Napoje typu cola

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Napoje typu cola

przez Maggda92 18 lip 2015, 17:22
ugh, Z dwojga złego wolałabym mieć chyba jazdy na punkcie coli zero niż tej tradycyjnej.
Niestety mam jazdy na tą tradycyjną i tyle razy już mówiłam sobie, że nie pije i nic z tego nie wyszło
Mozarin 10mg,
Symla 200mg
Ketrel 100mg
F31 ChAD, F21 zaburzenie schizotypowe, F60.0 osobowość paranoiczna

Napoje typu cola

przez ugh 18 lip 2015, 21:15
Maggda92, cóż mnie zdrowie finalnie zmusiło do zaprzestania picia normalnej CocaColi. Dlatego przerzuciłam się na zero bo jednak od tego smaku jestem uzalezniona.
ugh

Napoje typu cola

przez Evia 19 lip 2015, 15:03
również jestem zwolenniczką coca coli zero

co prawda smak coli zawsze mi odpowiadał, jednak zawsze się po niej źle czułam co objawiało się późniejszym niesmakiem, większym uczuciem pragnienia i tą właśnie lepkością

Cola bez cukru okazała się idealnym rozwiązaniem :smile:

Podejrzewam jednak, że na szczęście nie wypijam jej aż tak dużo jak wy, mimo to nie jestem w stanie z niej zrezygnować

Coś mi się od życia chyba należy, więc pozostanę przy swojej coli :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Napoje typu cola

przez alone05 24 lip 2015, 13:59
Ja lubię pić tego typu napoje jak Coca-cola, Sprite, Fanta, ale tylko na imprezach, imieninach, urodzinach, jakbym piła na co dzień to szybko by mi się znudziły takie napoje a tak to czekam na jakąś okazję i wtedy mi lepiej smakuje.

Napoje typu cola

przez become 11 wrz 2016, 12:09
Ja zauważyłem jakieś dziwne objawy jeżeli chodzi o pepsi max. objaw to takie dziwne rozdrażnienie w mózgu z jednoczesnym obniżeniem nastroju.
Objawy ustępują po odstawieniu po około 2 tygodniach. Tak więc teraz omijam tego typu napoi.

Napoje typu cola

przez mark123 11 wrz 2016, 12:38
Może jakieś śladowe ilości kokainy zawiera. Bo np. gdy piwo zawiera mniej niż 0.5% alkoholu to mówi się, że jest bezalkoholowe; to może cola też zawiera jakąś cząstkę procenta kokainy.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg