Czy to normalne?

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Czy to normalne?

przez Mateusz_1985 12 sty 2012, 18:07
taaa bore bioxetin, depacine i venlabax jakoś po tym funkcjonuje ale to i tak nie jest to. nie umiem juz z ludzmi rozmawiac, tylko net, wszedzie sie zle czuje najlepiej w smaotnosci, ciagle jakies dziwne mysli o przeszlosci i nie umiejetnosc okreslenia sie tym kim sie jest naprawde, wyszukiwanie bledow w rodzinie co do mojego wychowania, mysli ze wszyscy sa przeciwko mnie, jaki to ja jestem zly i swirniety itd. Ja juz mysle ile tak mozna zyc u mnie to trwa jakies 10 lat a od niedawna tak naprawde stwierdzone, ja dopiero rozumiem ze ja nigdy nie bede w pelni szczesliwy i nie wyobrazam sobie byc z kim choc bardzo bym chcial w ogole kto mnie bedzie chcial i do tego jakie ja krzywdy moge wyrzadzic wiec lepiej tez tego zaoszczedzic innym, gdybym mial pewnosc ze sobie tu beze mnie poradza to bym to zakonczyl

Czy to normalne?

przez Anielica 12 sty 2012, 18:22
Mateusz_1985, to minie...nie załamuj się, poczekaj aż leki zaczną działać, daj sobie czas.
Depresja w CHAD-zie jest dużo cięższa niż normalna deprecha....niestety :-|
Ja jestem chora od 14 lat, zdiagnozowana dopiero 4 lata temu i moje depresje trwały czasem nawet 8 m-cy :(
Zamykałam się w domu, izolowalam od znajomych, od całego świata :-|
Teraz jestem po 2,5 miesięcznym pobycie w szpitalu z terapią właśnie dla zaburzeń afektywnych.
Tam w końcu mnie ustabilizowali, zaczęłam brać LIT i Ketrel i póki co jest dobrze, stabilnie i znów jestem zadowolona z życia aczkolwiek bez zbytniej euforii, tak po prostu normalnie...uff w końcu :yeah:
Ale pamiętaj, nic nie trwa wiecznie i nawet depresja kiedyś mija, tylko trzeba być cierpliwym.
Życzę Ci dużo wytrwałości w walce z tą chorobą, która jest bardzo podstępna :evil:
Anielica

Czy to normalne?

przez Mateusz_1985 12 sty 2012, 18:36
14 lat:/ w sumie to mi duzo nie brakuje do ciebie, cale zycie spieprzone ani dziecinstwo ani okres dojrzewania a najgorsze ze taraz gry moglbym sie najlepiej bawic w zyciu to ja cierpie. gdzie jest taki szpital?? bo ja bylem w klinice ale tam tylko leki w ogole psycholog to jak sie poprosilo zadnej terapi:/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Czy to normalne?

przez Anielica 12 sty 2012, 18:42
Mateusz_1985, Katowice-Szopienice...polecam.
IV Oddział Zaburzeń Nerwicowych i Afektywnych.
Terapia trwa od 8 do 12 tygodni i na prawdę przynosi efekty. Przy okazji dobierają odpowiednie leki.
Nie tylko mnie tam ustabilizowali, moja koleżanka jest już 2 lata po pobycie tam i od tamtej pory jest cały czas w remisji :smile:
Mam nadzieję, ze w moim przypadku też tak będzie.
Jeśli zależy Ci na normalnym funkcjonowaniu to na prawdę polecam ten Oddział. :great:
Anielica

Czy to normalne?

przez Lord Kapucyn 12 sty 2012, 18:46
atowice-Szopienice...polecam.
IV Oddział Zaburzeń Nerwicowych i Afektywnych.

A długo czekałaś na przyjęcie czy od ręki?
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Czy to normalne?

przez Anielica 12 sty 2012, 18:49
Mad_Scientist, Mnie przyjęli od ręki ;) tylko ze skierowaniem pojechałam :D
Chyba byąłm w bardzo złym stanie :(
A normalnie to wygląda tak, ze jedzie się na rozmowę kwalifikacyjną i podają Ci termin zgłoszenia jak nie ma przeludnienia to jest to około 1-2 tygodnie.
Anielica

Czy to normalne?

przez Mateusz_1985 12 sty 2012, 19:20
troche daleko tam z wlkp. ale moze warto przemyslec tak czy inaczej juz sie tym zainteresowalem, jak wygladaja tam dni? to sa rozmowy z psychologami o tym co nas meczy? bonie interesuje mnie kolejny oddzial gdzie caly dzien sie spi i bierze tabletki

Sortuj wg