Uzależniony od gier...

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Uzależniony od gier...

przez pisklaczek1 09 lis 2011, 17:45
Jak w temacie jestem można tak powiedzieć uzależniony od gier nie potrafię tego opanować. Nie wiem czy to wina mojej słabej woli czy czegoś innego. Najchętniej przesiedziałbym przed komputerem cały dzień. Gdy się próbuję uczyć już po 5min kończy się na tym że siedzę przed komputerem. Dodam że nie posiadam żadnego kolegi lub przyjaciel z który mógłby mi to zastąpić. Najgorsze jest to że już mam w wieku 13lat wadę wzroku -2 i w ciągu pół roku nawet o pól stopnia mi leci jak tak dalej pójdzie oślepnę. :why: :why: :why: Proszę o pomoc.

Uzależniony od gier...

przez Noopii 09 lis 2011, 18:35
Do psychologa powinieneś iść z mamą..leczyć się porozmawiaj o tym z rodzicami..
Noopii

Uzależniony od gier...

przez CichoCiemny 09 lis 2011, 19:30
Nie do psychologa tylko po prostu na zewnątrz. I zainwestuj w dobre oświetlenie w pokoju, odpowiednio skonfiguruj sobie ustawienia monitora (kontrast, jasność), żeby Ci oczów nie wypalało.

BTW. W co w ogóle grasz?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzależniony od gier...

przez Sabaidee 09 lis 2011, 19:33
pisklaczek1, ja siedzę przy kompie często po kilkanaście godzin dziennie dłużej niż Ty masz lat. Nigdy mnie oczy nie bolały i obywam się jak na razie bez okularów.
Sabaidee

Uzależniony od gier...

przez CichoCiemny 09 lis 2011, 19:35
Sabaidee, jak Ty byłeś w jego wieku to komputera na oczy nie widziałeś :lol:
Jeżeli w jego rodzinie ktoś ma problemy ze wzrokiem to bardzo możliwe, że u niego ten problem ma podłoże genetyczne. Dodatkowo właśnie złe warunki (oświetlenie, źle ustawione opcje monitora) i wada wzroku gwarantowana.

Uzależniony od gier...

przez Sabaidee 09 lis 2011, 19:38
KeFaS napisał(a):Sabaidee, jak Ty byłeś w jego wieku to komputera na oczy nie widziałeś :lol:

Jak to nie? Były Odry na taśmy perforowane :P
Sabaidee

Uzależniony od gier...

przez Noopii 09 lis 2011, 19:40
Tylko jak jest uzależniony to ot tak na zewnątrz nie wyjdzie..mają panowie racje tu co do dobrego oświetlenia,ustawienia kompa,jednak uważam że psycholog jest Ci pisklaku1potrzebny.
Noopii

Uzależniony od gier...

przez CichoCiemny 09 lis 2011, 20:46
Noopii, sorry, ale /cenzura/ pan głupoty :P

Sabaidee, no a miałeś takie w domu? Zmieścił Ci się? :D

Uzależniony od gier...

przez pisklaczek1 10 lis 2011, 17:01
Psycholog odpada mam za daleko :P:P a jakiś link co do ustawinie monitora oświtlenia itp. wrzuci ktoś?

Uzależniony od gier...

przez Todesking 16 lis 2011, 23:59
http://klub.chip.pl/lipka/praktyczne/zdrowie.htm Ja znalazłem coś takiego, być może się przyda :)
Mary-Lou left marks on you.

"Das ist der Todesking. Er macht, dass die Menschen nicht mehr leben wollen."

Uzależniony od gier...

przez pisklaczek1 22 lis 2011, 20:42
thx lukne

Sortuj wg