forum

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

forum

przez beti19 26 mar 2012, 19:37
aleks2graddy, a z jakiego powodu?
http://swiatbeti19.blogspot.com/

"Spiesz się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą"
Ks.Twardowski

forum

przez aleks2graddy 26 mar 2012, 19:56
beti19, wczoraj przez jedną osobę na priv zostałem odrzucony. to mi dało do myślenia, że nie pasuję do reszty. stąd moja decyzja.
aleks2graddy

forum

przez Lord Kapucyn 26 mar 2012, 20:03
aleks2graddy, A jak w realnym świecie przez jedną osobę zostaniesz odrzucony to da Ci do myślenia, że nie pasujesz do społeczeństwa, i co zrobisz? Odłączysz się od matrixa? Wyjedziesz w Himalaje i zaczniesz żyć w izolacji? Palniesz sobie w łeb? Strasznie niedojrzałe zachowanie.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

forum

przez Michuj 26 mar 2012, 21:01
i tak wróci :lol: każdy wraca :(
Loża szyderców

forum

przez ladywind 26 mar 2012, 22:19
aleks2graddy, nie uciekaj od nas :(
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

forum

przez Artemizja 03 kwi 2012, 04:18
Forum ma to do siebie,że bywają okresy,kiedy człowiek chce od niego odpocząć,okresy "wycofania".Najczęściej wtedy ludzie usuwają konta.Później jednak,kiedy już emocje opadną,przeważnie zaczynają tęsknić za tym "miejscem"i wielu wraca.W sumie,to trochę się dziwię temu usuwaniu kont.Można przecież zablokować adres w przeglądarce,albo w inny sposób uniemożliwić sobie wejście na forum...bądź po prostu na nie nie wchodzić.Nie trzeba od razu kasować konta...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

forum

przez ala1983 03 kwi 2012, 14:36
W sumie,to trochę się dziwię temu usuwaniu kont.Można przecież zablokować adres w przeglądarce,albo w inny sposób uniemożliwić sobie wejście na forum...bądź po prostu na nie nie wchodzić.Nie trzeba od razu kasować konta...

Racja !
Niestety ludzie zaburzeni mają swoje (nie obrażając nikogo) "schizy". A szkoda, bo robi się bałagan :bezradny:
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

forum

przez Stylow 06 kwi 2012, 21:59
Chodzi o to, że są pewni, że nie wrócą.
Stylow

forum

przez Artemizja 26 kwi 2012, 18:18
Mirabeleee, bardzo możliwe,że tak właśnie Jest.Przeważnie jednak wracają...

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

forum

przez Myrcella 26 kwi 2012, 19:03
Bellatrix, jednak raczej z tym usuwanie to jest tak, żeby wcale nie wchodzić na forum, bo jak się ma konto to będzie ciągło i sie wcale nie odejdzie. Jak ja chce odpocząć od forum czy nie mam nic ciekawego do powiedzenia lub po prostu nie chce mi się pisać to wchodze tylko na chwilę i idę. Czytam i jak nic nie ma to idę. Jest tez jednak kilka osób, które odeszły i nie wróciły, a szkoda, bo lubiłam te osoby... Zresztą każdego szkoda. Tak to juz jest, ze zbyt szybko i łatwo przywiązujemy się do ludzi. Ogólnie to lubię to forum, nawet bardzo. Czuję się tutaj zrozumiana, czuje ta solidarność. Jest tyle osób, a atmosfera jest jak w rodzinie.
Niektóre stare rany nigdy się nie zabliźniają i krwawią przy najmniejszym nawet zadrapaniu.

Strach tnie głębiej niż miecze.

forum

przez Artemizja 26 kwi 2012, 19:07
Myrcella, spora liczba osób czuje,że na forum jest rozumiana...

Administrator

forum

przez Myrcella 26 kwi 2012, 19:15
Bellatrix, a to dobrze świadczy o tym forum i pomaga, daje motywację.
Niektóre stare rany nigdy się nie zabliźniają i krwawią przy najmniejszym nawet zadrapaniu.

forum

przez Artemizja 26 kwi 2012, 19:18
Myrcella, też tak myślę,choć niektórzy również i tutaj nie potrafią się odnaleźć...początkowo piszą ogromne ilości postów,spędzają na forum noce i dnie,a później nagle usuwają konta...

Administrator

forum

przez Myrcella 26 kwi 2012, 19:22
Bellatrix, tak, takie sytuacje często się zdarzają. Udzielają się tutaj osoby z zaburzeniami i często sa one zagubione, więc mogą taki dziwne decyzje podejmować. W końcu to ich decyzja jest.

Sortuj wg