Marihuana

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Marihuana

przez kaja123 14 cze 2013, 14:21
Dark Passenger, ależ ja nie mam nic do Twojego palenia to Ty masz problem i połykasz potem całą tablicę Mendelejewa żeby się lepiej czuć. Cóż współczuję i tyle w tym temacie :papa:

Marihuana

przez Lord Kapucyn 14 cze 2013, 14:21
Czy jak wypijasz 2 piwa w pubie, pare drinkow w klubie, czy sete na weselu to jestes alkoholiczka i uzalezniona? Nie. Wiec wyobraz sobie, ze jak ktos zajara jointa to robi to na tej samej zasadzie- rekreacyjnie, i nie jest automatycznie uzalezniony.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Marihuana

przez pannaAlicja 14 cze 2013, 14:22
jeśli już zamierzasz po nią sięgnąć, to dowiedz się z jakiego jest źródła. Jeśli używka została zakupiona od zakapturzonego kolegę kolegi w bramie, bądź przekazywana z rąk do rąk to pod żadnym pozorem jej nie bierz. Taka jej forma posiada setki dodatków i nie jest to prawdziwa marihuana. Jest tam trochę amfetaminy oraz wiele innych chemicznych dodatków. Produkt taki jej spryskiwany całą tablicą Mendelejewa po to, aby jeszcze bardziej Ciebie uzależnić i skłonić do kolejnych zakupów.

z linku do bloga

boshe, co za bzdury
komu by się opłacało amfę mieszać z trawą?!
Jeszcze mi się nie zdarzyło próbować zakrapianej trawy xD
nie ma to jak legendy nt trawy tworzone przez ludzi nie znających tematu...

i ci zakapturzeni koledzy kolegów xD
o masakra :D
tablica Mendelejewa, fuck, ja poproszę dodatki z wapnia i potasu :D:D:D
Życie nie jest problemem do rozwiązania...
jest realnością, którą warto doświadczać

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Marihuana

przez Ferdynand k 14 cze 2013, 14:23
jedynym problemem thc jest taki że w maryśce pomieszany jest z fitoestrogenami
wyizolować thc i jest ok
Naczelny Użyszkodnik

Marihuana

przez Lord Kapucyn 14 cze 2013, 14:24
kaja123, Powiedz to samo ludziom ze stwardnieniem rozsianym, ktorym tylko THC przynosi ulge w cierpieniu. Zobaczmy jak zereaguja na Twoje pseudo wywody rodem z Bravo Girl.

Moderator/ R2 - D2

Marihuana

przez kaja123 14 cze 2013, 14:28
Dark Passenger napisał(a):A Ty pij i szamaj barbiturany jak Twoja idolka Mairlyn- na pewno jest to zdrowsze.

Tak na koniec - Rozczaruję Cię a może nie - nie wiem nic nie wlewam nic nie wciągam itp. :D
ps. Przepraszam drodzy zwolennicy "brania" jesli was uraziłam. Mój cel był inny jak pisałam w postach na samym początku. Moje emocje opadły. Pozdrawiam serdecznie :D

Marihuana

przez Ferdynand k 14 cze 2013, 14:29
gdyby była legalna uprawiano by ją na lepszych glebach bez ołowiu itp
problemem przy paleniu jej w kraju gdzie nie jest legalna ale tylko regularnie a nie sporadycznie
może być zatrucie metalami ciężkimi

kaja to co powiesz o tym jak mi neurolog opowiadała jak wzięła raz dla zabawy generyk adderalu
i opowiadała mi o przeżyciach ;)
Naczelny Użyszkodnik

Marihuana

przez Lord Kapucyn 14 cze 2013, 14:35
Dla Twojej informacji- ostatni raz palilem wieki temu, a w calym swoim zyciu palilem sporadycznie, wiec swoje Argumentum ad personam wsadz sobie najdelikatniej mowiac wiesz gdzie. ;)

Czy Ty naprawde nie dostrzegasz, ze teraz dragi sa zanieczyszczone, z dosypkami, dodatkami, zyski trafiaja do kieszeni uliczniakow, ugrupowan przestepczych, mafii. Gdyby byly zalegalizowane to panstwo nalozyloby na nie akcyze- jak na alkohol i wyroby tytoniowe i wszystkie zyski splywalyby do budzetu panstwa. Poza tym sanepid czy jakis inny organ sprawowalby piecze nad i kontrolowal ich produkcje, wprowadzil jakies standardy, badal ich czystosc. I do koncowego konsumenta trafialby produkt czysty. Poza tym gdyby zniesiono penalizacje i odpowiedzialnosc karna to problem automatycznie zostalby przeniesiony z kryminalogii do sektora sluzby zdrowia- i ewentualne problemy zwiazane ze stosowaniem ww. bylyby rozwiazywane przez lekarzy, a nie sluzby mundurowe. Ale lepiej czlowieka za gram ganki zamknac w pierdlu, a zlodzieje na skale panstwowa i gwalciciele chodza wolno.

Zyjemy w demokracji- albo wszyscy sa rowni i delagalizujemy alkohol i wyroby tytoniowe i zabraniamy tym co chca sobia pic/palic robienia tego. Albo legalizujemy marie i umozliwiamy tym co chca palic swobodne palenie. Nie ma rownych i rowniejszych.

Moderator/ R2 - D2

Marihuana

przez inbvo 14 cze 2013, 14:38
Dark Passenger napisał(a):Czy Ty naprawde nie dostrzegasz, ze teraz dragi sa zanieczyszczone, z dosypkami, dodatkami, zyski trafiaja do kieszeni uliczniakow, ugrupowan przestepczych, mafii. Gdyby byly zalegalizowane to panstwo nalozyloby na nie akcyze- jak na alkohol i wyroby tytoniowe i wszystkie zyski splywalyby do budzetu panstwa. Poza tym sanepid czy jakis inny organ sprawowalby piecze nad i kontrolowal ich produkcje, wprowadzil jakies standardy, badal ich czystosc. I do koncowego konsumenta trafialby produkt czysty. Poza tym gdyby zniesiono penalizacje i odpowiedzialnosc karna to problem automatycznie zostalby przeniesiony z kryminalogii do sektora sluzby zdrowia- i ewentualne problemy zwiazane ze stosowaniem ww. bylyby rozwiazywane przez lekarzy, a nie sluzby mundurowe. Ale lepiej czlowieka za gram ganki zamknac w pierdlu, a zlodzieje na skale panstwowa i gwalciciele chodza wolno.
Dark Passenger, mogę się tylko podpisać pod Tobą. Jeszcze tylko bym wspomniał o nadużyciach policji..
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Marihuana

przez Lord Kapucyn 14 cze 2013, 14:39
Kazdy rozsadny czlowiek bedzie za legalizacja bo to jest nieuchronny wynik reformacji spoleczno-kulturowych.

Moderator/ R2 - D2

Marihuana

przez kaja123 14 cze 2013, 16:17
Dark Passenger napisał(a):kaja123, Powiedz to samo ludziom ze stwardnieniem rozsianym, ktorym tylko THC przynosi ulge w cierpieniu. Zobaczmy jak zereaguja na Twoje pseudo wywody rodem z Bravo Girl.

To podobnie jakby powiedzieć ludziom chorym na raka żeby nie brali tramalu czy morfiny. Albo ludziom z napadem paniki żeby nie łyknęli benzo.
Ta cała pseudo dyskusja zeszła na wytykanie sobie kto ma rację. Moja intencja jest napisana w postach wyżej i tyle.
Co do tego stwierdzenia
Dark Passenger napisał(a): Gdyby byly zalegalizowane to panstwo nalozyloby na nie akcyze- jak na alkohol i wyroby tytoniowe i wszystkie zyski splywalyby do budzetu panstwa.

Ależ ja jestem za legalizacją nie tylko marihuany. Nie wiem gdzie wyczytałeś że jest inaczej. Byłoby prościej bo kto chce ćpać i tak to robi tak jak kto chce pić i tak pije.
No i tak doszłam do wniosku ze jestem infantylna w starciu z takimi znawcami (tytanami)w uzależnieniach wszelakich jak Wy. :uklon:
Przyznam - poprawiło mi to nastrój że jestem wolna od tego wszystkiego. :D

Marihuana

przez zmienny 14 cze 2013, 16:41
kaja123, powtarzasz co chwile ze nie masz z tym problemu, ze ktos pali, wiec o co chodzi?
zmienny

Marihuana

przez rotten soul 14 cze 2013, 17:06
Dla wszystkich co mimo wszystko za legalizacją. Ja też jestem, mimo, że wielokrotnie odczuwałem nieprzyjemne skutki palenia. Jednakże wybór powinien należeć do Nas. O totalnej hipokryzji rządu, to naprawdę nie wiem już co powiedzieć. Chyba dopiero coś się zmieni jak do władzy zaczną dochodzić ludzie , z mojego pokolenia (albo coś koło tego), którzy sami palili i mają zupełnie inne podejście do tej używki niż dzisiejsi politycy, więc jeszcze trochę wody musi upłynąć nim to się stanie.

"To jest normalne, ludzie chcą żyć naturalnie,
niemoralne jest to, że to jest karalne,
nielegalne jest leczenie ludzi ziółkiem,
a więc weź pigułkę, weź pigułkę."
http://www.youtube.com/watch?v=avPTXFgyCDk
rotten soul

Marihuana

przez deader 14 cze 2013, 20:52
pannaAlicja napisał(a):boshe, co za bzdury
komu by się opłacało amfę mieszać z trawą?!
Jeszcze mi się nie zdarzyło próbować zakrapianej trawy xD
nie ma to jak legendy nt trawy tworzone przez ludzi nie znających tematu...

i ci zakapturzeni koledzy kolegów xD
o masakra :D
tablica Mendelejewa, fuck, ja poproszę dodatki z wapnia i potasu :D:D:D

Ten post dotyka dwóch skrajności a żadna skrajność nie wyczerpuje tematu.

Fakt: przytoczone cytaty z tego bloga trącą antynarkotykową grafomanią.

Ale drugi fakt: odnośnie pytania "komu by się opłacało amfę mieszać z trawą?" - ano osobom które mają na celu większy "lot". Nie wiem pod jakimi nazwami występowało to w innych rejonach niż moje, u nas zwało się to "Białą Damą" - mix polegał na tym że trawę wsypywało się do torby po spidzie, i tak "przyprawiona", "obtoczona" w amfetaminie trawa kopała w nieco inny sposób. Więc to nie są tylko czcze wymysły - tyle że podane w dość tabloidowy sposób i dlatego najpewniej powodują u zwolennika palenia odruch "co to za pierdoły wypisują". To że tobie, Alicjo, nie zdarzyło się palić doprawianego towaru nie znaczy że takie coś nie ma miejsca.

Wtrącam się, bo śledzę ten wątek i generalnie sprawa mnie w jakiś sposób dotyczy - sam jestem palaczem marychy. Ale nawet będąc użytkownikiem drażni mnie "czarno/białe" podejście, tyczy się to zarówno zwolenników jak i przeciwników. Miejmy odwagę, "my", palacze, przyznać że nie jest tak że ziółko nie ma ciemnej strony, że nie jest całkowicie nieszkodliwe, że wiążą się z nim pewne zagrożenia. Najlepiej chyba oddaje to fakt, że mimo iż sam palę.... to nie jestem pewien czy jestem za legalizacją.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Sortuj wg