Marihuana

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Re: Marihuana i syntetyczne kannabinoidy

przez zaqzax 17 gru 2010, 23:54
Allah napisał(a):
zaqzax , a odpowiedz mi ale tak szczerze ....jarasz tylko maryske czy doładowujesz coś jeszcze ??? tylko szczerze !

nic poza nią, nie lubie innych drugow.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez Ahmed 18 gru 2010, 00:07
no to nie powinno być problemów z wyleczeniem uzależnienia. Jak nie ciągnie Cie do innych drugów to masz bardzo duże szanse na pełen sukces pod warunkiem że faktycznie chcesz pokonac nałóg. 1 miesiąc to jeszcze nie tak długo .
Maryśka fizycznie raczej nie uzależnia - jedynie psychicznie a to juz raczej chodzi o walke z nałogiem w Twojej głowie.
Dasz radę - musisz. Idź normalnie do ośrodka i niech ci pokażą drogę do wolności. Młody jesteś a całe życie jeszcze przed Tobą :)
Nie chcesz go chyba przeżyć jak Riedel ?

Siły, zaparcia i wiary Ci życzę ! Walcz z tym bo warto !
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

przez RafQ 18 gru 2010, 00:39
THC nie powoduje praktycznie zadnego uzaleznienia fizycznego.Np. benzo jako legalny srodek jest 100 razy bardziej niebezpieczny.Sam fakt,ze bardzo ciezko zejsc mowi sam za siebie (wiem po sobie).
RafQ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zaqzax 18 gru 2010, 00:58
wlasnie dorwałem pełne 3g pięknego naturalnie wyhodowanego ;)
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez Zenonek 18 gru 2010, 15:35
zaqzax,

Nie boisz sie, ze to zjebie Ci kuracje?

przez zaqzax 18 gru 2010, 20:37
Zenonek napisał(a):zaqzax,

Nie boisz sie, ze to zjebie Ci kuracje?

no boje sie, ale rok temu palilem tez dlugo, potem miesiac miałem zjazd.
ale by to mialo bezposredni wplyw - fmm, nie wiem.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez harpagan83 19 gru 2010, 10:39
a ja wczoraj sie zjarałem, pierwszy raz od 3 miesięcy :mrgreen: , Dostałem od kolegi zioło z wląsnej chodowli wlaśnie, dałem mu w wakacje jedo nasionko z którego wyrosło niesamowite cudo ;), świetny aromat i zapach, i nie samowita moc. Petarde miałem straszą i cały dzień wyjęty z życiorysu :mrgreen: . Generalnie lubię stan po ziole, ale nie chce palic, bo po pierwsze.
Działa na mnie strasznie uspokajająco, nic mi sie nie chce, tylko jeść i oglądać filmy i grać na konsoli.
Chciało mi sie bzykać, i miałem jazde żeby jechać do burdelu, ale jakos sie opamiętałem :mrgreen:
No i jak znowu wpadne w cóg, to nic nie będę robił tylko jarał, a do tego nie chce dopuscić.
Poptrzebuje trzeźwosci umysłu.
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez RafQ 19 gru 2010, 14:13
harpagan83 w moim przypadku trzeźwość umysłu zabrała mi choroba.I domowe zielsko to jest coś i chociaż nie jestem ekspertem to na pewno jest 100 razy zdrowsze niż stuff od dealer-a (chyba,ze masz konkretnego i dobrego dostawce).
Chyba powinnismy przestac o tym rozmawiac,bo jeszcze ktos nieproszony na to forum trafi i bedzie probowal wysledzic nas-przestepcow lamiacych prawo ;) .
RafQ

przez harpagan83 19 gru 2010, 14:20
Nie chce mi sie pisać ile jest pozytywów, we włąsnej chodowli, Trzeba tylko trochę chęci, wiedzy, a przedewszystkim durzo i jeszcze więcej dyskrecji, zwłaszcza ze wyrok za chodowle, to nie to samo co wyrok za posiadanie.

A co do leczenia marihuanom chorób psychicznych, czy depresji, albo fobii, to raczej mija się to z celem, bo marihuana jest taka że jak masz zły nastrój towarzyszą ci lęki i zapalisz gandzie to ona poprostu spotęguje ich działanie i poczujesz sie jeszcze gorzej. Jak masz wspaniały nastrój to po zapaleniu, ten nasrój będzie jeszcze wspanialszy ;)
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez RafQ 19 gru 2010, 14:24
Jak wygrzebie raport z badań skuteczności THC w leczeniu PTSD to Wam przedstawie jakie wyciagneli wnioski.Musze tylko poszperac w sieci i zrobie to w wolnej chwili.
RafQ

przez Ahmed 20 gru 2010, 10:29
RafQ, wrzuć wrzuć napewno sie przyda.
A ja nie jaram bo to jest zabronione ;)
Jak odbronią to tak jak obiecałem ....wyjaram sobie jednego gdzies na lonie natury i oddam sie rozmyślaniom :))

niesamowite cudo , świetny aromat i zapach, i nie samowita moc.

he he .... opisujesz to jak kiper dobre wino :)
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

przez fakfaq 26 gru 2010, 15:39
ja generalnie pale okolo 5 lat. Kiedys czesto teraz rzadko, uwazam ze ogolnie palenie jest spoko czasami, mozna sie odstresowac, jesc sie chce, spac mozna spokojnie.

przez 19_latek 26 gru 2010, 15:59
Akurat ja mam Nerwice lękową poprzez marihuane, to po niej dostalem pierwszych atakow, derealizacji itp. Chociaz nie zwalam na nia winy, pewnie i tak kiedys mialbym pierwszy atak gdybym nie zapalił.
19_latek

przez RafQ 26 gru 2010, 16:28
Ja wczoraj spaliłem sobie jednego skręta i oglądałem filmy,szperałem po sieci itp.To chyba byly najlepsze moje swieta odkad choruje.Zwiekszone benzo,spedzanie czasu ze znajomymi a na koniec dnia joint wypalony w domowym zaciszu.

Ciekawostką jest ze posiadanie thc pod każdą postacią jest najbardziej zabronione w krajach byłego ZSRR oraz skandynawii.Dlaczego w Polsce tak jest to oczywista sprawa,ale skandynawow nie rozumiem.
Kontrast pomiedzy Kanadą,USA a Polską czy innymi krajami bylego Zwiazku Radzieckiego odnosnie legalnosci THC jest az nieprawdopodobny.W Kanadzie THC jest zarejestrowanym lekiem na recepte podczas gdy w naszym zacofanym i skorumpowanym kraju zwyklych posiadaczy kara się odsiadką.
Kurwica mnie bierze.Nienawidze tego jebanego kraju.
RafQ

Sortuj wg