj wg