Marihuana

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Marihuana

przez Pasażer 23 lut 2016, 22:50
Lord Kapucyn napisał(a):
Pasażer napisał(a):Ej, po upaleniu się nie mam żadnych dołków, żadne depresjogenne bagno na mnie nie działa, a mam fchvj ogromne predyspozycje do uzależnień - co robić?

Nie wiem, ciśnie się na usta- wybrać mniejsze zło, albo pół żartem, pół serio 'sadzić, palić, zalegalizować'. ;) Zapisz się do jakichś organizacji prokonopnych i zostań bojownikiem o legalizację, a przynajmniej depenalizację, chociaż z tym (przynajmniej) przez najbliższe 4 lata to będzie ciężko. Alkohol też stoi na półce w monopolowym i każdy dorosły, świadomy człowiek, z wolną wolą, ma wybór. Kupić nie kupić, napić się, nie napić, jak napić to ile, czy urżnąć się jak meserszmit czy kulturalnie itp. (zakładając odgórnie, że picie kontrolowane jest możliwe i nie każdy jest predysponowany do uzależnienia). Może jedź Pasendżer do jakiegoś kraju, gdzie jajogłowi w warunkach kontrolowanych prowadzą badania nad wykorzystaniem mj i psychodelików generalnie w terapii zab. psychicznych i tam się zakręć, jak będą nad Tobą czuwać białe kaftany to nie pozwolą Ci się uzależnić. :lol:

ten ostatni pomysł jest genialnyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, już mi ktoś kiedyś proponował żebym został testerem zielska czy coś

Marihuana

przez dr. Psycho Trepens 23 lut 2016, 23:21
ehh, chciałbym by było mnie stać aktualnie na jaranie, mimo że to mi szkodzi na dłuższą metę.
jestem w kropce uzależnienia, mimo że jestem trzeźwy dopiero miesiąc od syntetycznej MJ.
załamuje mnie to, że nie mogę palić ze względu na zdrowie, poza problemami psychicznymi,
problemy z sercem.

niech ktoś mi tutaj zasponsoruje jakieś palenie, zdycham z głodu i się dobijam :(
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Marihuana

przez Lord Kapucyn 23 lut 2016, 23:34
niech ktoś mi tutaj zasponsoruje jakieś palenie, zdycham z głodu i się dobijam :(

Nie po drodze mi na razie do stolicy, ale jak już się tam zjawię to nie omieszkam reflektujących skrzyknąć na fajkę pokoju. :pirate: No ale odbiegamy chyba znowu od tematu.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Marihuana

przez dr. Psycho Trepens 23 lut 2016, 23:35
Lord Kapucyn napisał(a):

Nie po drodze mi na razie do stolicy, ale jak już się tam zjawię to nie omieszkam reflektujących skrzyknąć na fajkę pokoju. :pirate: No ale odbiegamy chyba znowu od tematu.

no skoro wszyscy odbiegają i tym gloryfikuja jaranie to co mam zrobić ?
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Marihuana

przez buka 24 lut 2016, 00:58
POwiedzcie czemu z takiego nieszczesliwego goscia jak ja co ma problem chyba ze wszystkim bo zapaleniu zmieniam sie calkowicie. Czemu odchodzi poczucie wstydu, zlosci, poczucia winy, strachu, wszystkiego co mnie tak blokuje? Dlaczego po buchu umiem czerpac radosc i szczescie z tak glupiego powodu jak to, ze po prostu zyje? Na trzezwo to ja jestem tak strasznie nieszczesliwy, ze czasem mysle, ze jestem najnieszczesliwszym czlowiekiem na swiecie. Moj terapeuta gada, ze to iluzja. Ale jaka iluzja jak to sie dzieje na prawde, ja tak sie zmieniam. Nie, ze mi sie wydaje tylko to jest fakt. Jak to możliwe, ze tyle lat terapii nie zmienia u mnie nic a nic, a jeden maly buch zmienia mnie calkowicie? To jakis cud?

Tak,iluzja,twój psychoterapeuta żyje w iluzji i nawet biedny z tego nie zdaje sobie sprawy,jak wszyscy zresztą.
Może przez moment wyrywamy się z tego snu,pozbawieni całego bullshitu i obciążenia w postaci ego.Żadnych gierek-tylko tu i teraz, czysta kartka.
Przemyśl to man dlaczego tak jest,kim jesteś.Co takiego się zmienia,dlaczego te problemy wracają.No chyba że chcesz się tylko odprężyć,uciec.To wtedy jak z każdą używką.

Jestem Bogiem,uświadom to sobie,Ty też jesteś Bogiem.peace.

Marihuana

przez adam syn ahmeda 24 lut 2016, 01:15
Jestem Bogiem,uświadom to sobie,Ty też jesteś Bogiem.peace.

z tego co widze to juz masz ciezka banie :D

Marihuana

przez dr. Psycho Trepens 24 lut 2016, 01:29
buka napisał(a):Jestem Bogiem,uświadom to sobie,Ty też jesteś Bogiem.peace.

btw.
jakie to smutne, że autor tego tekstu wyskoczył przez okno i tak zakończył żywot :/
ostatnio wyszła 4 płyta Kalibra, bez Magika to kompletne nieporozumienie.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Marihuana

przez adam syn ahmeda 24 lut 2016, 01:54
dr. Psycho Trepens napisał(a):
buka napisał(a):Jestem Bogiem,uświadom to sobie,Ty też jesteś Bogiem.peace.

btw.
jakie to smutne, że autor tego tekstu wyskoczył przez okno i tak zakończył żywot :/
ostatnio wyszła 4 płyta Kalibra, bez Magika to kompletne nieporozumienie.

wyskoczyl ale podobno byl na kwasie , nie zapomnij ze w k44
jest jeszcze joka i abradab ;)

Marihuana

przez buka 24 lut 2016, 02:12
dlatego mnie trochę rozwalaja te teksty zwolenników że legalize to same plusy,sałata jest dobra na wszystko,nawet na sranie ,wogóle nie powoduje żadnych efektów w druga strone i nigdy nikt się nie zabił ani nie zwariował po spożyciu;/

Marihuana

przez Lord Kapucyn 24 lut 2016, 02:15
Obiektywnie mówiąc, to pewnie i ktoś się zabił, i ktoś zwariował, a samych plusów nie ma. Jak to mawiał Ryszard vel Stanisław (albo na odwrót) rozchodzi się o to, żeby plusy nie przesłoniły nam minusów. A na sranie, za przeproszeniem, to lepsze są cholinomimetyki, po takiej hupercynie A to idzie gładko jak po maśle figurka z brązu naturalistycznie mówiąc.

Moderator/ R2 - D2

Marihuana

przez dr. Psycho Trepens 24 lut 2016, 02:19
buka napisał(a):dlatego mnie trochę rozwalaja te teksty zwolenników że legalize to same plusy,sałata jest dobra na wszystko,nawet na sranie ,wogóle nie powoduje żadnych efektów w druga strone i nigdy nikt się nie zabił ani nie zwariował po spożyciu;/

no ale chyba lepiej kupować bezprzypałowo i do tego taniej ? jesli piszesz o trawie a nie LSD, bo kwas to już przegięcie ostre.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Marihuana

przez Lord Kapucyn 24 lut 2016, 02:22
no ale chyba lepiej kupować bezprzypałowo i do tego taniej ?

... plus nie dokarmiać mafii, dokarmiać państwo akcyzą, mieć dostęp do szerszego asortymentu i wachlarza odmian, towar przechodzący kontrolę jakości... dalej by można wymieniać.

a nie LSD, bo kwas to już przegięcie ostre.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Wg. badań dr Nutta kwas jest jeszcze mniej szkodliwy i uzależniający niż kanna. Ale też nie jestem za tym, żeby kwas był dostępny na wyciągnięcie ręki dla ogółu. No i znowu nie ten czas i nie to miejsce. Cholera, coś słabo mi idzie ogarnianie offtopu w tym wątku. :?

Moderator/ R2 - D2

Marihuana

przez dr. Psycho Trepens 24 lut 2016, 02:32
Dlatego ćpajmy tylko trawę i kanna a świat będzie lepszy.
Dzieciaki rzucajcie w pizdu psychotropy i jarajcie razem z nami! :)

Lord Kapucyn napisał(a):Cholera, coś słabo mi idzie ogarnianie offtopu w tym wątku. :?

ano, bo jest przyzwolenie to i tak ma być.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Marihuana

przez buka 24 lut 2016, 02:39
Gdyby o mnie chodziło prędzej bym zalegalizował sld niż mj,ale może ja mam jakiś inny mózg.
Po mj prawie zawsze taki wykręt na drugą strone że bad trip to jest za małe słowo i właściwie to już na stałe zmieniona percepcja-nie mam już takiego poczucia realności jak sprzed.natomiast na kwaśnym miałem i miłe przygody

Sortuj wg