KODEINA 4 lata nalogu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

KODEINA 4 lata nalogu

przez chcezyc 23 sie 2014, 18:45
z dziennikarzami tvn sie nie rozmawia
Jak się nudzisz to możesz napisać coś miłego. :)
"zmieniasz to jak widzisz siebie, zmieniasz absolutnie wszystko" Oxon - Zmieniasz siebie

KODEINA 4 lata nalogu

przez JużTuByłem 23 sie 2014, 20:47
j/w Moge udzielić wywiadu ,ale zniże sie do waszego poziomu bede kłamał :twisted:
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

KODEINA 4 lata nalogu

przez depas 24 sie 2014, 09:57
Popieram stanowisko w sprawie TVN w całej rozciągłości.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KODEINA 4 lata nalogu

przez Kalebx3 24 sie 2014, 10:30
z dziennikarzami tvn sie nie rozmawia

dokładnie !
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

KODEINA 4 lata nalogu

przez Psychoanalepsja_SS 07 wrz 2014, 17:43
A za miesiąc reportaż o "heroinie z apteki" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

KODEINA 4 lata nalogu

przez little_girl 27 lis 2014, 03:03
witam
Chciałabym podzielić się z wami moim problemem, z którym sama nie daję rady.
Otóż od pewnego czasu, a mianowicie już 11 miesiąc biorę kodeinę. Od razu mówię, że nie przyjmuję żadnych kosmicznych dawek. Zaczynałam od Neo, od razu mi się spodobało, przyjmowałam małe dawki (do 100 mg) ok. 2 razy w tygodniu. Nawet się nie zorientowałam, jak na wiosnę musiałam już brać codziennie, i to minimum 150mg, często 2 razy dziennie. Wtedy przerzuciłam się na Antka. Przez wakacje udało mi się odzwyczaić od tych dawek i ekstrakcji, wróciłam do Neo, dawki rzędu 30-40 mg dziennie, jednak ciągle codziennie brałam... No czasami wytrzymałam dzień-dwa bez kody, ale wspomagałam się benzo. Teraz, gdy nastała ponura jesień, zauważyłam, że przyjmuję coraz większe dawki. Zdarza mi się znów kupować Antka i wypić od 100 mg w górę. Ogólnie leczę się na nerwicę lękową, depresję albo zaburzenia afektywne (nie postawiono w sumie nigdy konkretnej diagnozy). W każdym bądź razie od dziecka towarzyszyły mi lęki, mam za sobą przynajmniej jeden epizod hipomanii (jeden stwierdzony przez lekarza), i mnóooostwo epizodów depresyjnych. Biorę sertralinę od ok. 2 lat. Bardzo mi pomaga, ale ciągle mi czegoś brak. Ogólnie zajęć, hobby w życiu mi nie brakuje. Jednak potrzeba wzięcia jakiegoś uspokajacza, teraz kodeiny (jeszcze niedawno nadużywałam benzodiazepin, całe szczęście w porę się ogarnęłam) jest tak silna, że bez tego nie jestem w stanie skupić się na zwykłych czynnościach dnia codziennego. Cierpię męki.
Zawsze czułam jakieś dziwne napięcie, niepokój, pustkę, którą muszę czymś zapełnić... Jeszcze parę lat temu wystarczało hobby, sport. Teraz jest to kodeina.
Wstydzę się iść z tym na terapię, bo w sumie nie biorę długo i nie są to wielkie dawki. Obowiązków z powodu nałogu nie zawalam, "ogarniam". Jednak zauważyłam że jestem "wypalona" emocjonalnie i boję się o swoje zdrowie. Oczywiście jestem wrobiona też fizycznie, odczuwam objawy odstawienne typu bóle mięśni, katar, no i rozwolnienie :P Ale to jest nic w porównaniu z psychicznym "parciem".
Oczywiście próbowałam sama odstawić, w wakacje było mnóstwo domowych "odwyków", ale wszystko to na nic.
Czekam na wasze szczere opinie!

KODEINA 4 lata nalogu

przez JużTuByłem 27 lis 2014, 13:16
Czym dłużej będziesz brała tym cieższe będzie zejście także zacznij odrazu schodzić.Jak nie potrafisz zejść domowymi sposobami,too pani żadna terapia tylko odwyk.Miałem podobnie tylko ,że po tramcu ,a mój ciąg trwał 2 miesiące dzien w dzien aż dojechałem do maksymalnej dawki trama.Przez pierwsze dni straszna deprecha ,a pozniej lęki ,wspierany benzo i szpitalem udało mi się rzucić bez samobója i po 2 tygodniach wróciłem do stanu przed braniem tramala.Także skutki psychiczne i fizyczne szybko znikły jednak parcie na tramal mam do dziś i czasami o nim marzę. Benzo brałem o wiele dłużej i intensywniej ,to do niego mnie tak nie ciągnie jak do tramalu.Wczoraj cały dzien za mną chodził i jakbym miał obok siebie butle to pewnie bym wziął.Pomimo tego ,że moje lęki,depresja zmalały i czuje się bardzo dobrze w porównaniu do tego co było...Nie mam problemu na tle zaburzen psychicznych ,a mnie ciągnie niesamowicie żeby odskoczyć od normalności i poczuć błogi stan.Kiedyś brałem żeby poczuć się lepiej ,teraz chce mi się brać ,bo tak :?

Niestety na początku rzucania nałogu depresja będzie Ci towarzyszyć ,ale wszystko szybko powinno się unormować.Po kodzie szybciej się dochodzi do siebie niż po benzo.Do benzo masz pociąg także odpada,jednak neuroleptyki na złagodzenie możesz spróbować.Powiedz o wszystkim swojemu lekarzowi jak kumaty ,to powinien przepisać odpowiednie leki.Zgaduje ,że jesteś bardzo młoda ?
Rośnie w siłę"

KODEINA 4 lata nalogu

przez little_girl 27 lis 2014, 13:38
JużTuByłem napisał(a):Czym dłużej będziesz brała tym cieższe będzie zejście także zacznij odrazu schodzić.Jak nie potrafisz zejść domowymi sposobami,too pani żadna terapia tylko odwyk.Miałem podobnie tylko ,że po tramcu ,a mój ciąg trwał 2 miesiące dzien w dzien aż dojechałem do maksymalnej dawki trama.Przez pierwsze dni straszna deprecha ,a pozniej lęki ,wspierany benzo i szpitalem udało mi się rzucić bez samobója i po 2 tygodniach wróciłem do stanu przed braniem tramala.Także skutki psychiczne i fizyczne szybko znikły jednak parcie na tramal mam do dziś i czasami o nim marzę. Benzo brałem o wiele dłużej i intensywniej ,to do niego mnie tak nie ciągnie jak do tramalu.Wczoraj cały dzien za mną chodził i jakbym miał obok siebie butle to pewnie bym wziął.Pomimo tego ,że moje lęki,depresja zmalały i czuje się bardzo dobrze w porównaniu do tego co było...Nie mam problemu na tle zaburzen psychicznych ,a mnie ciągnie niesamowicie żeby odskoczyć od normalności i poczuć błogi stan.Kiedyś brałem żeby poczuć się lepiej ,teraz chce mi się brać ,bo tak :?

Niestety na początku rzucania nałogu depresja będzie Ci towarzyszyć ,ale wszystko szybko powinno się unormować.Po kodzie szybciej się dochodzi do siebie niż po benzo.Do benzo masz pociąg także odpada,jednak neuroleptyki na złagodzenie możesz spróbować.Powiedz o wszystkim swojemu lekarzowi jak kumaty ,to powinien przepisać odpowiednie leki.Zgaduje ,że jesteś bardzo młoda ?

hej, ja już kończę studia, także nie taka młoda :)
Mam nadzieję, że nie ulegniesz pokusie. Lekarze tak łatwo wypisują ten cały Tramal?
Odwyk - masz na myśli leczenie zamknięte, takie w ośrodku?

KODEINA 4 lata nalogu

przez JużTuByłem 27 lis 2014, 15:15
A myślałem ,że gówniara z Ciebie :mrgreen: Łatwo nie wypisują ,ale wszystko do ogarnięcia ,a jak się nieda ,to zawsze można na czarnym rynku kupić jednak ,to ma swoją niemałą cenę.
Tak leczenie w ośrodku jak nie potrafisz sama czy z pomocą lekarza w warunkach domowych.Możesz też spróbować mitingów dla uzależnionych od narko.
Spróbuj sama w domu powoli ...ustal sobie dawkę kody od jakiej zaczniesz i redukuj. Dawka 150mg-300 mg dziennie to naprawdę nie jest dużo i nie widzę potrzeby atakowania odwyku.
Rośnie w siłę"

KODEINA 4 lata nalogu

przez louie 29 lis 2014, 17:46
little girl ...Nie obraź się ale to śmieszne dawki. 80mg-100mg ? W ogóle coś czujesz po takich dawkach.Nie zawracaj sobie nawet głowy jakimiś odwykami.Spokojnie to garniesz.

KODEINA 4 lata nalogu

przez little_girl 30 lis 2014, 02:46
louie napisał(a):little girl ...Nie obraź się ale to śmieszne dawki. 80mg-100mg ? W ogóle coś czujesz po takich dawkach.Nie zawracaj sobie nawet głowy jakimiś odwykami.Spokojnie to garniesz.

czuję, czuję :) wiem, że to małe dawki, ale bez tych małych dawek nie mogę funkcjonować... Nie myślę o odwyku, będę próbować rzucić samodzielnie :)

-- 23 gru 2014, 03:30 --

Wstyd się przyznać, ale muszę to z siebie wyrzucić. Ostatnio nasiliła mi się depresja, "ból" jest tak silny że wróciłam do dawek 150mg +. I nawet nie myślę o rzuceniu, bo tylko kodeina sprawia, że życie bywa znośne... Marzę jedynie o silniejszych opioidach, które jeszcze skuteczniej uśmierzą ten ból.
Teraz pytanie merytoryczne - co myślicie o poradniach leczenia uzależnień? Czy można się tam zgłosić bez żadnego skierowania? Sama nie dam rady z tego wyjść...

-- 24 gru 2014, 00:48 --

up! :(

KODEINA 4 lata nalogu

przez JużTuByłem 26 gru 2014, 15:47
Nigdy w takiej poradni nie byłem ,ale lepsze to niż nic.
Rośnie w siłę"

KODEINA 4 lata nalogu

przez Popiol 26 gru 2014, 21:13
Robię właśnie ekstrakcje z dwóch paczek antidolu. Ciekawe czy będzie jakaś różnica w działaniu w porównaniu do thio. Może jakieś wejście lepsze czy cuś....

-- 26 gru 2014, 21:26 --

W jednej tabletce antidolu jest 15 mg fosforanu kodeiny, tyle samo co w jednej tabletce thio. Kurde myślałem że jest więcej w antidolu.
Czyli kupiłem za mało bo potrzebuję 3 opakowań thio żeby było dobrze. Ale może po ekstrakcji działa lepiej, może lepiej się wchłania czy coś...
Popiol

KODEINA 4 lata nalogu

przez JużTuByłem 26 gru 2014, 22:49
2 paki to mało zależy też ile ważysz.Nie powinno być żadnej różnicy we wchłanianiu chociaż ja nigdy nie waliłem z paracetamolem.
Rośnie w siłę"

Sortuj wg