Benzodiazepiny - Moja walka z uzależnieniem i odstawieniem

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez agunka29 20 wrz 2016, 14:05
Witam wszystkich. Od konca lipca biore Rudotel pierwszy miesiac bralam dwa razy dziennie po pol tabletki od 18 sierpnia zaczelam tylko juz razdziennie brac pol tabletki a od tygodnia biore juz tylko xwiartke pobiewaz mam go odstawiac. Lekarz mi powiedzial zebym teraz zaczela brac ta cwiartke co drugi dzuen i tak po paru dnuach rzadziej coraz rzadziej doraznie tylko az wkoncu wcale. Dzisiaj juz pierwszy dzien jak nie wzielam tej cwiartki. Powiedzcie mi czy ja prawie po dwoch miesiacach brania tego leku w takich dawkach moge miec objawy odstawienne. Dlugo go nie biore i w sumie powoli schodze ale sie boje.

przez warrior11 21 wrz 2016, 08:47
agunka29,
Możesz mieć te objawy,ale też nie musisz.Nie bierz dzisiaj tego leku i sama się przekonaj.
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez agunka29 21 wrz 2016, 09:00
Wczoraj juz nie bralam ale dzisuaj wzielam bo mam schodzic z cwiartki i np brac przez pare dni co 2 dni pozniej co 3 dni i tak stopniowo przestac brac ale ja noe wiem czy tak sie powinno schodzic biorac go co pare dni

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agunka29 21 wrz 2016, 09:07
Z cwiartki juz raczej dawki nie zmniejsze dlatego biore go co drugi dzien. A po jakim czasie te objawy wystepuja?

przez warrior11 21 wrz 2016, 09:32
agunka29,
To rób tak,jak Ci lekarz kazał i się nie nakręcaj niepotrzebnie.Jeżeli wczoraj nic się nie działo tzn,że
raczej nie jesteś jeszcze uzależniona.
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez agunka29 21 wrz 2016, 09:36
Ok ale ze mnie panikara

przez dariusz1990 13 paź 2016, 22:20
Boże chyba dzisiaj zażyłem ze 30 tabletek klona.Pora zacząć leczenie odtruwające gdzieś.IPIN ma dobre opinie ale straszne kolejki a ja potrzebuje leczenia od zaraz.Chce zerwać z tym szajstwem
F31 ZABURZENIA DWUBIEGONOWE F41.2 MIESZANE ZABURZENIA LEKOWO DEPRESYJNE

przez Kalebx3 14 paź 2016, 21:24
Boże chyba dzisiaj zażyłem ze 30 tabletek klona

dariusz1990, faktycznie , przy takich dawkach można wzywać Boga na ratunek .
Pełne współczucie . Ja po pól-3/4 tabletki śpię jak zabity , tolerka nie rośnie , albo rośnie minimalnie .
Co Ci daje taka dawka ? Tłumisz ból istnienia ,lęk , fobie ,,, czy nabierasz radości życia , odwagi ?
Jak dla mnie benzo to tanie gówno . Jem to codziennie w małych dawkach , ale ,,, sam nie wiem po co . Mały lęk , a ja juz pędze do barku -apteczki po lorafena . Hu-jowizna !
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez agunka29 15 paź 2016, 10:21
Hej dzisiaj 10 dzień bez rudotelu Powiedzcie mi jak to jest z alkoholem kiedy mogłabym wypic normalne piwko bi nie mówię o napięciu się bo oogólniealkoholu nie llubię ale na jedno piwko mam ochote a nie wiem jak to wlasnie jest po tym leku. Kiedymmożna sobie pozwolić na to jedno piwko :D

przez Flora3 20 paź 2016, 22:19
Hej. Posiadam clona 2mg 30 tabletek ktoś potrzebuje?

przez halenore 22 paź 2016, 21:36
dariusz1990 napisał(a):Boże chyba dzisiaj zażyłem ze 30 tabletek klona.Pora zacząć leczenie odtruwające gdzieś.IPIN ma dobre opinie ale straszne kolejki a ja potrzebuje leczenia od zaraz.Chce zerwać z tym szajstwem

Jak zadzwonisz i pogadasz z Basińską, że jedziesz na TAKICH dawkach, przyjmie Cię wcześniej.
Natręt Gramatyczny

przez halenore 22 paź 2016, 22:43
Ja wpadłam. Zatrzymałam się po ok. 3 tygodniach. Substytucja relanium jak na IPiN, bo już tam wracać nie chcę. Trzeba sobie powiedzieć, że miejsce jest kiblem. Zero wsparcia od lekarzy. Traktują Cię jak bandytę. Życie toczy się od śniadania do obiadu, od obiadu do kolacji. Raz w tygodniu 1 godzina zajęć terapii grupowej. Zero ruchu. Nie można wychodzić na dwór. I oglądasz alkoholików w ciężkich delirkach przywożonych ER-ką, a po tych widokach masz niezapomniane obrazy. Dlatego Prof Ashton pisze, że tych dwóch uzależnień się nie łączy. Inaczej jest z alkoholikami i narkomanami. Posiedzą 2 tygodnie i wypad. A Ty zostajesz z syfem.
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez kaja123 23 paź 2016, 12:34
Ludzie nie zamulajcie się nie tylko benzo ale innymi badziewiami. Trudno jest z tego wyjść ale jak się już wyjdzie i człowiek jakiś czas jest czysty, życie nabiera innego wymiaru, jest lewel wyżej! Czułam się tak jakbym wyszła z więzienia w którym garowałam dożywocie. Na początku jest lęk, chęć powrotu ale z czasem ta wolność jest czymś najwspanialszym co mogło mnie spotkać! Zapominam że w ogóle brałam i tłumiłam emocje. Jak się w tym jest to trudno uwierzyć ale nie będzie lepiej ani z emocjami ani z radzeniem sobie w codziennym życiu jak dalej będzie się uzależnionym. Kwestia wyboru….

przez shira123 23 paź 2016, 16:40
dokladnie,kaja123, po tabletce jest cudownie
ale bez tabletki tez sie da zyc i to pelnia zycia :D

ja bralam wiele lat nasenne a po terapii nie mam problemow
ze spaniem to chyba jakis cud :D
i znalazlam w sobie spokoj, tabletki mi niepotrzebne.

Sortuj wg