Marihuana

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Marihuana

przez AmnuM 28 lut 2014, 07:50
A ja bym sobie teraz zapalił bo noc nieprzespana, a to dobre na sen jest. :uklon:

Marihuana

przez vixen 03 mar 2014, 20:03
smutne to

Marihuana

przez Kalebx3 06 mar 2014, 13:17
smutne to

oooojjj jakie smutne , jakie smutne , ooojojoj :-| ,,, prawie jak pogrzeb 80 letniego wiraszki :lol:
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Marihuana

przez nerwosol-men 06 mar 2014, 18:54
ta też mnie czasem korci żeby zajarać jak za dawnych lat
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Marihuana

przez Dusiorek 06 mar 2014, 20:16
Ten temat jest właśnie przykładem dlaczego nie dochodzi wciąż do legalizacji marihuany. Nawet jak nie uzależnia fizycznie wielu nie umie z niej korzystać. :roll: Z alkoholu zresztą też nie ;/.

Ja osobiście lubię zapalić, ale

a) przebadałam się na predyspozycje do uzależnień,
b) poczytałam co marihuana powoduje itd,
c) NIGDY nie robię tego mając problemy, aby nie zasmakować w zamiataniu ich pod dywan,
d) robię to tylko w wolniejszym czasie, nigdy przed sesją, czy w momentach kiedy potrzebna jest pełna sprawność umysłu.

Niby banalne zasady, ale jeśli ludzie zaczną sobie jakiekolwiek stawiać może by szybciej zauważyli, gdy nagle wydają na narkotyk więcej, czy kiedy tyle co niegdyś wypalali w ciągu miesiąca nagle zaczyna starczać na niecały tydzień. Jeśli podejdziemy do każdej substancji lekko i bezkrytycznie, ćwicząc się w unikaniu problemów, to też zrobimy wszystko, by łudzić się, że zmiany w ilości wcale o uzależnieniu nie świadczą, albo zrobimy wszystko, by udawać że tych zmian nie widzimy ;/.

Jak po coś sięgasz, sięgaj odpowiedzialnie. Chociaż cóż... śmiechem żartem... to zweryfikuje pewnie ewolucja :P
"Każdy mężczyzna ma wady. Wybór mężczyzny więc, to wybór wad, z którymi jesteśmy w stanie żyć"

Marihuana

przez Kalebx3 06 mar 2014, 21:22
Jak po coś sięgasz, sięgaj odpowiedzialnie

Tak , to bardzo mądre słowa , tylko nie każdy je rozumie ,,,a kto nie rozumie tego usuniem , posuniem i przesuniem .
Palem bo lubiem , lubiem odpowiedzialnie .

Marihuana

przez nerwosol-men 07 mar 2014, 18:02
pety też szkodzą alko też i są legalne więc w czym jest problem
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Marihuana

przez Kalebx3 16 mar 2014, 15:16
pety też szkodzą alko też i są legalne więc w czym jest problem

problem jest zawsze w kasie i haraczu ściąganym przez legalne Państwo na przewlekłych trutkach,,,gatka nie ;) ?

Marihuana

przez tymeckiewicz 21 mar 2014, 12:42
Paliłem kiedyś marihuanę. Z początku było fajnie, śmiechy, hihy i tak dalej... a potem? Faza dla fazy. Zjarać się i zbić temat, by tylko nic nie robić. Zero ochoty, same marzenia i słowa typu "mógłbym zrobić wszystko!". W gruncie rzeczy nie robiło się nic. Teraz jest lepiej, jest chęć ;) Nie palę bo nie, bo taki jestem i tak chce ;) he.

Marihuana

przez Kalebx3 21 mar 2014, 12:48
Paliłem kiedyś marihuanę. Z początku było fajnie, śmiechy, hihy i tak dalej... a potem? Faza dla fazy. Zjarać się i zbić temat, by tylko nic nie robić. Zero ochoty, same marzenia i słowa typu "mógłbym zrobić wszystko!". W gruncie rzeczy nie robiło się nic. Teraz jest lepiej, jest chęć Nie palę bo nie, bo taki jestem i tak chce he.

Super !
widzisz tak to jest jak się za często pali i nie robi dłuższych przerw w jarunku . Zyjesz "pozytywnymi "życzeniami , pozorami ,, ale i tak wszystko zamyka się w skołoaniu towaru i buchu -buchu . ;) ,,, i do razu " mozna wszystko"

Marihuana

przez tymeckiewicz 21 mar 2014, 15:36
[/quote]
Super !
widzisz tak to jest jak się za często pali i nie robi dłuższych przerw w jarunku . Zyjesz "pozytywnymi "życzeniami , pozorami ,, ale i tak wszystko zamyka się w skołoaniu towaru i buchu -buchu . ;) ,,, i do razu " mozna wszystko"[/quote]

Dokładnie! "można wszystko" przez pierwsze dwie minuty a potem i tak siada się na tyłku i marzy dalej, ile by można jeszcze dobrego zrobić.. heh. Bez jest lepiej, jest aktywniej - jest chęć. Po prostu się chce!

Marihuana

przez aneczkaaaa 23 mar 2014, 23:16
witam.. mam pytanie do tych co pala czesto po zapaleniu skreta.. stalo sie najgorsze.. tachykardia serce waliło jak mlot, bladosc i suchosc w utach plus ogromne zimno... i od tego czasu nerwica lekowa.. co było nie tak czy to mogło spowodowac chorobe somatyczna??

Marihuana

przez EwaBraun 23 mar 2014, 23:47
aneczkaaaa napisał(a):witam.. mam pytanie do tych co pala czesto po zapaleniu skreta.. stalo sie najgorsze.. tachykardia serce waliło jak mlot, bladosc i suchosc w utach plus ogromne zimno... i od tego czasu nerwica lekowa.. co było nie tak czy to mogło spowodowac chorobe somatyczna??

u mnie tak przygody lękowe się rozpoczęły. w sumie to było trochę ostrzej, ale główny czynnik - marihuana - zgadza się.

ludzie zbyt często zapominają o różnych obliczach psychoaktywności thc i traktują to jak przekąskę

Marihuana

przez aneczkaaaa 24 mar 2014, 11:01
masakraaaa;/;/

Sortuj wg