Marihuana

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Marihuana

przez crunchy 16 kwi 2014, 17:34
aneczkaaaa napisał(a):No ja raczej nie miałam. Braku pulsu tylko jego nadmiar.... Masakra.. Boje się ze wywołało to we mnie śmiertelna chorobę..

Ja parę razy zwymiotowałem, ale to po prostu przegiąłem, mieszając z alkoholem ;) Czasami ma się jakieś chore wkręty, ale jak ma się ogarniętych znajomych w pobliżu to uspokoją :D Ja jak palę to staram się z góry podchodzić do tego z pozytywnym nastawieniem. Wszystkie smuty odstawiam na bok, co by się dobrze bawić. Po to właśnie palę. Jakby Ci się zdarzył jakiś badtrip. Polecam przyjąć szybko dużo cukrów. Wypić puszkę coli, zagryźć czekoladą to faza schodzi moment i nie ma problemu.

Marihuana

przez uzytkownik 18 kwi 2014, 18:56
sertralina 50 mg
metoprolol 100 mg

Marihuana

przez monooso 19 kwi 2014, 15:41
aneczkaaaa napisał(a):czy ktos miał bad tripa po skunie? to znaczy szybkie bicie serca bladosc zimno itd???

Ja. Straciłem przytomność na parę minut, a z opisów wiem, że całkowicie zbladłem i wyglądałem jakbym umarł, aż towarzystwo się wystraszyło. Później po odzyskaniu przytomności czułem się FATALNIE przez jakiś czas, nie mogłem chodzić bo ciągle mdlałem, czułem się tak słabo jak nigdy w życiu. Na poziomie mentalnym, zmysłowym czułem się za to rewelacyjnie.
monooso

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Marihuana

przez devnull 20 kwi 2014, 14:38
Czasami mam wrażenie że trawa/hasz to najchujowszy z narkotyków obok innych psychodelików (m.in LSD, GRZYBY, DMT itd).
Dałem się nabrać na to gówno, z czego nie ma niczego dobrego na dłuższą metę.
To może być dobre dla jakiś kapłanów/duchownych, zwykłemu człowiekowi nie są potrzebne takie rozkminki,
bo co to za przyjemność być filozofem wśród głupców i yuppie.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Marihuana

przez Kalebx3 20 kwi 2014, 14:47
zaqzax-3, cóz za przemiana w Tobie zaszła ?
Mi tam trawa służy , oby tylko nie za często .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Marihuana

przez devnull 20 kwi 2014, 14:55
Wszystko się nudzi, a trawa wymaga pewnej postawy, prostactwa i zdebilowacenia by faza była dobra,
przepaliłem 10 ton tego gówna i twierdze, że to puste, nudne, momentami nawet irytujące.
Kompletnie nierozwojowe, ludziom się wydaje na fazie, że odkrywają niewiadomo co, a to tylko
złudzenie wywołane lukami w pamięci, jakie to kurva żałosne kiedy taki ćpuń dostaje deja vu
i wydaje mu się że chwycił Boga za nogi, żal.pl
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Marihuana

przez Hans 20 kwi 2014, 14:59
aneczkaaaa napisał(a):czy ktos miał bad tripa po skunie? to znaczy szybkie bicie serca bladosc zimno itd???

Raz, było mi zimno i się trząsłem, po ok 30 minutach ustąpiło, a staż już miałem dość spory. Raz też byłem świadkiem chyba ataku padaczki po zapaleniu, ale ofiarą był nastolatek, dlatego może marihuana+młody wiek=atak. Po pierwszym poważnym paleniu zwymiotowałem takim zajebistym, przekładanym dżemem piernikiem, którego zjadłem ponad połowę, jakbym wiedział to bym nie jadł, marnotrawstwo.
Feed your head
Feed your head

Marihuana

przez devnull 20 kwi 2014, 15:26
btw.

nie zdajecie sobie sprawy ile osób nawet po "1 buchu" trafia na OIOM,
sam byłem świadkiem nie raz, zwykłe zdrowe osoby, nagle dostawały psychozy,
mimo że były w 100% zdrowe, żadnej nerwicy a tym bardziej schizofrenii.

kannabinoidy służą konopiom do odstraszania robactwa, są jakby bronią przeciwko im,
a człowiek zrobił sobie z tego zabawę.

dlatego 10x więcej ludzi pije alko niż pali trawę, bo doświadczyły już negatywnych skutków.

ja najgorsze objawy jakie miałem to 15min paraliż i drgawki (oczywiście były to końskie dawki),
w bonusie migrena, do tego puls 150bpm i wielkie problemy z oddychaniem (złapaniem tchu).

Z resztą chcę Was przestrzec przed kupowaniem tego syfu z nieznanych źródeł:
DILERZY CHCĄC OSZCZĘDZIĆ KASĘ, SPRZEDAJĄ WAM LICHE GÓWNO NASĄCZONE SYNTETYCZNYMI
KANNABINOIDAMI, TAKIMI JAK M.IN: UR-144, AM-2201, BB-22 itp. WIĘC UWAŻAJCIE CO PALICIE.
TAKI TOWAR KLEPIE 10X BARDZIEJ ALE NIE JESTEŚCIE W STANIE OCENIĆ BEZPIECZNEJ DAWKI,
I W 99% PRZYPADKÓW 1 SPALONA LUFA = PRZEDAWKOWANIE.
Ostatnio edytowano 20 kwi 2014, 15:37 przez devnull, łącznie edytowano 1 raz
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Marihuana

przez Kalebx3 20 kwi 2014, 15:33
Kompletnie nierozwojowe, ludziom się wydaje na fazie, że odkrywają niewiadomo co, a to tylko
złudzenie wywołane lukami w pamięci, jakie to kurva żałosne kiedy taki ćpuń dostaje deja vu

A kto Tu mówi o rozwoju poprzez palenie i uduchawianiu się w ten sposób ?
Zwykła rekreacja i rozrywka ,i nadto żadnej filozofii.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Marihuana

przez Psychoanalepsja_SS 20 kwi 2014, 18:14
Kalebx3 napisał(a):

A kto Tu mówi o rozwoju poprzez palenie i uduchawianiu się w ten sposób ?
Zwykła rekreacja i rozrywka ,i nadto żadnej filozofii.

Ale właśnie niestety wielu takich, dla których marihuana to rozwój duchowy i jakieś zbliżenie z Bogiem.

Co do tego 'nagłego dostawania psychozy', to sądzę, że marihuana była tu czynnikiem katalizującym powstanie psychozy, czymś co po prostu pomogło genetycznym uwarunkowaniom wyjść na zewnątrz. Kumplowi schizofrenia się ujawniła po dekstrometorfanie.

Marihuana

przez czerwonyjoe 20 kwi 2014, 19:56
a nie gadajcie ze to marihuany problem. Dla mnie jest OK nigdy psychoz nie wyowałała nie znam takich osób jara sie do czil outu

Marihuana

przez Psychoanalepsja_SS 20 kwi 2014, 20:45
To, że u Ciebie zawsze wchodziła bezproblemowo nie znaczy, że jest to zasadą uniwersalną. Mam choćby jedną koleżankę, która się zniechęciła po pierwszym, dosyć 'nieczillowym', razie.

Nie wyciągaj pochopnych wniosków na podstawie introspekcji. Marihuana to może nie heroina, ale swoje skutki uboczne ma.

Marihuana

przez czerwonyjoe 20 kwi 2014, 21:02
Dalej jestem zdania , że jest nieszkodliwa predzej tutaj bym spojrzał na gówna które podlewa sie rośline.

Marihuana

przez Psychoanalepsja_SS 20 kwi 2014, 21:25
Nie staraj się gloryfikować marihuany i przyznaj, że z jej używaniem wiążą się pewne efekty uboczne. Możliwość wynurzenia psychozy, napady lęku, zaburzenia pamięci, koncentracji czy motywacji, nie mówiąc też o możliwych problemach u osób z chorobami serca to niektóre z tych skutków. A nie wspomniałem o możliwym raku płuc czy uzależnieniu psychicznym.

Sortuj wg