Hazard

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Hazard

przez paradoksy 07 maja 2011, 10:31
phi, wygrałam wiele razy w totka 3-kę, w konkursach różnych książki, płyty, książki, zestawy zimowe (szalik, rękawiczki znanej firmy) itd. Więc tu akurat nie trafiłeś :P
paradoksy

Hazard

przez wiejskifilozof 07 maja 2011, 13:54
Niedługo też sobie los kupię . :roll:

Hazard

przez Ahmed 07 maja 2011, 18:23
Michuj, jeździłem ..... ale jak wprowadzili rejestr połowów to se podarowałem łowienie. W dupie mam ta ich biurokracje nad wodą . Ale jak będziesz chciał się kiedyś rypnąć na rybki to można jednodniowe wykupić :)

paradoksy, konkursy to nie gry hazardowe to się nie liczy :p a trójke też kiedyś trafiłem 12 zł chyba wtedy płacili :mrgreen: ot i cały mój hazard :)
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Hazard

przez Sabaidee 07 maja 2011, 18:28
Allah, Przypomniał mi się dowcip:
- Kochanie, co byś zrobiła gdybym wygrał w totka?
- Zabrała bym ci połowę i uciekła.
- To masz dychę i spier...j. Trafiłem trójkę.
Sabaidee

Hazard

przez Ahmed 07 maja 2011, 18:37
Sabaidee, zajebisty jest ten kawał jak go słyszałem pierwszy raz to lałem chyba ze 20 minut z niego.
K.
Kwadratullah

Hazard

przez Michuj 07 maja 2011, 19:35
Allah, Z tymi rybami to z milą chęcią. Bo nie mam w Poznaniu nikogo chętnego do jeżdzenia.

Wczoraj przy tankowaniu na orlenie, dawali losy. Wziąłem i normalnie mam prawie wyrzuty sumienia :hide:
Michuj

Hazard

przez Ahmed 07 maja 2011, 19:40
co do ryb to zgadamy się na PW
A co do losów to za nie po ryjaczku dostaniesz przy okazji :mrgreen:
K.
Kwadratullah

Hazard

przez wiejskifilozof 22 maja 2011, 13:02
No i przegrałem dwa zł ;)

Hazard

przez młodyzrdk 29 cze 2011, 15:49
Kama789 spróbuj zaciągnąc chłopaka do pobliskiej przychodni zdrowia psychicznego.

Hazard

przez Michuj 02 lip 2011, 19:39
Samo pójście do przychodni nic nie da. Trzeba naprawdę chcieć żeby z tym skończyć. Terapia to taki wspomagacz ale wszystko głównie od Ciebie zależy.
KaMa789, Bycie hazardzistą to bycie kłamcą. Ciągłe oszukiwanie, kłamanie, żeby tylko znaleść jakiść grosz na grę.Twój chłopak musi sięgnąć dna, żeby w głowie zapaliła się czerwona lampka. W czym możesz mu pomóc? Najlepiej, żebyś miała kontrolę nad każdą złotówką jaką macie. Pieniądze są największym wyzwalaczem.
Wiem to po sobie. Nie gram już jakiś czas, a długi będę jeszcze parę lat spłacał. Ten nałóg jest strasznie okrutny. Rozpieprza rodziny, majątek, wszystko... Najgorsze są nawroty. Nie grasz kilka lat, wydaje Ci się, że ten rozdział w życiu jest zamknięty, a tu nagle ''jebs'', ockniesz się przy automacie.
Michuj

Hazard

przez Michuj 05 lip 2011, 12:52
To dobrze, żę próbujesz mu odciąć potencjalne źródła gotówki. Z reszta najgorszą pomocą dla hazardzisty, jest pomoc finansowa. Tu trzeba działać wręcz przeciwnie. Właśnie wtedy zaczyna dostrzega problem, gdy z braku kasy nie ma co do gara w włożyć. Wtedy zapala się pierwsza czerwona lampka.
ostatnio powiedział że ma taką myśl, żeby wygrać pewną określoną kwotę która dla niego to jako wyrównanie problemu i wtedy by mu starczyło.

Każdy hazardzista o tym marzy. Wręcz w przypadku większych wygranych przychodzą nawet takie głupie myśli jak ''jestem zajebisty, mogę nic nie robić i mieć pełno kasy'' Często wystarczy kilka minut, żeby znaleść się na totalnym dnie, a myśli te odpływają.... To co powiedział to nic innego jak majaczenie chorego człowieka.A nawet gdyby wygrał taką sumę,to szybko by ją stracił...
by mnie okłamał- powiedziałam mu to wprost.. nie powinnam pytać w ogóle? nie wtrącać się? czy pilnować go na każdym kroku, kontrolować...? i czy to w ogóle ma jakikolwiek wpływ na niego, to co ja robię..

Wolałby, żebyś się nie wtrącała, ponieważ będzie miał wolną rękę, a każdy nałogowiec, nie lubi jak mu się zabiera spod nosa to od czego jest uzależniony. Niestety sam sobie z tym nie poradzi...
Michuj

Hazard

przez Michuj 22 lip 2011, 10:10
/cenzura/ MAĆ. TO NIE JEST TEMAT DO PIERDOLENIA O TYM CO KTO WYGRAŁ, TYLKO O UZALEŻNIENIU. IDŹCIE NA FORUM DLA ALKOHOLIKÓW POCHWALIĆ SIE CZYM SIĘ OSTATNIO NAJBEALIŚCIE I JAK BYŁO FAJNIE. /cenzura/ MAĆ.
JA PRZEPIERDOLIŁEM W CIĄGU OSTATNIEGO TYLGODNIA 1500ZŁ I CO /cenzura/? NIE O TYM MOWA.
Michuj

Hazard

przez Michuj 22 lip 2011, 14:38
zabije normalnie zabije

-- 22 lip 2011, 13:39 --

Możecie sobie zrobić temacik w dziale zabaw i o takich rzeczach gadać? To naprawdę jest kurestwo, co robicie.
Michuj

Hazard

przez *Monika* 22 lip 2011, 15:13
Marek77, Zenonek, Tutaj rozmawiamy o sprawach wynikających z uzależnienia od hazardu, zatem bardzo proszę o nie odbieganie od głównego tematu tego wątku.
Hazard w sensie uzależnienia, jako zaburzenie :!:
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg