Marihuana

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Marihuana

przez dr. Psycho Trepens 17 lut 2016, 22:19
tak, dlatego, że syntetyki działają krótko ale mocno i człowiek bardziej w to brnie,
do tego są tanie i tysiące biedniejszych dzieciaków wpada w to totalnie,
sama poszperaj na forum hyperreala:
https://hyperreal.info/talk/kannabinoidy.html
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Marihuana

przez ernest00 18 lut 2016, 21:43
Pani kochana, jesli doszlo do tak silnego zazebienia w uzelaznieniu psychicznym ze przez tydzien nie wyjdzie z domu, moze tak byc jak go rozwali fizycznie po odstawce i sie faktycznie nigdzie nie ruszy. No chyba ze na detox do szpitala. Teraz dostepne sa takie kanna ze dajta spokoj. Sam ostatnio probowalem, ale to nie ma nic wspolnego ze starymi syntetykami, to juz jest totalna trucizna.... Po wypaleniu 1g (grama!) suszu na synt. kanna pojawily sie takie objawy (juz podczas palenia w "ciagu"): jadłowstret (totalny!), obfite wymioty, uczucie wypelnienia, odbicia, szybka utrata wagi i wody z organizmu, wysuszenie skory. Ogolnie rzecz biorac uwaga na to dziadostwo bo mozna sie przekonac na wlasnej skorze jak to jest sie zatruc dopalaczem.
Propranolol - doraźnie 40mg
Depakine 300- 2x dziennie
Zolpic-20mg na sen

Marihuana

przez dr. Psycho Trepens 18 lut 2016, 21:58
@ernest00
Masz rację, dokładnie od czasu delegalizacji starych kanna, a dokładnie 1 lipca 2015, to co jest dostępne aktualnie na rynku
to istny syf, trucizna. Konkretnie np. takie kanna jak "AB-CHMINACA" oraz jego analogi jak "MAB-CHMINACA" oraz "MDMB-CHMICA".
Paręnaście osób na świecie się przekręciło po tym, bardzo łatwo przedawkować.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Marihuana

przez chojrakowa 19 lut 2016, 13:45
Czyli wiele wspólnego z ziołem naturalnym to nie ma?
Z detoksu chyba nici, tak swoją drogą...
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

Marihuana

przez adam syn ahmeda 22 lut 2016, 15:42
czy ja jestem uzalezniony ? bo sam nie wiem pale codziennie od 7 lat najlepiej lubie przed silownia w trakcie i po mam lepsze smiechy wtedy z ludzi ale nienawidze palic jak nie ma duzo ludzi przy mnie taka pustka musze z kims gadac chocby ze starymi ale musze nie umiem opisac jak sie czuje po jaraniu ale napewno wszystki wydaje sie smieszniejsze i jestem jak by pewniejszy siebie . pale jedynie sam na kiblu bo od paru lat mam zatwardzenie i tylko dziala . zreszta sami wiecie ze bez tego nie mozna sie wysrac ;)
Jak mowi stare chinskie przyslowie jesli nie wiesz co powiedziec , powiedz stare chinskie przyslowie

solian 400mg

Marihuana

przez adam syn ahmeda 22 lut 2016, 16:22
adam syn ahmeda napisał(a):czy ja jestem uzalezniony ? bo sam nie wiem pale codziennie od 7 lat najlepiej lubie przed silownia w trakcie i po mam lepsze smiechy wtedy z ludzi ale nienawidze palic jak nie ma duzo ludzi przy mnie taka pustka musze z kims gadac chocby ze starymi ale musze nie umiem opisac jak sie czuje po jaraniu ale napewno wszystki wydaje sie smieszniejsze i jestem jak by pewniejszy siebie . pale jedynie sam na kiblu bo od paru lat mam zatwardzenie i tylko dziala . zreszta sami wiecie ze bez tego nie mozna sie wysrac ;)

prostuje jak juz pale sam to tylko na kiblu nie wiele bo 2 gora 3 maszki . a przed silka to pale tak duzo ze nie wiem co gadam jak bym byl z jamajki jednak to mi daje kozysci silowe sila idzie w gore nie ktorzy wola sterydy ja wole sie najarac a pozniej zjesc ochydny ryz z ochydna piersia nawet to mi smakuje zazwyczaj porcja potrujna i mam zaliczone diete a rosne w oczach czyli trawa +sikownia daje mase

Marihuana

przez Kalebx3 22 lut 2016, 20:02
tak juz jaram 5 g solo tego niby chemika z ulicy ale to nie jest zaden chemik poprostu towar z pod lampy dobrze wychdowany z wyselekcjonowanych nasion dlatego kazdy mysli ze chemia bo tak uwala niektorych .

adam syn ahmeda,
5 gramów samemu co-/dziennie :shock: ?
Chemię od razu idzie wyczuć , gówno skręca ,zamiast wyluzowywać . Lampy , nie lampy, wazne ,żeby dobre nasiona i dobra , odpowiednia hodowla .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Marihuana

przez adam syn ahmeda 22 lut 2016, 21:19
kablex3 czyli uwazasz ze w nl tez maja chemie nawet w coffe shopie bo tam to samo co u nas praktycznie . 5 gramow pale tylko w dzien renty ale zeby faza byla taka jak dawniej to tyle musze wypalic dosc szybko tolerancja rosnie na ten specyfik ale chyba nie uzaleznia bo przerwa na dwa trzy dni nie jest problemem

Marihuana

przez ges 23 lut 2016, 16:34
Szczęka mi spadła. Chyba jednak przestanę popalać :cry:
_________________________________________________________________________________________
nerwica lękowa napadowa (diagnoza i początek terapii paroksetyną: marzec 2015)
Paroxinor 20 mg 2-0-0
Wellbutrin XR 150 mg 1-0-0
ges

Marihuana

przez dr. Psycho Trepens 23 lut 2016, 17:56
najgorsze jest to, że problemy wychodzą dopiero po paleniu (po zaprzestaniu), dopóki się pali to stan potrafi być
do zniesienia, ale rośnie tolerancja i trzeba walić więcej, ciężko nad tym zapanować, dlatego
trzeba mieć masę kasy, środków i mieć mimo to mocną psychikę by w pewnym momencie nie
popaść w totalne zwarzywienie jeśli ktoś straci panowanie nad nałogiem. ja straciłem szybko.
teraz widzę na trzeźwo ten cały syf, przepaliłem się przez te lata za mocno, doprowadziłem
się do ruiny, syndrom amotywacyjny, anhedonia, abulia, awolicja, depresja, lęki, paranoje.

łatwo jest zapalić, ale jak kogoś wciągnie to koniec. mną to całkowicie zapanowało, ale
ja mam skłonności do uzależnień i głębokie zaburzenia, nie musi tak być też u Was.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Marihuana

przez dr. Psycho Trepens 23 lut 2016, 18:07
adam syn ahmeda napisał(a):kablex3 czyli uwazasz ze w nl tez maja chemie nawet w coffe shopie bo tam to samo co u nas praktycznie . 5 gramow pale tylko w dzien renty ale zeby faza byla taka jak dawniej to tyle musze wypalic dosc szybko tolerancja rosnie na ten specyfik ale chyba nie uzaleznia bo przerwa na dwa trzy dni nie jest problemem

2-3 to nie problem, bo nie zdążysz wytrzeźwieć, to się odkłada w całym ciele, w komorkach tłuszczowych, zrób sobie przerwę miesiąc to zobaczysz :P
Ale jak masz kasę i z tego co widzę raczej zdrową psychę, to lepiej tylko ogranicz palenie, bo z czasem będziesz wydawać coraz więcej kasy,
no i tak w nieskończoność, w sprawie tolerancji na THC wiem wiele, ciągła walka z tolerką i te męki, inna sprawa jak ma się mega budżet.
ja byłem na takim etapie tolerancji, że waliłem trawe z wiadra - jeśli wiesz ocb ;)

BTW. Ciekawe info:

"Receptory wrażliwe na THC są rozsiane praktycznie w całym mózgu.
Duże ich ilości znajdują się zarówno w jądrach nakrywki brzusznej, jak i w jądrze półleżącym.
Palenie marihuany powoduje różnego typu doznania wynikające z rozmieszczenia receptorów THC,
ale również pobudzenie osi układu nagrody w mózgu. Ponieważ receptory THC umiejscowione są
zarówno w jądrach VTA, jak i w n.Acc., może wolniej dochodzić do uzależnienia, gdyż VTA nie
zmniejsza aktywności w tak szybkim tempie jak w przypadku innych narkotyków."
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Marihuana

przez Kalebx3 23 lut 2016, 18:16
największa frajda to palenie przez 2 pierwsze dni , potem to już żadna zabawa . Przynajmniej u mnie . Ale jakbym miał do tego dostęp to paliłbym codziennie ,aż do zidiocenia raczej .
Byłem u Kolesi we Francji ,palenie było codziennie to przez okres 35 dni ( co tam byłem ) codziennie na bombie nawet przy zrywaniu rodzynek , ;) .
Dlatego nie chcę mieć dostępu do tego na zaraz , " pod domem " , rozumiecie . Od nałogu trzeba być chociaż troche bardziej chytrzejszym,jak się w ogóle da.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Marihuana

przez adam syn ahmeda 23 lut 2016, 18:31
dr psycho trapens a nie uwazaz ze walenie wiader to juz jest cpanie marihuany a nie jej palenie bo to jest z deczka szok ja walisz takiego macha na caly pokoj ja tam nigdy nie lubilem sciagac takich chmur chyba ze z sziszy i kostkami lodu zamiast wody wtedy palisz tzw. ice buhy i nie gryzie tak w gardziel a wiadro to moze dwa razy palilem co do tolerancji to rosnie napewno i to jest fakt najdluzsza moja przerwa od 2 lat to 2 tygodnie ale dostawalem napadow agresji dopiero jak uzupelnilem thc to mi przechodzilo

Marihuana

przez dr. Psycho Trepens 23 lut 2016, 18:55
adam syn ahmeda napisał(a):dr psycho trapens a nie uwazaz ze walenie wiader to juz jest cpanie marihuany a nie jej palenie bo to jest z deczka szok ja walisz takiego macha na caly pokoj ja tam nigdy nie lubilem sciagac takich chmur chyba ze z sziszy i kostkami lodu zamiast wody wtedy palisz tzw. ice buhy i nie gryzie tak w gardziel a wiadro to moze dwa razy palilem co do tolerancji to rosnie napewno i to jest fakt najdluzsza moja przerwa od 2 lat to 2 tygodnie ale dostawalem napadow agresji dopiero jak uzupelnilem thc to mi przechodzilo

owszem, ćpanie, bo mi nie wystarczało już palenie,
no to widzisz, skoro po 2 tygodniach była agresja, to co byłoby po miesiącu ;)
ale z tobą wszystko ok, jakoś dajesz radę z tym paleniem, więc jedynie możesz próbować
zmniejszać dawki, bo nie sądzę byś chciał i był w stanie odstawić w ogóle.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Sortuj wg