KODEINA 4 lata nalogu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

KODEINA 4 lata nalogu

przez achino 06 gru 2015, 12:19
Jak koda trzyma ok 7 godzin, to trochę długo będę musiał ssać. No ale w sumie mam w tym doświadczenie.

A zdarza wam się łączyć kodę z benzo, zolpidemem, phenibutem, trawa?

KODEINA 4 lata nalogu

przez Christina 06 gru 2015, 16:16
Jak 7 h?

Mnie uczucie euforii 2 h a potem pobudzenie, szczególnie odczuwalne jak wezmę wieczorem - nie mogę zasnąć do 4 np...

Łączyłam kodę z alkoholem - nic szczególnego.

KODEINA 4 lata nalogu

przez omakk 06 gru 2015, 16:30
Kodeina, najwięcej próbowałem 300 mg czyli 20 tabsów Thiocodinu. Sama bez żadnych mixów tylko 1 raz zadziałała na mnie fajnie, wtedy usiadłem sobie na ławce w parku i tak mnie porobiło, że siedziałem z zamkniętymi oczami przez ponad godzinę, czułem się super. No ale to tylko raz tak było, przeważnie było słabo i miałem spory niedosyt. 150 mg samo praktycznie nie działało chyba, że w mixie z alkoholem. Wtedy działanie alkoholu było mocniejsze. 300 mg z alkoholem bałbym się łączyć ale kiedyś to zrobiłem tylko, że w 2 rzutach czyli najpierw 150 mg kody, później picie, później kolejne 150 mg kody i później znowu picie. Skończyło się to na tym, że chwiejnym krokiem ledwo do domu wróciłem, do tego miałem omamy słuchowe, a wcale dużo nie wypiłem bo raptem kilka piw. Było to nieodpowiedzialne zachowanie z mojej strony bo już samo 150 mg + piwka daje niezłą fazę. No ale fajnie z alkoholem się komponuje, nie powiem, na pewno o wiele lepiej niż solo. Z benzo też łączyłem, z alprazolamem dokładnie, 1 mg alprazolamu + 300 mg kody. Na początku przez godzinkę czułem się fajnie, a później miałem spory niedosyt. Jakoś słabo działa na mnie ta kodeina albo potrzebuję większych dawek niż 300 mg. Odpuściłem ją sobie bo taka licha faza nie warta jest takich pieniędzy. Acodin bije kodeinę na głowę pod względem fazy, no ale to inny profil działania.
omakk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KODEINA 4 lata nalogu

przez Christina 06 gru 2015, 17:46
Acodin plus leki przeciwdepresyjne mogą wywołać zespół serotoninowy.

KODEINA 4 lata nalogu

przez omakk 06 gru 2015, 20:15
Być może, nie wiem. Ja całe szczęście zażywałem neuroleptyk o nazwie Sulpiryd i ładnie się on łączył ze wszystkim co brałem, z każdą używką, nigdy nie miałem żadnych problemów. A oficjalnie na ulotce to nie można go nawet z alkoholem łączyć. No ale każdy ma inny organizm. Może przez ten lek co brałem zostałem pozbawiony niektórych efektów rekreacyjnych używek i fazy były płytsze? Bardzo możliwe, kiedyś całkowicie na trzeźwo wypadałoby zobaczyć co i jak działa.
omakk

KODEINA 4 lata nalogu

przez Kot_ 06 gru 2015, 20:29
omakk, kodeina aby zadziałała musi zostać zmetabolizowana do morfiny przy pomocy CYP2D6.
Każdy człowiek ma trochę inną aktywność tego enzymu i dzieli się ich na tzw. powolnych, szybkich, ultraszybkich metabolozerów. Jeśli należysz do tych powolnych, to kodeina będzie działać bardzo słabutko lub nawet wcale, nie pomogą też duże dawki bo organizm ich i tak nie "przerobi".
Ja podejrzewam, że należę do tych ultra-rapid metabolizerow bo kodeina działa na mnie potężne, bez tolerancji nawet 100mg potrafie się dobrze nagrzać. Przy tolerancji mój organizm potrafi "przerobić" dawki do 600mg, większe dawki już tylko nasilają objawy niepożądane a nie nasilają już tych pożądanych- opioidowych -,-
Kot_

KODEINA 4 lata nalogu

przez Bertha 08 gru 2015, 16:24
Jestem uzależniona od kodeiny. Jutro mam zamiar wybrać się do BORPy celem konsultacji. Obym nie zaniechała pójścia do tego ośrodka.
Wybieram się na Curacao oglądać flamingi.

KODEINA 4 lata nalogu

przez achino 08 gru 2015, 20:45
WLASNIE przygrzalem 10 mg Relanium, 50 mg kody, 1 zolpidem. I tak się milusio zrobiło, jakbym na chmurce leżał :angel: .
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

KODEINA 4 lata nalogu

przez Christina 09 gru 2015, 00:04
Bertha? a od jakiego czasu brałaś? i jakie dawki?

KODEINA 4 lata nalogu

przez Bertha 12 gru 2015, 20:10
Christina napisał(a):Bertha? a od jakiego czasu brałaś? i jakie dawki?

Poznałam kodeinę trzy lata temu. Bolał mnie wtedy ząb, a kodeina skutecznie uśmierzała ten ból. Na dodatek czułam się po niej rozkosznie, przybywało mi odwagi do stawiania czoła wyzwaniom, które budziły mój lęk. Później brałam ją sporadycznie, ale od połowy sierpnia grzeję kodę z przerwami dwudniowymi, najdłuższa trwała pięć dni. Nie przekraczam maksymalnych dobowych dawek. Biorę różna ilość. Najczęściej biorę mniejsze dawki, 40-60 mg, chociaż nierzadko było też 90 mg, 100 mg. Dochodziłam do 150 mg dziennie. Jestem w trakcie odstawiania kody, bo mnie za bardzo muliła, a poza tym nasilała fobię społeczną, powodowała wystąpienie jakiś paranoiczno-ksobnych myśli. O dziwo ostatnio czuję mniejszy głód narkotykowy. Oby ta tendencja się utrzymała. I tak czy siak muszę iść do BORPy (bo jednak nie poszłam). Psychiatra mi tego nie odpuści.

KODEINA 4 lata nalogu

przez Christina 14 gru 2015, 22:27
relanium plus koda? plus alko? piątek?
nie będę się przejmować już :lol: 8)

KODEINA 4 lata nalogu

przez Christina 17 gru 2015, 00:43
czy macie problem z zaśnięciem po kodzie?

KODEINA 4 lata nalogu

przez omakk 17 gru 2015, 01:34
Christina, Wręcz przeciwnie.
omakk

KODEINA 4 lata nalogu

przez Bertha 17 gru 2015, 14:53
Christina napisał(a):czy macie problem z zaśnięciem po kodzie?

Może ze 3 razy mi się zdarzyło, że miałam problem z zaśnięciem po kodzie, ale zwykle jestem nadmiernie senna i zasypiam po niej jak dziecko przed 22. I bym spała i spała. Zresztą to jest jedna z przyczyn dla której postanowiłam pozbyć się kody z mojego lekowego "jadłospisu".

Sortuj wg