forum

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

forum

przez Marsal2 17 cze 2012, 00:36
Mam teraz kolejny powód, żeby chcieć konto usunąć.

*Monika*, nie zamierzam bawić się w żadne kółeczka. Nie żałuję w najmniejszym stopniu, że na zlot nie pojechałem i na żaden nie pojadę. Im bardziej przyglądam się temu forum, tym mam mniejszą ochotę poznawać stąd ludzi.

*Wiola*, popieram jak się z Nią zgadzam. Jak się nie zgadzam, to z Nią to w cztery oczy omawiam. Nie potrzebuję wywlekać tego na forum. Wiem, że za Nią nie przepadasz.
Marsal2

forum

przez dogomaniaczka 17 cze 2012, 00:38
A czy ktoś ma pretensje do tego, że ktoś się zżył? Ja przynajmniej nie, takie zloty w końcu po to są i są potrzebne.. ;)
Ale nawet tu widać, że słowo "zlot" wywołuje wysyp minek " :roll: " i nagle zainteresowanie tematem, do którego połowa tak to by nie zajrzała :P

forum

przez *Wiola* 17 cze 2012, 00:40
Marsal2, Mylisz się. Nie znam jej na tyle by za nią przepadać lub nie. Natomiast wszem po tym co pisała , nie mam zbyt dobrego zdania. Czasem mam wrażenie ,że sama sobie zaprzecza, nie ma sprecyzowanych poglądów i pisze aby pisać.
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

forum

przez dogomaniaczka 17 cze 2012, 00:41
ale mi tam nie chodzi o zlot, a tak w ogóle to robimy off top 8)

forum

przez Pieprz 17 cze 2012, 00:42
Marsal2 napisał(a):*Monika*, ja jestem raczej rozgoryczony tym, że zaczynają się po zlocie tworzyć kółeczka wzajemnej adoracji i nie można wyrazić zdania sprzeciwu przeciwko którejkolwiek z osób ze zlotu, żeby od razu nie zostać zaszczutym przez całą resztę.
A sytuacja sprzed tygodnia była dla mnie dziecinna i żałosna, tyle w temacie.

Trzeba być twardym a nie miętkim. Pamiętasz jak wyraziłem opinię w temacie zdjęciowym i wyskoczyłeś na mnie plus jeszcze jakieś tam osoby? Jakoś nie udało się mnie zaszczuć a była was banda.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

forum

przez Candy14 17 cze 2012, 00:45
że na zlot nie pojechałem i na żaden nie pojadę. Im bardziej przyglądam się temu forum, tym mam mniejszą ochotę poznawać stąd ludzi.

Przeginasz w druga strone.. chociaz tahela na 100% by co dosypala benzo do piwa :P bo Cie nie lubi
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

forum

przez *Wiola* 17 cze 2012, 00:47
dominika92, Jaki offtop , rozmawiamy o forum ;)
Moderator

forum

przez Pieprz 17 cze 2012, 00:48
dominika92 napisał(a):ja niestety mimo całej sympatii do was też mam takie odczucia. :)

Ciekawe, ja w ogóle takich nie mam. Czytam to forum codziennie i nie widzę żadnych kółek adoracji, jedynie zażyłość która jest naturalnym efektem poznania kogoś lepiej.
Jak Marsalowi to przeszkadza to niech A) zacznie spotykać się w realu z forumowiczami, lub B) zacznie angażować się w znajomości z wybranymi osobami, np. na PW albo GG albo FB
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

forum

przez dogomaniaczka 17 cze 2012, 00:49
*Wiola*, no w sumie tak ale teoretycznie to temat o uzależnieniu od forum ,a jest temat " czy jesteście zadowoleni z forum" czy jakoś tak :D ale to Ty tu jesteś boss, więc jak zezwalasz to się krępuję :mrgreen:

-- 17 cze 2012, 00:50 --

Mushroom, co człowiek to inne odczucia :) :) aczkolwiek ja tego nie odbieram tak negatywnie jak Marsal : )

forum

przez Kiya 17 cze 2012, 00:52
dominika92 napisał(a):A czy ktoś ma pretensje do tego, że ktoś się zżył? Ja przynajmniej nie, takie zloty w końcu po to są i są potrzebne.. ;)
Ale nawet tu widać, że słowo "zlot" wywołuje wysyp minek " :roll: " i nagle zainteresowanie tematem, do którego połowa tak to by nie zajrzała :P

Marsal ma :roll: A słowo "zlot" wywołuje zainteresowanie tematem, który najwyraźniej CZYTAMY, skoro wiemy, że pojawiło się słowo "zlot" ;) Reasumując - nie wywołuje zainteresowania tematem, jak już to podnosi aktywność użytkowników, którzy i tak tu zaglądają ;)
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

forum

przez dogomaniaczka 17 cze 2012, 00:53
Marsal ma czasem pretensje o różne dziwne rzeczy :P I skłonność do popadania w skrajności. :)

forum

przez *Monika* 17 cze 2012, 00:53
dominika92, Domiś, a ja myślałam, że to ja jestem bossem tego forum :-|
*Monika*, nie zamierzam bawić się w żadne kółeczka. Nie żałuję w najmniejszym stopniu, że na zlot nie pojechałem i na żaden nie pojadę. Im bardziej przyglądam się temu forum, tym mam mniejszą ochotę poznawać stąd ludzi.

Szkoda, że nie chcesz się integrować. Ale to Twój wybór.
Myślę, że Ty tak nie myślisz. Jesteś przekorny, ze złości najprawdopodobniej.
Obrazek
Główny Moderator

forum

przez dogomaniaczka 17 cze 2012, 00:54
*Monika*, wszyscy zieloni jesteście :uklon:

forum

przez *Wiola* 17 cze 2012, 00:54
Ja Wam powiem ,że większość ludzi znam już z poprzednich zlotów i ten akurat niczego szczególnie nie zmienił. A ,że z kimś jest się bliżej z kimś innym dalej to zupełnie normalne , tak wygląda życie ;)
Moderator

Sortuj wg