Marihuana

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Marihuana

przez deader 28 cze 2013, 12:15
Kalebx3, dzięki za miłe słowa, faktycznie jest u mnie z tym dość ustabilizowana sytuacja. Ale ćpunem się zostaje do końca życia, nie ma co samemu przed sobą ściemniać. Tak jak od lat nałogowo nie wącham amfetaminy, i od lat jej nie kupuję, to jak czasem jeden koleś przynosi sobie towar do pracy i kusi to... daję się skusić. I na przykład wiem że gdybym dostał/znalazł/kupił gram czy dwa spida, to na bank nie przeleżałyby w szufladzie, jednego weekendu by nie przetrzymały :P Nie poleciałbym (chyba... mam nadzieję...) od razu po skończeniu szukać kolejnej działki, ale póki bym miał - to bym wąchał.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Marihuana

przez Hans 28 cze 2013, 13:05
deader, mam podobnie. Jeśli nic nie mam to jest ok, jeśli ktoś mnie próbuje namówić to jestem w stanie odmówić (zwłaszcza nachalnie), ale jak leży sobie w szufladzie i kwitnie to mnie szlag trafia. ;)
Feed your head
Feed your head

Marihuana

przez deader 28 cze 2013, 13:12
Hans, no ciut może jest różnicy w tym że ziółko aktualnie może sobie u mnie w szufladzie kwitnąć (a raczej się wysuszać :P ), piwko czy łyskacz może stać w lodówce i czekać spokojnie na odpowiedni czas i okoliczności, za to z kilkoma innymi substancjami tak łatwo nie mam :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Marihuana

przez Hans 28 cze 2013, 13:52
U mnie inne specyfiki pojawiały się na zasadzie chęci przeżycia przygody. :)
Feed your head
Feed your head

Marihuana

przez rotten soul 28 cze 2013, 14:00
U mnie nigdy nic (alko, dragi, smart-gówna) nie kwitło. Zawsze dbałem o to, żeby czasem się nie przeterminowało. :mrgreen:
rotten soul

Marihuana

przez deader 28 cze 2013, 14:00
Przecież to zawsze od tego się zaczyna ;)

Marihuana

przez Hans 28 cze 2013, 14:04
Ale na tym się skończyło. Skonsumowałbym kiedyś jeszcze grzyby i walnął wywar z daturki, jeśli bym miał gwarancję, że po będę fizycznie i psychicznie taki jak przed.
Feed your head
Feed your head

Marihuana

przez Kalebx3 28 cze 2013, 14:08
i walnął wywar z daturki

zapewniam Cię ,że może być to Twoje niezapomniane doświadczenie ,a ponowna chęć powtórzenia tego nie pojawi się nigdy . Uważaj na dawkę jak będziesz robił ten wywar .

Związki czynne bielunia mają znane od czasów prehistorycznych właściwości psychoaktywne – zaliczane są do deliriantów. Są nieprzyjemne w działaniu, wywołują halucynacje. Przedawkowanie jest śmiertelnie niebezpieczne, zwykle wymaga hospitalizacji[7].
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Marihuana

przez Hans 28 cze 2013, 14:10
Kalebx3, jestem po. Nie sądze, że można za drugim razem przeżyć to tak mocno jak za pierwszym, a oszczyczenia i podróży nie da się porównać do niczego innego.

-- 28 Jun 2013, 13:11 --

Jednak ze względu na zdrowie pozostanę przy grzybach, ale chyba jeszcze nie w tym roku, grzyby potrzebują stabilizacji.
Feed your head
Feed your head

Marihuana

przez Kalebx3 28 cze 2013, 14:12
Kalebx3, jestem po. Nie sądze, że można za drugim razem przeżyć to tak mocno jak za pierwszym, a oszczyczenia i podróży nie da się porównać do niczego innego.

Mimo Twojej szczerej zachęty , nie spróbuję tego . Koleś jeden wylądował po 60 nasionach w szpitalu i cudem go odratowali . Zresztą i tak -wydaje mi się -po tym doświadczeniu pozostał z lekka jebnięty.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Marihuana

przez Hans 28 cze 2013, 14:19
Kalebx3, nie zachęcam, bo po jednym razie trudno wyciągać jakieś daleko idące wnioski. Mi wtedy obojętne było co się ze mną stanie, a pamiętałem opowiadania kolegi i mu nie wierzyłem w te wszystkie przeżycia, chciałem sprawdzić. Akurat roślina była pod reką, średnio to pamiętam, ale wywar był na bazie ok. 15 liści i 4 mizernych kwiatów, bo kwiaty miały stanowić trzon wsadu, ale że ich nie było to zastąpiły je liście. W każdym razie by poprawił się wzrok i ustały wszystkie stuki, plamki i postaci potrzebowałem 2-3 dni, po tygodniu byłem w stanie jako takiej używalności, a po 2 tygodniach wróciłem w sumie do stanu przed wypiciem. Choć też odnoszę wrażenie, że jestem trochę inny, choć np. zdolności obliczeniowe czy zapamiętywania nie uległy pogorszeniu.
Feed your head
Feed your head

Marihuana

przez deader 28 cze 2013, 14:33
A mi się meskalina marzy, ponoć niesamowite doznania są po tym.

Marihuana

przez element 28 cze 2013, 17:50
Cpuny jebane!:D
"Boże, daj Mi pokOrę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić,
daj mi odwagę, by zmienić To, co powinno zosTać zmienione,
i daj mi mądrość, bym umiał odróżnić jedno od drugiegO."

Marihuana

przez slow motion 28 cze 2013, 18:37
Zapalilabym..

▪█─────█▪
Erithacus rubecula