Tramal i bunandol

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Tramal i bunandol

przez diksi1 04 gru 2011, 19:43
Jestem uzależniony od tramalu i bunandolu od tego drugiego uzaleznili mnie w szpitalu Rydygiera w Krakowie na detoksykacji
wczesniej tramal zażywałem 5 lat w końcowej fazie duża butelka(96 ml) starczała mi na 5 razy od pół roku zażywam bunandol i citabax zdażyło mi się pare razy zazyć do tego tramal ale nie działał i żle sie czułem nie wiem czy dobrze zrobiłem czy nie zastąpiłem "piwa wódką"
żle się czuję nie wiem czy ja mam taką dużą depresję czy uzaleznienie od kolejnego leku
od roku jem co miesiąc inny antydepresant i nic nie działa
i co z tym zrobic tak się nie da dalej żyć ja nie wiem jak jest sięczuć normalnie
pomocy
Diksi

Tramal i bunandol

przez *Monika* 04 gru 2011, 22:56
diksi1, Witaj!
Leczysz się tylko za pomocą farmakoterapii?
Jaką masz diagnozę?
Obrazek
Główny Moderator

Tramal i bunandol

przez diksi1 05 gru 2011, 12:14
Tramal zaczalem zazywać z powodu przewlekłego bólu kręgoslupa (kregozmyk) i przez to wpakowalem sie w to bagno
Diksi

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Tramal i bunandol

przez QueenForever 23 lut 2012, 20:50
Wczoraj wziąłem na sen 100 mg Tramalu ,nie mogłem zasnąć ale rano pomimo 3 godzin snu czułem się rześko jak mało kiedy,dodatkowo czułem super luz i nawet obsesje wyraźnie zmniejszyły swoje nasilenie-byłem zaskoczony natychmiastowa poprawą samopoczucia i stłumienia lęków bez zamułki.. podejrzewam o ten pozytywny efekt przede wszystkim noradrenaline i serotonine .
QueenForever

Tramal i bunandol

przez Maciej farmaceuta 25 lut 2012, 02:28
Dlatego tak silnie uzależnia psychicznie-możesz dzięki niemu lepiej funkcjonować,czujesz się świetnie,na luzie i nie widać po tobie że masz fazę.Ale naprawdę można sobie tym spore kuku zrobić-w dużych dawkach bardzo często powoduje napady padaczkowe,poza tym nie można go łączyć z SSRI- zespół serotoninowy.Bunondol(buprenorfina)jest dziwnym lekiem-często powoduje dysforię,ale też uzależnia

Tramal i bunandol

przez nieboszczyk 06 mar 2016, 23:44
diksi1 napisał(a):Tramal zaczalem zazywać z powodu przewlekłego bólu kręgoslupa (kregozmyk) i przez to wpakowalem sie w to bagno
Diksi

czy po zażyciu jednej tabletki swędziało całe ciało aż do rana a potem pol dnia bolała cie głowa?

Tramal i bunandol

przez neon 06 mar 2016, 23:49
a można to wąchać w małych dawkach np. jak sie chce sie czyms podeprzec np. w czasie rozmowy kwalifikacyjnej czy na imprezie z gorącymi sztukami?
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Tramal i bunandol

przez nieboszczyk 08 mar 2016, 11:59
tramalu sie nie wącha tylko się łyka.od kiedy tabletki się wącha?tramal nie służy do popparcia sie i przełąmywania lodów na dyskotekach tylko jest poto żeby móc przespać noc kiedy silny ból nie daje spać.

Sortuj wg