Czy to normalne?

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Czy to normalne?

przez Mateusz_1985 12 sty 2012, 11:18
witam, jestem chory na dwubiegunówkę według opisu choroby powinnem mieć zaburzenia seksu tak samo jak i po tabletkach i powinna pojawić nie chęc jak i niemoc. W moim przypadku jest troche inaczej najchcetniej bym sie tylko kochal lub masturbował bo tylko to mi daja przyjemnosc nic innego nie daje mi takiej radosci...

Czy to normalne?

przez marandek22 12 sty 2012, 15:08
To masturbacja doprowadziła Cię do tej choroby, nie na odwrót. Nic nie dzieje się bez przyczyny, choroba ma swoje zródło.Rzuć ten paskudny nałóg a powoli wyzdrowiejesz.

Czy to normalne?

przez Tajemnica 12 sty 2012, 15:27
Może znajdź sobie jakieś pożyteczne i absorbujące zajęcie na początek co by oderwało Twoje myśli a potem przydałoby się jakieś hobby które sprawiło by Ci radość. Musisz nauczyć się cieszyć czymś innym, próbować różnych rzeczy. Sam się problem nie rozwiąże, wymaga pracy.
Ostatnio edytowano 12 sty 2012, 18:28 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunięto część zdublowanego postu
„ W swoim życiu przeżyłam wiele, wiele tragedii – większość z których nigdy się nie wydarzyła. "

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Czy to normalne?

przez Amon_Rah 12 sty 2012, 15:29
marandek22, co Ty za przeproszeniem pie*dolisz? Chlopak ma CHAD, wiec chorobe NIEULECZALNA, dajaca sie konrolowac tylko i wylacznie za pomoca lekow. A ochota na seks nie ma z tym nic wspolnego, skad to wyciagnales? Z jakiejs koscielnej sekty?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

Czy to normalne?

przez Anielica 12 sty 2012, 15:39
marandek22 napisał(a):To masturbacja doprowadziła Cię do tej choroby, nie na odwrót. Nic nie dzieje się bez przyczyny, choroba ma swoje zródło.Rzuć ten paskudny nałóg a powoli wyzdrowiejesz.

:shock: :shock: :shock: :shock: ale pieprzysz bzdury ...bez obrazy

Amon_Rah ma całkowitą rację :uklon:

Mateusz_1985 a Ty uważaj, bo zwiększone zainteresowanie sexem może świadczyć o tym, że masz górkę :P Pozdrawiam, też CHAD-ówa :mrgreen:
Anielica

Czy to normalne?

przez marandek22 12 sty 2012, 15:49
Przecież to wiadome od dawien dawna więc nie wiem co Was tak zbulwersowało? Czytał Pan dzieło Tissota?

-- 12 sty 2012, 15:54 --

Zgadzam się z Tajemnicą. Praca, hobby to lekarstwo , no i oczywiście cnota.

Czy to normalne?

przez paradoksy 12 sty 2012, 15:54
marandek22, wiadome to jest że słońce świeci, a nie te bzdury które wypisałeś.
i powstrzymuj się od takich komentarzy lepiej. nie znasz historii choroby kogoś i nie jesteś psychologiem.
paradoksy

Czy to normalne?

przez Anielica 12 sty 2012, 15:59
marandek22, skończ pisać bzdety.... :evil:
Anielica

Czy to normalne?

przez Mateusz_1985 12 sty 2012, 16:51
Każdy ma swoje zdanie rozumiem, górka górką, tylko ja nie mam ochoty na zycie na prace, na spotykanie sie ze znajomymi juz ich stracilem, moge byc rozwalony nie wiem jak ale na ta przyjemnosc mam zawsze wiekla ochote i tego nie rozumiem... lekarze stwierdzili ze jestem mlody i tak jest ze sie mysli... ja pierdziele, a ja widze ze to jest nienormalne i nie wiem jak na to wplynac artykuly, slowa wszystko kojarzy mi sie z rzeczmi zwiazanymi z seksem lub nagoscia

Czy to normalne?

przez Anielica 12 sty 2012, 16:53
Mateusz_1985, a może cierpisz też dodatkowo na sexoholizm??
Może idź do sexuologa :bezradny:
Anielica

Czy to normalne?

przez Mateusz_1985 12 sty 2012, 17:02
Jeszcze tego by brakowalo, stwierdzili już alkoholizm, chad, ja osobiscie stwierdzam ze mam zaburzenia osobowosci jeszcze tylko to by brakowało.. Az zastanawiam sie czy jest sens w ogole zyc... chodzi o to ze to jest dla mnie najmilsza rzecz jaka moge sobie zafundowac bo reszta jest do dupy a w tym stanie na chwile zapominam o wszystkim

Czy to normalne?

przez Anielica 12 sty 2012, 17:23
Mateusz_1985, alkoholizm i zaburzenia osobowości też mogą dodatkowo występować w CHAD. :roll:
Człowiek w tej chorobie jest bardziej poddatny na różne nałogi więc uważaj i dokładnie się obserwuj.
Anielica

Czy to normalne?

przez Mateusz_1985 12 sty 2012, 17:39
Ja już się sobie długo obserwuję i nic we mnie już nie ma pozytywnego.. jaki los;/ nom stop coś, żeby chociaż coś radość dawało ah;/

Czy to normalne?

przez Anielica 12 sty 2012, 17:44
Mateusz_1985, a co lekarze na to??
Bierzesz jakieś leki??
Skoro stwierdzono CHAD to powinieneś brać stabilizatory, to podstawa.
Anielica

Sortuj wg