Marihuana

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Marihuana

przez dr. Psycho Trepens 28 lut 2016, 19:17
@plusio34

Dokładnie tak jak piszesz, trawa niestety może spiętrzać nasze wewnętrzne problemy a to nierzadko się zdarza.
Masz zdrowe podejście, nie chcesz ćpać a to dobrze wróży w sensie, że nie chcesz być od niej zależny.
Choć bez niej jest Ci ciężko, mi też jest.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Marihuana

przez Kot_ 28 lut 2016, 19:18
wtedy podobno nie ma mowy o bad tripie w ktorego osobiscie nie wierze od marihuany ale powiedzmy ze istnieje
Ty jeszcze chłopcze mało wiesz.
Kot_

Marihuana

przez plusio34 28 lut 2016, 19:43
Dzisiaj bylem pol dnia na Skrzycznym w Szczyrku. Kuzwa, dobry ze mnie rajder, mam chyba do tego smykalke, chyba, ze to takie proste, ale w sumie jezdze drugi sezon a wymiatam na krawedziach, skacze, skrety kompensacyjne, itp, jazda przodem, tylem itp. A mialem przygode bo troche zawadzilem narciarza, wywalil sie, jeczal jak glupi choc tylko najechalem mu na narty, nie bylo zderzenia. Jeczal powiedzial ze mnie zap......i i rzucil sie na mnie z piesciami. Inni narciarze go odciagali, a gosciu byl z zona i dzieckiem. Co za frajer je..........y, az mi go żal. Ten to musi miec w bani nasrane. Jeszcze mi grozil policja, zeby mi trzezwosc sprawdzili. Ha to ja raczej moglbym oskarzyc go o napasc, a alko nie pijam w ogole.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Marihuana

przez adam syn ahmeda 28 lut 2016, 19:54
i nie chce wiedziec mniej wiesz lepiej spisz. jak czytem historie po trawie ze ktos ma halucynacje to nie wiem czy smiac sie czy plakac albo jak ktos pisze ze pali codziennie ale ma dola po tym to tez nie wiem czy sie smiac czy plakac . kiedys mialem przygode w parku na przedmiesciach miasta jest monar i dziewczyna z niego uciekla a ze jaralismy z bratem to do nas podeszla ona heroinistka jak sie okazalo wogole jakias nawiedzona satanistka byla nie zdecydowana czy chce zapalic bo musi do gdanska jakos dojechac i ma schizy po tym a wtedy nawet nie wiedzialem co to sa schizy nie czytalem o tym ani nie bylem chory wkoncu zapalila to dostala jakiegos ataku smiechu przez dobre 10 minut sie smiala sama do siebie gadala cos od rzeczy my z bratem nic sie nie odzywalismy a ona nagle sobie poszla bez slowa to byl jedyny raz kiedy widzialem tego bad tripa ale ta kobita to juz bylo wyjatkowe indywiduum :D

Marihuana

przez adam syn ahmeda 28 lut 2016, 20:01
plusiu a to jakas kryta hala w tym szczyrku ? ostatnio bym sie zabil na takiej hali krytej na poludniu holandii najwiekszej w europie nie przepadam za nartami nigdy nie moge wyhamowac. w pl to nie ma chyba sniegu nawet w gorach
Jak mowi stare chinskie przyslowie jesli nie wiesz co powiedziec , powiedz stare chinskie przyslowie

solian 400mg

Marihuana

przez neon 28 lut 2016, 20:12
no stary, mielismy albo i mamy jeszcze na forum koleżanke która trafiła na takowe forum i to z powodu jednego sztacha mery. jak ktoś ma predyspozycje to moze sobie bałaganu narobić, dlatego odradzam, wypacza neuroprzekaźniki,i jezeli mamy jakies zaburzenia- wzmacnia wsio. natomiast na recepte podane przez lekarza, specjalnie wyhodowana na konkretne dolegliwość bez dodatków, czy palenia takiej, która ma tylko dobrze dawać w cymbał, owszem
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Marihuana

przez adam syn ahmeda 28 lut 2016, 20:28
ja tam mam zaburzenia bardzo duze szczegulnie glosy sa zle ciekawe jak by ktos z was slyszal 24h na dobe glos tory gada jakies smieci i zaden lek nie pomaga trawa tez nie pomaga ale latwiej sie z nim po niej oswoic tzn idzie go lekcewazyc ale on jest ja o nim wiem to na jego podstawie mam schizofrenie ludzie nie zycze najgorszemu wrogowi tego typu zaburzenia absolutnie odradzam palic jesli ktos po trawie slyszy glosy . trudno strasznie do nich przywyknac a lekcewazyc je tez trudno ja sobie daje rade ale slysze je juz 9 lat to wyobrazcie sobie jakiego ja bolu doswiadczam to jak migrena albo jeszcze nawet gorsze. i to nie od trawy bo mialem przerwe 10 miesiecy nie z wlasnego wyboru ale zaliczylem takowa i nic nie dalo :(
Jak mowi stare chinskie przyslowie jesli nie wiesz co powiedziec , powiedz stare chinskie przyslowie

solian 400mg

Marihuana

przez dr. Psycho Trepens 28 lut 2016, 20:29
Ja się tak uzależniłem, że mam ochotę się tylko zabić teraz. Pewnie jakiegoś dnia to zrobię, bo nie mam wyjścia.
Nie mam już powrotu do palenia, odciąłem sobie źródła i kontakty, teraz czuję się zwarzywiony i jednocześnie wkurwiony,
na swój beznadziejny los i to że tak mocno z tym popłynąłem.
Jak znienawidzić jaranie ? Czemu mózg mnie tak oszukuje, wyrządziło to masę szkód w moim życiu, a łepetynę dalej ciągnie,
jak bym zajarał to i tak gówno bym osiagnał poza wiekszym otumanieniem niż mam, bo jestem przepalony, ehh.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Marihuana

przez neon 28 lut 2016, 20:35
z tymi głosami to niefajnie
nie opowiadaj bzdur, jarałem 8 lat 3-4 razy w tygodniu i rzuciem z dnia na dzień, ale nie poprzez decyzje, tylko uswiadomiłem sobie ze juz mnie to nie buja, a nie miałem zadnych jakis strasznych efektów, pewnie pare nocek z gorszym snem i rozdrażnienie. co mają powiedzieć ci, co leczą sie od brania koksu, hery itp? pierwsze odstawienie i padaczkim, ostre psychozy 5 dni nie przespanych, tak na początek
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Marihuana

przez adam syn ahmeda 28 lut 2016, 20:36
doktorze pociesze cie bo ja napewno jestem gorzej przepalony od ciebie nie chce sie wyklucac kto wiecej ale ja mam gorsze skutki pamiec zla jakies napady smiechu nie potrafie pisac jak normalny itp. pozatym przeczytaj poprzedni post i dodaj ten to zobaczysz kto naprawde ma pod gorke .

Marihuana

przez plusio34 28 lut 2016, 20:45
adamie na pilski i skrzycznym jest snieg, chociaz juz w sumie koncowka. np ze skrzycznego na dol sie nie da zjechac, mozna tylko na wyciagach w tzw kopule szczytowej

Marihuana

przez dr. Psycho Trepens 28 lut 2016, 20:46
@adam

współczuję i rozumiem twój problem, ale jakoś sobie mimo to radzisz.
najgorsze jest, że jaranie było dla mnie niczym kule u nóg które pomagały mi chodzić.
więc sam wiesz, jak bolesne jest to rozstanie, pozostała po tym wielka dziura, depresja i niechęć do życia.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Marihuana

przez adam syn ahmeda 28 lut 2016, 21:11
plusiu to uwazaj troche na siebie wez moze jakis szybki kurs jedno godzinny zeby sobie utrwalic ja bym wjechal w grupe ludzi na nartach ale zlapalo mnie dwuch a raz sam sie wywalilem specjalnie to niebezpieczny sport zycze ci zebys zrobil ten kurs kazda umjentnosc jest przydatna a co do jarania to powiem ci madre przyslowie o ktorym pamietam lepiej cos zrobic i zalowac , niz zalowac ze sie tego nie zrobilo. wiec zapal raz i daj se spokuj ;)

solian 400mg

Marihuana

przez adam syn ahmeda 28 lut 2016, 21:21
doktorze niestety wiem ale powiedzmy jarasz 12miechow codziennie bez umiaru i nagle trafiasz na puche albo uj wie gdzie jakies zamkniencie gdzie musisz sobie radzic . i co wtedy . powiem ci ze nic godzisz sie z zaistniala sytuacja i myslisz co tu zrobic zeby przezyc zebys mial jak najlepiej dopiero po paru miesiacach zaczynasz myslec o trawie . powiem ci ze w kryminale nawet helupiarze daja se rade bo poprostu musza . wiec ty tez bys dal rade z trawka wiec docen to ze jestes w domu mozesz wyjac na balet na silke do sklepu burdelu i uj wie gdzie jeszcze masz wiecej mozliwosci niz ktos kto siedzi w kryminale i robi pompki na stolkach . tak cie pocieszam tylko bo jestem ci to winien ;)

solian 400mg

Sortuj wg