Napoje typu cola

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Napoje typu cola

przez Fleure_De_Violette 13 sie 2012, 12:17
ja colę piję sporadycznie. Fanty czy tam sprite nie znoszę - za słodkie :smile:
Life always offers you a second chance. Its called tomorrow.

Napoje typu cola

przez Keji 14 sie 2012, 01:53
Nie piję żadnych napojów gazowanych, jedynie wodę, soczki i piwo :mrgreen:
Keji

Napoje typu cola

przez tomektr 14 sie 2012, 20:36
piotrek9444 napisał(a):Bardzo czeste odbijenie sie niczym, prosze o odpowiedz

Od paru dni dzien w dzien odbija mi sie niczym jakby powietrzem brzuch mnie nie boli lecz gardlo troche piecze bardzo boje sie ze to jakis rufleks czy jak to sie zwie albo tez to sa objawy wrzodow ;(. Bardzo sie boje tez gastroskopi bo slyszalem ze to bardzo nie przyjemnie :(. Czy takie czeste odbijanie a podkreslam odbija mi sie caly dzien nawet jak gadam z kims to mam trudnosc bo caly czas bekam i mam uczucie pelnego brzucha ;<. Moze to tez jest istotne pije dziennie okolo 2l lub 3l pepsi bo strasznie mam duze pragnienie ale takie pragnienie mam od kad pamietam. Czy mam sie obawiac ze to sa wrzody lub rufleks czy takie objawy sa nie grozne ?

Wiele lat temu przechodziłem dokładnie to samo. Znajomi żartowali, ze ja z colą chyba również śpię. Odstaw Colę, pepsi itp. i przestaw się na wodę, ale koniecznie niegazowaną. Po pewnym czasie zapomnisz o dolegliwościach.

Aha - pragnienia takimi napojami nie zaspokoisz..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Napoje typu cola

przez Michałek 75 14 sie 2012, 21:02
Nie wiedziałem że picie coli to taki problem - POWODZENIA !
Always Look on the Bright Side of Life ...

Napoje typu cola

przez tomektr 14 sie 2012, 21:13
Tak, to może być problem, na szczęście mnie już nie dotyczy. Oczywiście sięgam i po ten napój, ale bardzo rzadko i bez przymusu "powrotu". Szkoda tylko, że o tym niewiele się mówi, warto bowiem poruszać tą sprawę. tego typu napoje nie dość, ze mogą uzależnić, to - jak wspomniał kolega - mogą stwarzać problemy zdrowotne.

Napoje typu cola

przez Jestem 01 wrz 2012, 22:32
Ja tez mam taki problem. jak nie pije coli przez dluszy czas czuje sie zle, jak wypije to tak jakby sie odrazu polepsza, dziwne ale prawdziwe :(

Napoje typu cola

przez depas 30 sty 2013, 18:14
Ja piję colę trochę na przekór sobie - wiem że jest niezdrowa i niepotrzebna, ale przekornie piję jej duże ilości. Tak samo z żarciem śmieci typu chipsy, zajadam się tym po części też przez leki które zwiększają apetyt - Rispolept.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

Napoje typu cola

przez mark123 30 sty 2013, 20:14
Ja piję colę i energetyki, bo mi smakują, oraz chcę, żeby było mi fajnie. Wiem, że to jest niezdrowe, ale bez coli dzień za bardzo nie ma dla mnie sensu.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Napoje typu cola

przez Taeyeon 13 lut 2013, 02:21
Dla mnie również dzień bez coca-coli/pepsi jest dniem straconym...
Zaczęło się niewinnie, bo od puszki na dzień, wcześniej to piłam sporadycznie, ale teraz? Wiem że to zatrważające, ale potrafię wypić do 6l dziennie, jak nie więcej. Boli mnie brzuch, wcale nie mam na nią ochoty, ale i tak pije. Po niej czuje się jakoś inaczej, znacznie lepiej. Zawsze gdy jest mi smutno sięgam po pepsi, gdy coś nie idzie po mojej myśli - również sięgam po ten napój. Jestem w pełni świadoma że jestem uzależniona. Wiem że jest to cholernie niezdrowe, ale mnie to po prostu nie rusza, niestety... Mam 15 lat, i wiem że w ten sposób rujnuje sobie zdrowie, ale nie potrafię przestać, nie potrafię...

Napoje typu cola

przez CichoCiemny 13 lut 2013, 18:12
30-letnia kobieta z Nowej Zelandii przedawkowała Colę i zmarła.

Piła 10 (!) litrów każdego dnia... (1 kg cukru + 970mg kofeiny) Nagroda Darwina w tym roku to raczej pewniak. [ENG]

http://www.wykop.pl/link/1410325/30-let ... -i-zmarla/

Napoje typu cola

przez mark123 15 lut 2013, 02:16
A jeszcze bardziej od standardowej coli i energetyków to smakowo lubię cole waniliową, najlepszy napój jaki piłem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Napoje typu cola

przez nieboszczyk 15 lut 2013, 23:17
trudno powiedzieć czy cola uzależnia.ja lubię coca-cole i pepsi.bardziej lubię pepsi.ale piję tylko dla smaku bo niewiem jak tym się mozna odurzyć
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Napoje typu cola

przez mark123 27 lut 2013, 20:17
Wymyśliłem dla siebie usprawiedliwienie, by zwiększyć ilość spożywanych napojów energetyzujących.

Napoje typu cola

przez carmen1988 27 lut 2013, 21:29
Jestem uzależniona i przechodzę detoks.
nerwica wegetatywna

Sortuj wg