Marihuana

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Marihuana

przez deader 28 cze 2013, 12:15
Kalebx3, dzięki za miłe słowa, faktycznie jest u mnie z tym dość ustabilizowana sytuacja. Ale ćpunem się zostaje do końca życia, nie ma co samemu przed sobą ściemniać. Tak jak od lat nałogowo nie wącham amfetaminy, i od lat jej nie kupuję, to jak czasem jeden koleś przynosi sobie towar do pracy i kusi to... daję się skusić. I na przykład wiem że gdybym dostał/znalazł/kupił gram czy dwa spida, to na bank nie przeleżałyby w szufladzie, jednego weekendu by nie przetrzymały :P Nie poleciałbym (chyba... mam nadzieję...) od razu po skończeniu szukać kolejnej działki, ale póki bym miał - to bym wąchał.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Marihuana

przez Hans 28 cze 2013, 13:05
deader, mam podobnie. Jeśli nic nie mam to jest ok, jeśli ktoś mnie próbuje namówić to jestem w stanie odmówić (zwłaszcza nachalnie), ale jak leży sobie w szufladzie i kwitnie to mnie szlag trafia. ;)

Marihuana

przez deader 28 cze 2013, 13:12
Hans, no ciut może jest różnicy w tym że ziółko aktualnie może sobie u mnie w szufladzie kwitnąć (a raczej się wysuszać :P ), piwko czy łyskacz może stać w lodówce i czekać spokojnie na odpowiedni czas i okoliczności, za to z kilkoma innymi substancjami tak łatwo nie mam :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Marihuana

przez Hans 28 cze 2013, 13:52
U mnie inne specyfiki pojawiały się na zasadzie chęci przeżycia przygody. :)

Marihuana

przez rotten soul 28 cze 2013, 14:00
U mnie nigdy nic (alko, dragi, smart-gówna) nie kwitło. Zawsze dbałem o to, żeby czasem się nie przeterminowało. :mrgreen:
rotten soul

Marihuana

przez deader 28 cze 2013, 14:00
Przecież to zawsze od tego się zaczyna ;)

Marihuana

przez Hans 28 cze 2013, 14:04
Ale na tym się skończyło. Skonsumowałbym kiedyś jeszcze grzyby i walnął wywar z daturki, jeśli bym miał gwarancję, że po będę fizycznie i psychicznie taki jak przed.

Marihuana

przez Kalebx3 28 cze 2013, 14:08
i walnął wywar z daturki

zapewniam Cię ,że może być to Twoje niezapomniane doświadczenie ,a ponowna chęć powtórzenia tego nie pojawi się nigdy . Uważaj na dawkę jak będziesz robił ten wywar .

Związki czynne bielunia mają znane od czasów prehistorycznych właściwości psychoaktywne – zaliczane są do deliriantów. Są nieprzyjemne w działaniu, wywołują halucynacje. Przedawkowanie jest śmiertelnie niebezpieczne, zwykle wymaga hospitalizacji[7].
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

Marihuana

przez Hans 28 cze 2013, 14:10
Kalebx3, jestem po. Nie sądze, że można za drugim razem przeżyć to tak mocno jak za pierwszym, a oszczyczenia i podróży nie da się porównać do niczego innego.

-- 28 Jun 2013, 13:11 --

Jednak ze względu na zdrowie pozostanę przy grzybach, ale chyba jeszcze nie w tym roku, grzyby potrzebują stabilizacji.

Marihuana

przez Kalebx3 28 cze 2013, 14:12
Kalebx3, jestem po. Nie sądze, że można za drugim razem przeżyć to tak mocno jak za pierwszym, a oszczyczenia i podróży nie da się porównać do niczego innego.

Mimo Twojej szczerej zachęty , nie spróbuję tego . Koleś jeden wylądował po 60 nasionach w szpitalu i cudem go odratowali . Zresztą i tak -wydaje mi się -po tym doświadczeniu pozostał z lekka jebnięty.
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

Marihuana

przez Hans 28 cze 2013, 14:19
Kalebx3, nie zachęcam, bo po jednym razie trudno wyciągać jakieś daleko idące wnioski. Mi wtedy obojętne było co się ze mną stanie, a pamiętałem opowiadania kolegi i mu nie wierzyłem w te wszystkie przeżycia, chciałem sprawdzić. Akurat roślina była pod reką, średnio to pamiętam, ale wywar był na bazie ok. 15 liści i 4 mizernych kwiatów, bo kwiaty miały stanowić trzon wsadu, ale że ich nie było to zastąpiły je liście. W każdym razie by poprawił się wzrok i ustały wszystkie stuki, plamki i postaci potrzebowałem 2-3 dni, po tygodniu byłem w stanie jako takiej używalności, a po 2 tygodniach wróciłem w sumie do stanu przed wypiciem. Choć też odnoszę wrażenie, że jestem trochę inny, choć np. zdolności obliczeniowe czy zapamiętywania nie uległy pogorszeniu.

Marihuana

przez deader 28 cze 2013, 14:33
A mi się meskalina marzy, ponoć niesamowite doznania są po tym.

Marihuana

przez element 28 cze 2013, 17:50
Cpuny jebane!:D
"Boże, daj Mi pokOrę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić,
daj mi odwagę, by zmienić To, co powinno zosTać zmienione,
i daj mi mądrość, bym umiał odróżnić jedno od drugiegO."

Marihuana

przez slow motion 28 cze 2013, 18:37
Zapalilabym..

▪█─────█▪
Erithacus rubecula