forum

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

forum

przez *Wiola* 17 cze 2012, 10:59
ladywind,
Miałam na myśli jedną Twoją długą dyskusję z zomiartyz, w której wg mnie pogubiłaś się w argumentach i wyżyłaś się na biednym chłopaku. Zaprzeczałaś sobie pisąc najpierw ,że wygląd się dla Ciebie nie liczy , potem coś wręcz przeciwnego. Zresztą to nieistotne. Mam prawo do swojego zdania i jest jakie napisałam. A to z kim się spotykasz, gdzie , jak kiedy i ile razy naprawdę mam głęboko w poważaniu ;) Z łaski swojej więc nie wywlekaj moich prywatnych spraw, o których zapewniam Cię guzik wiesz.
Moderator

forum

przez Marsal2 17 cze 2012, 11:05
*Wiola*, teraz znowu wyjdzie, że staję po stronie ladywind, ale cóż. Napisała wyraźnie, że podobają jej się przystojni faceci, ale w związku nie liczy się dla niej wygląd. Tyle w temacie.
Marsal2

forum

przez ladywind 17 cze 2012, 11:07
*Wiola*, nie mam zamiaru wywlekać, mam troche ogłady w przeciwieństwie do Luc84.
Nie wiem czy się pogubiłam, mozliwe że troche, ale napewno w przeciwieństwie do tego użytkownika moim wybrankiem nie musi byc tylko i wyłacznie the best looking man. I o to mi wtedy chodziło, jak z nim pisałam, że nie mozna patrzeć tylko i wyłacznie na wygląd!
A Ty nie zroumiałaś o co mi chodziło, może zbyt chaotycznie tam napisałam, stąd zostało źle zrozumiane
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

forum

przez Ferdynand k 17 cze 2012, 11:14
Mi kobieta też zryła psychikę i to nieźle i co nie pisze żeby wszystkie cenzura. :shock:
Naczelny Użyszkodnik

forum

przez Amon_Rah 17 cze 2012, 11:15
END OF TOPIC!
Zapowiedzialem WYRAZNIE, ze tego typu posty beda nagradzane ostrzezeniami. Jeszecze JEDEN post w sprawie wywlekania brudow i czepiania sie pracy Moderatorek poleci ost a temat zostanie zamkniety i poleci na smietnik.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

forum

przez *Wiola* 17 cze 2012, 11:16
ladywind, Wywlekłaś w poprzednim poście moje ;) i byłaś wobec mnie zgryźliwa, ale nie robi to na mnie większego wrażenia.
Tamta dyskusja mnie zirytowała, bo chłopak się nią naprawdę zdołował i było to zupełnie niepotrzebne. Mogłam ją zakończyć ostrzeżeniem - tylko równałoby się to z banem dla Ciebie. Nadal uważasz ,że byłam nie fair?

-- 17 cze 2012, 11:18 --

Amon_Rah, Pisałam w tym samym czasie co Ty, ale obiecuję też już będę grzeczna :twisted:
Moderator

forum

przez Adam Smith 17 cze 2012, 11:25
Z krytyką moderatorów jest trochę jak z krytyką sędziów piłkarskich czyli jest bez sensu . Ja mam pozytywne opinię o moderatorach , ale zachowam ją dla siebie bo wyjde na lizusa , a lizusem nie jestem ... no dobrze , może trochę :P

Wracając do głównego tematu , odpowiedz brzmi tak , jestem uzależniony od forum :P
Adam Smith

forum

przez dogomaniaczka 17 cze 2012, 11:29
ciekawe, to teraz jednak jest to off topic? :shock:
amon jak zwykle wpada straszyć ostrzeżeniami tam gdzie jest off topic, szkoda że nie wpadł postraszyć ostrzeżeniami jak Ka_po obrażała wszystkich w okół..ale off topic to przecież gorsze przewinienie :P

forum

przez Adam Smith 17 cze 2012, 11:30
Jeszcze co do tego kogo się lubi a kogo nie , jakiś czas temu pisałem , że nie lubię pewnej osoby , a teraz po czasie muszę się przyznać do błędu , bo po pierwsze mogłem to zachować dla siebie i nie psuć atmosfery na forum , a po drugie oceniłem tą osobę zbyt pochopnie , okazało się , że jest w porządku ;)
Adam Smith

forum

przez *Monika* 17 cze 2012, 11:31
Tomcio Nerwica, To ja? :mrgreen:
Obrazek
Główny Moderator

forum

przez Amon_Rah 17 cze 2012, 11:33
dominika92, gwoli wyjasnienia, bo zdaje sie nie doczytalas, Verona dostala ode mnie osta=bana. Tyle w temacie.
I BTW, czytaj ze zrozumieniem, offtop dotyczyl WYWLEKANIA BRUDOW I KLOTNI A NIE TEMATU FORUM.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

forum

przez Candy14 17 cze 2012, 11:33
Ja mam pozytywne opinię o moderatorach

Ja rowniez ..o czym zreszta napisalam. Nie jest moim zamiarem pietnowanie kogokolwiek i czepianie sie :nono: Jednak kiedy uzytkownik pisze ze ma zal to warto spojrzec na sprawe z kilku stron i postarac sie zrozumiec jego punkt widzenia.
MIlego dnia wszystkim
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

forum

przez Adam Smith 17 cze 2012, 11:36
*Monika*, Już wszyscy mi zadali to pytanie :P ale nie , chodziło mi wtedy o nowego użytkownika ;)

A panią moderator lubię :P i tą drugą panią moderator też lubię , tylko trochę się jej boję :P
Adam Smith

forum

przez Ferdynand k 17 cze 2012, 11:37
Ok ok tylko niech mnie nikt nie chce za....... bo jestem facetem :hide:
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg