Marihuana

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Marihuana

przez Kalebx3 29 cze 2013, 22:53
..że co proszę? Bo nie kumam

to znaczy ,że tak dużo wypalę ,aż pojawią mi zwidy , ,, gołe laski pedzące na białych koniach ,,,na ścianie ;)

-- 29 cze 2013, 22:54 --

lepiej grzyba zjedz

to go mi daj ,,, bo w lesie jeszcze nie urosły ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Marihuana

przez deader 29 cze 2013, 23:03
Kalebx3, LOL stary, napisałeś "Onanów" i się tak zastanawiałem, cholera, gdzie jaranie gdzie onanizowanie..? :P Teraz wszystko jasne :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Marihuana

przez Kalebx3 29 cze 2013, 23:14
Deader , wychodzi z tego ,że Onany to rodzaj omamów po zielsku . Powiedz mi jeszcze co zrobić, aby te onany występowały częściej , a nie tylko raz na ruska zimę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Marihuana

przez deader 29 cze 2013, 23:18
Zasadzić sobie pejotla albo grzybki psylocybinowe hodować :P

Marihuana

przez Kalebx3 29 cze 2013, 23:24
Zasadzić sobie pejotla albo grzybki psylocybinowe hodować

czyli jednym słowem " następny stopień wtajemniczenia" ;)

Marihuana

przez deader 29 cze 2013, 23:30
no dokładnie ;) ale mi tam w sumie takich wrażeń to obecnie wcale nie brakuje, nie ciągnie mnie do psychodelii i odlotów, już prędzej miewam ochotę na coś "wyłączającego"...

-- 29 cze 2013, 23:28 --

No i stało się - nie zapaliłem :) Co więcej, taki śpiący jestem że chyba po raz pierwszy od tygodni pójdę spać bez prochów. Dobranocki! :zzz:

Marihuana

przez rotten soul 30 cze 2013, 19:56
deader napisał(a):
No i stało się - nie zapaliłem :)
I knew it :!: :twisted:
Co więcej, taki śpiący jestem że chyba po raz pierwszy od tygodni pójdę spać bez prochów. Dobranocki! :zzz:

Pewnie też jakbym teraz zapalił po takim poście, to by mnie jeden boks dobrze pozamiatał (o ile bym go dopalił w ogóle), a jakby do tego doszedł bronek, to już w ogóle "morda w błoto" :P . Wszystko skopciłeś?
rotten soul

Marihuana

przez khaleesi 30 cze 2013, 19:57
ja się tutaj pytam poważnie a tutaj same żarty :lol:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Marihuana

przez buka 30 cze 2013, 20:08
kurde,już miałem odpisać gdy nagle pojawił się ten psycho-miś w awatarze,już nie wiadomo kto kim jest i co tu się wogóle dzieje?!!!

Marihuana

przez deader 01 lip 2013, 19:53
rotten soul napisał(a):
deader napisał(a):
No i stało się - nie zapaliłem :)
I knew it :!: :twisted:
Co więcej, taki śpiący jestem że chyba po raz pierwszy od tygodni pójdę spać bez prochów. Dobranocki! :zzz:

Pewnie też jakbym teraz zapalił po takim poście, to by mnie jeden boks dobrze pozamiatał (o ile bym go dopalił w ogóle), a jakby do tego doszedł bronek, to już w ogóle "morda w błoto" :P . Wszystko skopciłeś?

Ejj rotten, no nie załamuj mi swojego dobrego wizerunku w moich oczach, czytać nie umiesz? :P Napisałem przecież wyraźnie że "No i stało się - nie zapaliłem" :D Zbierałem się do tego zapalenia i zbierałem, ciągle coś musiałem najpierw zrobić innego, potem "wjechałeś mi na ambicję" i z niemożności zebrania się do zapalenia zrobiło się "wyzwanie" niezapalenia - ale co to za wyzwanie skoro żadnego ciśnienia, przymusu nie odczułem? :) A kumpel wczoraj wpadł i zamiast zapalić to drinki piłem, nabita tuba od soboty wieczora siedzi w szufladzie :P I sobie jeszcze chyba dłużej poleży, bo czeka mnie mocno zapracowany tydzień a nie ma nic gorszego niż wstawanie do roboty po "upalnym" wieczorze :P

Marihuana

przez rotten soul 02 lip 2013, 05:06
No dobra kajam się. Mój zmęczony mózg dokonał szybkiej i perfekcyjnej autosugestii i wykreślił bezwzględnie to nieszczęsne "nie". Drugie zdanie też mi zasugerowało, że się zbakałeś, dlatego jesteś śpiący i pójdziesz spać bez innych wspomagaczy. Mea culpa :uklon: Sorry deader.
rotten soul

Marihuana

przez deader 02 lip 2013, 09:28
hehe no problemo :P zwłaszcza że poniekąd wczoraj w momencie emocjonalnego załamania tuba "poszła", wraz z połową tablicy Mendelejewa :/ Ale dziś już jest git :)

Marihuana

przez rotten soul 17 lip 2013, 21:21
Jak tu cicho się zrobiło :shock: Chyba marihuaniści uciekli na Hyperreal :D Bardzo dobrze, precz stąd ćpuny. Wstrzykujta sobie to świństwo gdzie indziej :mrgreen: To porządne i eleganckie forum - akceptujemy jedynie alkohol i psychotropy :twisted:
rotten soul

Marihuana

przez Kalebx3 17 lip 2013, 21:37
Ja postanowiłem nie palić zielska dotąd aż zdam prawko. Już na czysto koło 40 dni, wcale nie ciągnie, chociaż jakbym miał pod reką , byłby dymek .

Sortuj wg