Wiele rzeczy długo w siebie w*ebywałem.

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez *Monika* 26 gru 2011, 11:11
kajetanone, posłuchaj rad nextMatii'ego. On pracuje właśnie z ludźmi, ktorzy mają takie trudności jak Ty.
Obrazek
Główny Moderator

przez L:) 26 gru 2011, 17:15
Pierwsza najważniejsza sprawa - zesraj się, a nie daj, stymulanty odstaw jak najszybciej, najlepiej pod kontrolą lekarza (żeby nie zaszły przypadkiem nieprzewidywalne zmiany ze względu na odstawianie). To one pierwsze Cię położą.

Dalej stopniowe odstawianie alkoholu - nie od razu, bo organizm nie wytrzyma szoku, również lekarz, tym samym postawisz organizm do jako takiego pionu,

Fajki i trawa jak będziesz miał siłę, ale zacznij od tego co wyżej napisałem, bo każdy z osobna niszczy strasznie, a w połączeniu organizm głupieje do reszty i jest to cholernie niebezpieczne.

Daruj sobie ciężĸi trening, w ogóle zacznij od prostej sprawy - regeneracji organizmu. Tu bardziej wskazane są spacery, potem możesz sobie zacząć pozawalać na aeroby, o ciężĸim treningu zapomnij na długo. Umysł dopiero Ci siądzie na jakiś czas jak odstawisz używki, ale z czasem się zregeneruje - daruj sobie jakieś ćwiczenia, co najwyżej przyjemną książkę poczytaj.

3-4 lata abstynencji i powinieneś wrócić do jakiegoś poziomu, Psychiatra obowiązkowo, tu akurat dyskusji nie ma.

nextMatii napisał(a):Wlasnie aby miec otwarty umysl trzeba byc zdrowym....

Wychodzi że byłem zdrowy przez ostatnie kilka lat i w sumie byłaby to prawda - umysł nie może być chory ;)
Tu mamy inny przypadek - wykończenie fizyczne organizmu, nie wiadomo czy również nie postępująca jakaś choroba.
L:)

przez CichoCiemny 27 gru 2011, 04:09
nextMatii napisał(a):Wlasnie aby miec otwarty umysl trzeba byc zdrowym....

"Nie ma zdrowych, są tylko nieprzebadani". I tyle na ten temat. (oczywiście mówię tutaj o kwestii psychiki) Osoba o otwartym umyśle nie szufladkuje ludzi w sztywne ramy, bo tym samym zamyka sobie drogę na możliwości.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresjonista 27 sty 2012, 12:50
AAle macie problemy ja wjebany bylem w kodeine ogolnie opiaty benzodiazepiny inne leki...wszystkie stymulanty amfa meta beta ketony Fenyloetyloaminy wszystkie rodzaje ziol do palenia haloocynogeny wogole nie wiem czy jest cos czego nie probowalem jechalem na tym z 6 lat teraz jestem czysty tyle ze mozg mam pomylony nawet klej kiralem...mysle ze sprobowalem w zyciu okolo 100 roznych substancji psychoaktywnych mniej i bardziej nieszczacych wody i szlugow nawet nie licze

przez girl anachronism 27 sty 2012, 13:19
depresjonista, to niezwykła i bardzo dużo wnosząca do tematu historia, wzruszyłam się.
wild hearts can't be broken.

F31

Sortuj wg