Marihuana

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Marihuana

przez NN4V 26 lip 2016, 20:56
jaefka napisał(a):Wiecie co, ja tez walczyłam długo z uzależnieniem. W końcu umówiłam się do terapeuty. I.... po trzech spotkaniach nie mam ochoty po to sięgać. Dziwne, nie? ja byłam w ośrodku strefa zmiany w Katowicach u Joanny Dębskiej. Tam przyjmuje też Joanna Zimała, czytałam o niej bardzo dobre opinie. Myślę że warto spróbować. Wiadomo, że nie na każdego tak samo szybko wszystko działa. Ale ja muszę powiedzieć że w końcu zaczynam czuć się szczęśliwa.

No jasne, a tu same jełopy, co w spam wierzą bez mydła.
Gnaj się.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Marihuana

przez Tom_Tom 27 lip 2016, 12:44
dobra kryptoreklama ;)

Marihuana

przez Kalebx3 27 lip 2016, 18:07
Wiecie co, ja tez walczyłam długo z uzależnieniem. W końcu umówiłam się do terapeuty. I.... po trzech spotkaniach nie mam ochoty po to sięgać. Dziwne, nie?

a tam zaraz dziwne , jak paliłaś majeranek z oregano to wystarczył Ci najlepszy na świecie ( rzecz jasna , bo jakby inaczej ) psychoterapeuta .
Nie leczy on też uzależnień od oranżady , bo mi się 9 letni synuś porządnie od tego napoju uzależnił . Przy okazji zapytaj proszę , czy byłby mozliwy jakiś rabacik ,żniżka , no bo to przecież jeszcze dziecko .
Normalnie JAJA!!!
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Marihuana

przez rajczu 07 sie 2016, 23:25
święta racja, ale co zrobisz ;p

Marihuana

przez HemoglobinaTaka 06 wrz 2016, 19:04
Powiem to w oparciu o własne doświadczenia.

Paliłem gandzię jakieś 4 lata, początkowo blancik w weekend ze znajomymi, po kilku miesiącach co drugi dzień wieczorową porą (również w towarzystwie), pod koniec mojej przygody z "zielonym wolnym" paliłem sam, codziennie (również w pracy), wieczorem samodzielnie spalałem 3-4 skręty w przeciągu 2 godzin, abym mógł zasnąć, aż w końcu pojawiły się zaburzenia na tle lękowym. Odkąd trafiłem do szpitala z hiperwentylacją, nie zapaliłem ani razu "bata" - choć mnóstwo razy podawano mi go do ręki.

Wg. mnie wszystko zależy od tego co się pali i z kim. Znam ludzi którzy palą nieprzerwanie od ponad 10 lat i czują się świetnie, dużo zależy od palącego - przy podatności na THC, CBD oraz skłonnościach do chorób psychicznych może to się skończyć marnie.
Tam gdzie Diabeł mówi dobranoc...

Sortuj wg