Uzaleznienie od strony internetowej?

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez CichoCiemny 23 maja 2011, 01:22
kahir, Wszystko zależy od konkretnego przypadku, ale jeżeli pacjent źle na nie reaguje (a takich osób jest sporo) to jest najlepszy przykład na to, że jednak nie jest to prawdą i warto zastąpić leki czymś innym.
CichoCiemny

przez kite 23 maja 2011, 10:13
ja jestem uzależniona o nerwicy.com i forum szczurzego :mrgreen:
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez kahir 23 maja 2011, 14:09
KeFaS napisał(a):Wszystko zależy od konkretnego przypadku, ale jeżeli pacjent źle na nie reaguje (a takich osób jest sporo) to jest najlepszy przykład na to, że jednak nie jest to prawdą i warto zastąpić leki czymś innym.

chodzi o to, że czasem nie da się zastąpić niczym innym. zaburzenia psychiczne, to choroby jak każde inne i niekiedy wymagają leków. zgodzę się, że sporej części pomniejszych zaburzeń można się pozbyć bez leków, ale to trwa zazwyczaj dłużej i jest cięższe. po co się męczyć? zresztą leków jest cała masa i podejrzewam, że prawie dla każdego znajdzie się taki, na który będzie dobrze reagował. nie jestem jakiś pro-lekowy, ale uważam, że leki na depresję, nerwicę, etc. są często tak samo potrzebne jak antybiotyk w infekcji bakteryjnej.
świat jest pełen psychologów.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez CichoCiemny 23 maja 2011, 23:23
Antybiotyki to w ogóle przez większość ludzi są przyjmowane zupełnie niepotrzebnie, a potem tylko osłabiają organizm i powodują kolejne problemy.
CichoCiemny

przez kahir 24 maja 2011, 00:18
KeFaS napisał(a):Antybiotyki to w ogóle przez większość ludzi są przyjmowane zupełnie niepotrzebnie, a potem tylko osłabiają organizm i powodują kolejne problemy.

zgadzam się w 100% :) dodatkowo antybiotyki wybijają naturalną florę bakteryjną organizmu i stajesz się bardziej podatny na np. wszelkiego rodzaju grzybice. cieszę się, że moja mama wierzyła w potęgę homeopatii i nie leczyła mnie antybiotykami ;]
świat jest pełen psychologów.

przez sadi31 25 maja 2011, 15:30
co to za strona ?????

Sortuj wg