Marihuana

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Marihuana

przez Psychoanalepsja_SS 04 sty 2015, 23:22
Albo troszkę się wysilić i kupić nasiona ;) I nie trzeba mieć żadnych zajebistych kontaktów

Ale można mieć niezajebiste kontakty z policją w razie odkrycia miniuprawy.

Marihuana

przez Jabłko 04 sty 2015, 23:34
Psychoanalepsja_SS napisał(a):
Albo troszkę się wysilić i kupić nasiona ;) I nie trzeba mieć żadnych zajebistych kontaktów

Ale można mieć niezajebiste kontakty z policją w razie odkrycia miniuprawy.

O kurna, jakby nie było podobnie w przypadku posiadania ;]. Jak sie nikomu nie chwalisz, jesteś grzeczny i policja nigdy się Tobą nie interesowała - nie ma co się bać. No chyba, że kradniesz prąd, albo uprawiasz w piwnicy blokowej.. Ale tak wpadają Ci, co nie myślą ;]

Marihuana

przez Rico 05 sty 2015, 03:31
W marihuanie zajebiste i jednocześnie złe jest obżeranie się, gastro...
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Marihuana

przez Kalebx3 06 lut 2015, 15:00
Dziś 101 dni absty od zieleni co w mózgu pieni .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Marihuana

przez Tarbterlis 16 lut 2015, 10:36
Gastro jest dobre jak dla mnie gorzej jak się źle przygotujesz i nic nie bedziesz miał to potem trzeba lecieć na haju po towar do shopa i wtedy już cienko jedna sytuacja i lejesz ze smiechu zwłaszcza jak wbijasz do marketu i są śmieszne mochery masakra idzie przypał zrobić ale wiadomo gastro to trzeba reagować.
1

Marihuana

przez monooso 16 lut 2015, 10:55
Marihuana? Prawie nogi wyciągnąłem. Taki odlot miałem, że to przechodzi ludzkie pojęcie, nawet z ciała mnie trochę wyje*ało.
monooso

Marihuana

przez Hitman 28 mar 2015, 16:46
monooso, poważnie? A skąd miałeś ten towar? Dilerzy czasem dodają różnych rzeczy. Kiedyś dostałem takiego wała a to było chyba coś z dopalaczy imitujące zioło. Zajarałem i nic nie czułem a po chwili myślałem, że przeniosło mnie do alternatywnej rzeczywistości :D

-- 28 mar 2015, 15:47 --

Fajna strona wątku ;)

Marihuana

przez Moncjusz 28 mar 2015, 18:14
Hitman napisał(a):monooso, poważnie? A skąd miałeś ten towar? Dilerzy czasem dodają różnych rzeczy. Kiedyś dostałem takiego wała a to było chyba coś z dopalaczy imitujące zioło. Zajarałem i nic nie czułem a po chwili myślałem, że przeniosło mnie do alternatywnej rzeczywistości :D

Tak, poważnie. Od kolegi miałem. Paliliśmy w grupie wśród, której byli doświadczeni palacze więc jakiekolwiek wałki odpadają ponieważ wtedy na bank ktoś by coś zauważył. Poza tym tylko na mnie podziałało tak mocno, reszta osób miała normalną fazę. Myślę, że za dużo spaliłem jak na pierwszy raz. Ja właśnie miałem podobnie, że nic nie czułem dlatego ciągle dopalałem, a po chwili zaczęło narastać błyskawicznie i tak mną pier*olnęło, że aż urwał mi się film. Teraz będę wiedział, że następnym razem trzeba odczekać kilka minut i ewentualnie wtedy dopalić.
Moncjusz

Marihuana

przez Rico 30 mar 2015, 14:21
Doszedłem do wniosku, że dla takich ludzi jak ja, ze słabą motywacją, brakiem pewności siebie itd. marihuana jest złą używką (narkotykiem). To jest dobre dla napierdalaczy, czyli takich co tak czy tak robią swoje i im to na pewno nie przeszkadza. A mi często bardziej błahe sprawy przeszkadzają w robieniu czegokolwiek i zabraniu się za coś.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

Łajz lajf...

Marihuana

przez bittersweet 30 mar 2015, 14:32
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Marihuana

przez Hitman 30 mar 2015, 17:01
Rico, nie do końca. Mi marihuana daje motywację bo jest nią sama w sobie a dodatkowo przywołuje wspomnienia z dzieciństwa, wyciąga mnie z domu, pomaga poznawać nowych ludzi. Myślę, że lepsza od marihuany jest otoczka wokół palenia i nie zamienię tego nigdy na całkowitą abstynencję ani na inne używki.

Marihuana

przez Rico 30 mar 2015, 17:22
Ja zauważyłem, że palenie nic nie daje. Może moje życie było po prostu nieciekawe, marne i marihuana była tylko odskocznią.

Łajz lajf...

Marihuana

przez carmen.s 31 mar 2015, 00:43
Doszedłem do wniosku, że dla takich ludzi jak ja, ze słabą motywacją, brakiem pewności siebie itd. marihuana jest złą używką (narkotykiem). To jest dobre dla napierdalaczy, czyli takich co tak czy tak robią swoje i im to na pewno nie przeszkadza. A mi często bardziej błahe sprawy przeszkadzają w robieniu czegokolwiek i zabraniu się za coś.

Noo doładnie tak jest. Dla mnie też jest złą używką, jak zapale to trace motywacje do robienia czegokolwiek, bo po co jak jestem zjarana i mi dobrze. W ogóle marihuana wielu ludzi pozbawia ambicji, a że nie wyniszcza szybko, trudno to dostrzec.
Yeah, blowfishing this up.

Marihuana

przez jetodik 01 kwi 2015, 20:10
wow, bittersweet thx za info, cos sie ruszylo widac w tej materii, przypuszczam, ze takich sklepow bedzie coraz wiecej, ale przeciętni jaracze trawy beda dalej nieusatysfakcjonowani, okaze sie ze medyczne wlasciwosci nie sa w ich wypadku glownym motywem legalizacji.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sortuj wg