KODEINA 4 lata nalogu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

KODEINA 4 lata nalogu

przez galopująca na oślep 22 paź 2015, 00:32
popiol napisał(a):I jak kodeiniści ? Czy aby teraz nie musicie odwiedzać większej ilości aptek ? Bo kiedyś chciałem przygrzać i wpadłem do apteki po 2x thiocodin, a pani miła farmaceutka mówi, że zmieniły się przepisy i może mi tylko jedno wydać, rzucając przy tym specyficzny uśmieszek :) Ciekawe jak z antkiem sprawa wygląda.

Nie biorę już od jakiegoś czasu, ale kiedy "grzałam" kodę prawie codziennie to Panie w połowie aptek w mieście mówiły, że teraz tylko na receptę albo, że akurat nie ma. Przypuszczam, że po prostu wiedziały w jakim celu chcę zakupić. Z tego względu przerzuciłam się na tramca a potem na morfinę. Na szczęście jakimś cudem udało mi się z tego wygrzebać i rzuciłam wszystko w potwornych męczarniach. Teraz oprócz benzo nie biorę nic. Nie polecam "zabawy" z kodą bo często od tego się zaczyna i bardzo kiepsko kończy.
galopująca na oślep

KODEINA 4 lata nalogu

przez Pablo5HT1 23 paź 2015, 03:02
galopująca na oślep, Ty uważasz, że tylko benzo? Jeśli tak to jesteś w dużym błędzie, z czasem i z tego sie nie wygrzebiesz a powiem ci, że fizycznie ( możesz w to nie wierzyć i zapewne nie uwierzysz, bo co tam, po co?) to benzo przewyższają kodeinę pod względem siły uzależnienia a poza tym będą inne uboczne ( otępienie, depresja, zaburzenia osobowości)

KODEINA 4 lata nalogu

przez achino 24 paź 2015, 16:52
Ja w ogole nie wiem, jak ludzie moga brac wysokie dawki kodeiny. Kiedys wzialem 150 mg (15 tabletek Neoazariny) i efekt byl jeden: patologiczna suchosc w ustach, calkowite zahamowanie wydzielania sliny. Potem bol gardla przez kilka dni. Jak mozna to lykac przy takich skutkach uboocznych? Czasem kupuje sobie i łykam po 3-5 tabletek, najczesciej razem z benzo. Ale nie wiecej.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KODEINA 4 lata nalogu

przez galopująca na oślep 24 paź 2015, 23:00
Pablo5HT1 napisał(a):galopująca na oślep, Ty uważasz, że tylko benzo? Jeśli tak to jesteś w dużym błędzie, z czasem i z tego sie nie wygrzebiesz a powiem ci, że fizycznie ( możesz w to nie wierzyć i zapewne nie uwierzysz, bo co tam, po co?) to benzo przewyższają kodeinę pod względem siły uzależnienia a poza tym będą inne uboczne ( otępienie, depresja, zaburzenia osobowości)

"Tylko" benzo bo wcześniej ćpałam opiaty bez opamiętania. Ból psychiczny był tak duży, że mogłam go zagłuszyć jedynie ćpaniem, a kodeinka była tylko na początku. Potem przestała wystarczać i musiałam przerzucić się na coś mocniejszego a później na coś jeszcze mocniejszego. Przerwałam to w ostatnim momencie kiedy byłam już prawie na samym dnie. Istny koszmar. Ja mam zaburzenia osobowości i to dlatego to całe ćpanie. Nie radziłam sobie ze sobą, z życiem, z emocjami. Z niczym. Żadne leki mi na to nie pomagają. Teraz leczę się głównie psychoterapią. Brałam benzo doraźnie, kiedy było bardzo źle, ale rzeczywiście ostatnio trochę przesadzam. Przy najbliższej wizycie u mojej psychiatry o tym powiem i pewnie da kolejny nieuzależniający zamulacz. Tyle, że ja po tych właśnie lekach jestem otępiona i wyprana z uczuć. Zupełnie jak robot. Nie mogę tworzyć i nie mogę w pełni korzystać z psychoterapii bo jestem zamulona i otępiała. Jak wtedy pracować nad emocjami, z którymi sobie nie radzę kiedy są sztucznie przytłumione? To bez sensu.
galopująca na oślep

KODEINA 4 lata nalogu

przez Kalebx3 13 lis 2015, 19:05
skończyła sie moja zabawa z buprenomorfiną, dołami i lękami ( obecnie doświadczanymi )się skończyła ,,, sorry , ale tej substancji już dziękuję na wieki wieków Amen .
( tak samo ja tramalowi ) . SCIERWA OPOIDOWE !!!
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

KODEINA 4 lata nalogu

przez Itortle 13 lis 2015, 22:42
Ja zanim w ogóle dowiedziałem się czym jest kodeina, wpadłem na obrazek na którym z jednej strony wymienione były pożądane skutki po zażyciu, a z drugiej strony skutki niepożądane. Przeraziłem się jak to zobaczyłem i również zadaję sobie pytanie co skłania ludzi ku temu by zacząć. Ogólnie jestem zdania, że po wszelkie narkotyki sięga się z nudy. Jest nudno, więc ludzie szukają wrażeń. Może jestem w błędzie, z którego ktoś mnie wyprowadzi? Jak u was się to zaczęło? Przez znajomych?

KODEINA 4 lata nalogu

przez Christina 22 lis 2015, 02:43
Dlaczego kodeina działa tylko 2 h? :(((( ;(

;( i nie umiem i często nie chce mi się filtrować antidolu i szkoda mi żołądka :(

Boli mnie brzuch :(

KODEINA 4 lata nalogu

przez achino 22 lis 2015, 03:19
Antidol nie uszkadza zoladka, tylko watrobe. Ja dwa razy filtrowalem antka, ale byly duze straty, bo przerywal mi sie filtr. Potem juz mi sie nie chcialo i kupowalem Neoazarine. Ma 10 mg kody i nieszkodliwy dodatek - tymianek.

KODEINA 4 lata nalogu

przez JużTuByłem 22 lis 2015, 15:08
Koda nie obciąża mocno wątroby,a o wiele bardziej siada na nią paracetamol,którego do końca się nie pozbędziemy podczas ekstrakcji.
Jak ci się przerywał filtr ,to trzeba było użyć więcej warstw chusteczek ;)
Ja nie wiem co ludzie widza w kodeinie trzyma krotko ,godzine fajnej fazy i koniec...Szkoda kasy.Jak jeszcze nie byłem ex-lekomanema a ćpunem ,to sens brania kody był mix z alprą.Najpierw alpra ,a pozniej koda.Tramal był 10x lepszy od kody.Ahh te ćpuńskie wspomnienia.
Nie bierzcie tego !! ;)Leczyć się ludzie ;)
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

KODEINA 4 lata nalogu

przez achino 22 lis 2015, 16:18
Chwila, kochanie, napisałem ANTIDOL uszkadza wątrobę - miałem na myśli zawarty w nim PARACETAMOL. Userka łyka ANTKA bez ekstrakcji w dawce kilku (kilkunastu) tabletek, bo jej się już nie chce filtrować.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

KODEINA 4 lata nalogu

przez Christina 22 lis 2015, 21:33
Ja bym chciała spróbować tramal.
Mam zły okres, chcę go przejść.
Nie chce mi się nic.
Chce mi się spać albo w końcu poczuć się dobrze.

KODEINA 4 lata nalogu

przez JużTuByłem 22 lis 2015, 23:52
achino amój błąd ;) jak się wątroba powiększy ,to userka będzie żałować do tak lekkomyślnego podchodzenia;)Głupota totalna.

Christina Raz spróbujesz ,a tramal zostanie twoim tymczasowym przyjacielem jednak gdy przestania działać koszmarem.. Będziesz wrakiem człowieka wyprutym totalnie z emocji.Ja to przeżyłem i byłem bliski samobója !Spróbuj hipnoterapi ;)
Jak chcesz się czegoś więcej dowiedzieć to pw.
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

KODEINA 4 lata nalogu

przez Christina 25 lis 2015, 00:40
"Wypruty z emocji"? Brzmi ciekawie........Chciałabym być wypruta z emocjii

Skąd Wy bierzecie te wszystkie tramale?

Ja ostatnio biorę jak zaczynam się źle czuć ...........już nie mogę znieść tego, a wiem, że mogę sobie ulżyć......

Powinnam brać za każdym razem, gdy mogę być niemiła dla kogoś lub narzekać mam zamiar by nie krzywdzić innych......

Czasami mam wrażenie, że nie zasługuję na nic..........

KODEINA 4 lata nalogu

przez jetodik 25 lis 2015, 13:15
Christina, :shock: nie wkręcaj się w kodeine bo to Cie zniszczy !
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sortuj wg