Ibogaina

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Ibogaina

przez CichoCiemny 12 lip 2011, 23:59
Tak, tak, łatwiej jest nazwać coś "teorią spiskową" i iść zjeść kolację, niż spojrzeć prawdzie w oczy jaki ten świat jest powalony.
Ja wiem o tym, że rożnego rodzaju psychodeliki mogą mieć terapeutyczną moc, co z resztą jest potwierdzone badaniami, jednak społeczeństwa się nie przekona tak łatwo, więc jest jak jest, ale moim zdaniem nie warto się przejmować tym co mówi większość, lepiej robić swoje i się cieszyć z życia. ;)
CichoCiemny

Ibogaina

przez Michuj 13 lip 2011, 00:48
KeFaS, nie chodzi o to, że świat jest powalony, ale tak cudotwórcza (inaczej wg, ww. opisu nie da się jej nazwać) substancja, wyszła by na światło dzienne, ale ciągle mak lekarski czy konopie są bardziej popularne... Lepiej sobie ćpać, miejąc świadomość, że istnieje jakaś mistyczna roślinka, co nas nawróci na dobrą drogę, gdy się ''zagalopujemy''.
No ludzie... Trochę wyobraźni.

Zresztą jaki interes ma państwo w tym, żeby liczna leczonych ćpunów była jak największa?

-- 12 lip 2011, 23:51 --

A opowieść byłego ćpuna który przezył dziwnego tripa po przygodzie z tą substancją i przestał ćpać, jest dla mnie wiarygodna jak obietnice wyborcze.
Michuj

Ibogaina

przez CichoCiemny 13 lip 2011, 01:26
OK, nie mam więcej pytań, żyj sobie w swoim idealnym świecie, gdzie masz zawsze opio pod ręką na depresje. :lol:
CichoCiemny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Ibogaina

przez *Monika* 13 lip 2011, 01:31
Michuj, KeFaS, :nono:
Kto się czubi, ten się lubi!
Obrazek
Główny Moderator

Ibogaina

przez CichoCiemny 13 lip 2011, 02:15
Nikt tu się raczej nie czubi (co nie znaczy, że nie lubi ;) ) po prostu, zwykła dyskusja.
CichoCiemny

Ibogaina

przez Michuj 13 lip 2011, 09:29
Niektórzy widzieli jezusa czy maryję, niektórzy ''poczuli''. Tzn, że bóg jednak istnieje? :pirate: :mrgreen:

I jeszcze jedno odnośnie lobby farmaceutycznego. Sprzedaż leków psychotropowych w przeciętnej aptece to nawet nie jest 5% przychodu.... A narkotyki jak morfina, fentanyl czy metylofenidat to jest jedna recepta na 1 lub 2 tygodnie....W porywach kilka recept zrealizowanych miesięcznie...
Oczywiście największa kasa jest na lekach na nadciśnienie i na cukrzycę. I w te najbardziej opłaca się inwestować. Mimo, że teraz najważniejsze były by jakieś nowe antybiotyki, gdyż w ostatnich 30 latach wprowadzono tylko 1 nowy...
Michuj

Ibogaina

przez uzytkownik 13 lip 2011, 10:50
Ale temu lobby jest bardzo na ręke, gdyż wiele z nich jest refundowanych i tam jest okazja do trzepania kasy i nadużyć. Taka jest moja opinia.
uzytkownik

Ibogaina

przez Michuj 13 lip 2011, 13:29
Gdybym wiedział o tak cudownej roślinie, to bym walił tramal chyba nie na gramy tylko na kilogramy. A tymczasem nigdzie ani widu, ani słychu o tym czymś.
Mi tu coś nie pasuje...
Michuj

Ibogaina

przez Michuj 13 lip 2011, 14:11
teoria, teoria, teoria...
Michuj

Ibogaina

przez uzytkownik 13 lip 2011, 19:48
A do praktyki nie dojdziemy - nikomu, oprócz pacjentom, nie będzie to na rękę.
uzytkownik

Ibogaina

przez Michuj 13 lip 2011, 19:59
Doświadczenie nauczyło mnie, że siedzenie kilkaset godzin nad teoriami spiskowymi jest tylko czasem straconym. ;)
Michuj

Ibogaina

przez CichoCiemny 14 lip 2011, 00:19
Kto szuka ten znajdzie, jak masz kasę i odpowiednie kontakty to bez problemu załatwisz sobie tą substancję i wiele innych. Podobno za gram wychodzi coś koło 500 USD, ale na pewno da się to zdobyć.

I tutaj akurat nie ma żadnej teorii spiskowej, jeszcze raz powtarzam, jak ktoś ma klapki na oczach to dosłownie wszystko będzie mógł nazwać teorią spiskową. :lol:
CichoCiemny

Ibogaina

przez matteo29 09 wrz 2011, 08:05
Mój daleki krewny był tak zdesperowany (a raczej jego rodzina), że znaleźli jakiś kontakt w Holandii, tam przeszedł kurację tą całą Ibogainą. Nie wiem chyba gdzieś go zamknęli na 2 tygodnie i tam go tym czymś leczyli. Podobno przez rok nie tknął heleny. Teraz nie wiem co się z nim dzieje i wogule nie wiem czy wrócił do ćpania czy nie. Wiem jedno, że kosztowało ich to niemałe pieniądze. pozdrawiam

Ibogaina

przez nomorewords43 31 paź 2012, 22:19
Michuj napisał(a):Ciekawe ale brzmi to jak teoria spiskowa. UFO też ponoć istnieje. I rządy zatają prawdę :zzz:

Oficerze Michuj , to, co teraz robisz to tzw. "jaming", prawda?
Fakt, że ibogaina pomaga w uzależnieniach i dlatego rządy jej zakazują
jest tu bez znaczenia.
Narkomanowi nie pomoże info, kto konkretnie kontroluje handel narkotykami na świecie,
ale odświeżenie wątku o ibogainie, może narkomanowi pomóc , co niniejszym robię.
nomorewords43

Sortuj wg