KODEINA 4 lata nalogu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

KODEINA 4 lata nalogu

przez piotrunio2 26 gru 2014, 22:53
wzialem ostatnio po raz pierwszy 130mg (trohe sie wysypalo tu i owdzie) i nic nie poczulem chociaz nie spalem prawie cala noc.
No ale to byl fakt, bo z uczuc t ani pobudzenie ani przymulenie, no ale bedac prawie psychopata to co ja moge poczuc

KODEINA 4 lata nalogu

przez Popiol 26 gru 2014, 23:04
Wypiłem. Szybciej weszło bo po ok. 5 min a działanie zbliżone do dwóch opakowań thio.

-- 26 gru 2014, 23:09 --

piotrunio2, na niektórych nie chce zadziałać koda. Ja mam to szczęście że działa i to dobrze. Za pierwszym razem (znalazłem przypadkiem w domu 5 tab. thio) poczułem już wyraźne działanie po takiej ilości niewielkiej.
Teraz potrzebuję 450 mg żeby było dobrze. Tylko trzeba ostrożnie bo uzależnić się jest łatwo, kiedyś już poczułem pierwsze symptomy uzależnienia psychicznego i skończyłem z tym zabawę. Teraz wrzucam sporadycznie.
Popiol

KODEINA 4 lata nalogu

przez little_girl 27 gru 2014, 01:35
piotrunio2, czytałam że u wielu osób nie działa za pierwszym razem, bo potrzeba trochę czasu, by aktywował się enzym odpowiedzialny za demetylację kodeiny do morfiny. Inni mówią o tym, że receptory muszą się "wyrobić", w co ja nie wierzę, bo przecież receptory opioidowe są u każdego naturalnie stymulowane przez wewnętrzne endorfiny, enkefaliny, dynorfiny, więc są dostatecznie "wyrobione" moim zdaniem.
Jednak nie radzę, byś kolejny raz próbował. Mówią, że w życiu trzeba wszystkiego spróbować... Ale opiatów, opioidów lepiej nie ruszać.
Popiol, jak już musisz brać, to lepiej starannie przefiltruj Antka zamiast wcinać Thio. Sulfogwajakol w nim zawarty naprawdę niszczy żołądek!!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KODEINA 4 lata nalogu

przez AmnuM 11 sty 2015, 00:34
Chodzi o aktywację receptorów opioidowych. Enzym metabolizuje kodeinę do etylomorfiny.
Endorfiny są wytwarzane, to fakt. Ale chemia działa inaczej. Jest obca dla organizmu i dlatego musi się organizm nasączyć i przystosować do wytwarzania większej ilości endorfin podczas zażywania opiatów.

KODEINA 4 lata nalogu

przez little_girl 13 sty 2015, 02:59
AmnuM napisał(a):Chodzi o aktywację receptorów opioidowych. Enzym metabolizuje kodeinę do etylomorfiny.
Endorfiny są wytwarzane, to fakt. Ale chemia działa inaczej. Jest obca dla organizmu i dlatego musi się organizm nasączyć i przystosować do wytwarzania większej ilości endorfin podczas zażywania opiatów.

ściślej to kodeina jest w około 10% metabolizowana do morfiny, niby z jakiej racji do etylomorfiny?

KODEINA 4 lata nalogu

przez monooso 09 lut 2015, 11:49
Nie wiem gdzie zapytać więc zrobię to tutaj. Czy jeżeli zażywam od tygodnia Sulpiryd 50 mg (1 tabs dziennie) oraz Convulex 150 mg od 1 dnia (1 tabs dziennie) to jeżeli zarzucę trochę kodeiny to może mi coś się stać? Chodzi o to czy jest to w miarę bezpieczne? Liczę na szybkie odpowiedzi.

-- 09 lut 2015, 12:27 --

Dobra już nie ważne, nie będę ryzykował.
monooso

KODEINA 4 lata nalogu

przez JużTuByłem 21 lut 2015, 13:24
piotrunio2 Za pierwszym razem nie zadziała ,a w twoim przypadku nawet za 10x nie zadziała ,bo mała dawka.

monooso nic się nie stanie moim zdaniem ,ba leki podbiją działanie kody.

p.s nie rozumie jak idzie zacząć brać jakiś mocny narkotyk (koda) nie wiedząc ile trzeba wziąśc,kiedy i jakie jest działanie.
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

KODEINA 4 lata nalogu

przez siostrawiatru 19 mar 2015, 20:47
Na kodeinie jechałam ciągami kilkumiesięcznymi, z których prawie nic nie pamiętam. Ponad pół roku jestem czysta. Nie brałam zupełnie nic. Parę dni temu złapał mnie potworny dół, byłam sama w dodatku w poczuciu całkowitej beznadziejności istnienia. Coś mi odwaliło i wzięłam po tak długiej abstynencji 600mg a dawniej brałam ponad 1000mg. Działania żadnego nie odczułam poza potwornym zatruciem. Całą noc nie spałam, kotłowałam się z boku na bok, zimne i gorące poty, wymiotowałam co chwilę, kręciło mi się w głowie, jakieś potworne myśli mnie dręczyły, swędząca wysypka na całym ciele. Myślałam, że oszaleję. Rano nie było lepiej. Nadal wymiotowałam, nie mogłam nic jeść ani pić. Było mi tak słabo, że cały dzień przeleżałam na kanapie. Teraz wiem, że kodeina to cholerne gówno, którego nie ma sensu brać. Ja już na pewno tego nie wezmę. Dobrze mi było jak nie brałam a teraz dostałam nauczkę. Może to i dobrze bo mogłoby mnie kusić czasem.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

KODEINA 4 lata nalogu

przez JużTuByłem 20 mar 2015, 19:06
Hmm pewnie leki coś namieszały w twoim organizmie ,że kodeina teraz inaczej działa.
Rośnie w siłę"

KODEINA 4 lata nalogu

przez siostrawiatru 20 mar 2015, 19:52
JużTuByłem napisał(a):Hmm pewnie leki coś namieszały w twoim organizmie ,że kodeina teraz inaczej działa.

Możliwe, ale cieszę się z tego bo już więcej kody nie wezmę. Na samą myśl aż mną telepie. Bleee.. Ohydztwo. Przynajmniej z tym mam spokój.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

KODEINA 4 lata nalogu

przez JużTuByłem 23 mar 2015, 09:27
A ile hajsu na to idzie...
Rośnie w siłę"

KODEINA 4 lata nalogu

przez ICD-10 21 sie 2015, 17:11
Oczywiście nałóg to zła rzecz... Ale u mnie kodeinka i lorazepam działają i to dość konkretnie na depresję i lęki, podczas ten cały szmelc fundowany mi przez psychiatrę typu trazodon, coaxil, sulpiryd, moklobemid to ch.ja działa

KODEINA 4 lata nalogu

przez Kalebx3 21 sie 2015, 18:41
Ale u mnie kodeinka i lorazepam działają i to dość konkretnie na depresję i lęki

a jak z "ubokami" na tym zestawie ?
Pytam sie , bo u mnie również znienawidzony Tramadol dawał radę z depresjami ,,, ale po skończonym ćpaniu było coraz gorzej .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

KODEINA 4 lata nalogu

przez popiol 01 paź 2015, 01:02
I jak kodeiniści ? Czy aby teraz nie musicie odwiedzać większej ilości aptek ? Bo kiedyś chciałem przygrzać i wpadłem do apteki po 2x thiocodin, a pani miła farmaceutka mówi, że zmieniły się przepisy i może mi tylko jedno wydać, rzucając przy tym specyficzny uśmieszek :) Ciekawe jak z antkiem sprawa wygląda.
popiol

Sortuj wg