OŚRODKI LECZENIA UZALEŻNIEŃ-procedury przyjęcia,warunki

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez acomitam82 29 wrz 2011, 19:52
Witam:)
Przejrzałam wątki i nigdzie nie widzę nic na temat ośrodków uzleznień,więc chciałabym poruszyć ten temat.
Piszcie prosze o swoich pobytach,wrażeniach-jaka atmosfera,czy jest dużo zajęć,pracy,jakie sa procedury przyjęcia-czy wymagany jest detoks,czy robią jakies testy przy przyjęciu. Zależy mi zwłaszcza na informacjach o ośrodkach w Pławniowicach(Szansa),krakowskiej Górce,Nowym Dworku,Różewcu(Doren),Dębowcu i Piastowie(Anielin). Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi

przez follow 30 wrz 2011, 00:10
miałem praktyki w takim ośrodku co konkretnie Cie interesuje. Zaznaczam, że w żadnym z wymienionych przez Ciebie
Psycholog

przez omnir 23 maja 2014, 16:33
Moim zdaniem w Polsce nie brakuje dobrej jakości ośrodków..., pracowałam w kilku, najważniejsze jest to aby cała kadra była spójna, i zmierzała w jednym kierunku, dodam, że moja żona to trzeźwa alkoholiczka od 10 lat.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg