Benzodiazepiny - Moja walka z uzależnieniem i odstawieniem

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez AddictGirl21 05 cze 2015, 22:32
W przypływie doła zachciało mi się śpiewać. Typowo artystyczno destrukcyjno nałogowe podejście.
Sobie posłuchajcie moich bolesnych strun głosowych.

https://www.youtube.com/watch?v=sC1vozSU9oQ

Co dalej? Piję i biorę rolki.
We wtorek idę na płatną terapię co by się tego pozbyć......chociaż jak to się mówi.....MASZ TO WEKRWI JEBANY SŁABEUSZU.....OCH ACH...

przez JERZY62 06 cze 2015, 16:40
AddictGirl21, masz fajny mocny głos :great:
♪♪♪

przez Kovalem 06 cze 2015, 18:02
Ja już 6 dzień jestem bez Afobamu i powiem tak - nawet jest okey.
Tyle tylko że dziwnie "przelewają" mi się mięśnie na nogach i plecach - czuję się tak jakbym miał zaraz zacząć się rzucać, jak np. w atakach padaczki.

Nie wiem czy to od ostawienia, bo jak brałem Afobam to też tak miałem, jednak zdecydowanie słabiej.
Dodatkowo mam niedomykalność zastawek to kłuje mnie serce w takie dni jak dzisiaj, gorąco że hej.. :why:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez AddictGirl21 06 cze 2015, 23:34
Dzięki Jerzy.............to są wypociny.....za młodu miałam bardzo dobry głos....to co pokazałam to jest porażka.....zniszczona kondycja, struny głosowe.
Miałam swój zespół rockowy coś w stylu Guano Apes.
A teraz się zdziwisz jaką piosenkę zaśpiewałam na zlocie Kwaśniewskiej.....tą;

I faktycznie miałam kopa w głosie......wyszło mi na 6 z plusem...

https://www.youtube.com/watch?v=tZ4jT6RQEAk

Co dalej?
Piję trzeciego drinka i załatwiłam sobie ostrą dawkę metadonu żeby ze sobą skończyć.
Postanowione :)
Wiesz jaki czuje spokój, że niedługo mnie nie będzie?
Niesamowite uczucie.
To życie nie jest dla takich słabeuszy jak ja.
Trzeba wziąć się w garść i unicestwić się na dobre.
Zrozumiałam to.
Przez 32 lata próbowałam walczyć i na chwilę obecność chcę mi się śmiać z mojej naiwności.
Teraz już wiem.
Chcę do Boga.
Chcę się wyzwolić i uciec stąd.
To nie dla mnie.
Zasługuję tylko i wyłącznie na śmierć.
Dzisiejszego dnia moja matka po raz kolejny utwierdziła mnie w tym.
Powiedziała, że najlepiej będzie kiedy umrę i mam postarać się, żeby stało się to jak najszybciej.
Więc mówisz i masz.
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez AddictGirl21 07 cze 2015, 00:08
Żegnam Was tą piosenką. Inaczej nie umiem wyrazić siebie.
Pozdrawiam ciepło i życzę Udanego Życia w zgodzie i harmonii ze sobą.

https://www.youtube.com/watch?v=DT92VVDJwNE
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez andrzej57 07 cze 2015, 09:22
Witam Cię Olu po długim czasie. Piszesz, że masz fajną pracę,chłopaka, idziesz od wtorku na terapię, aż tu nagle..... postanowienie........ Zrozum matkę, a przynajmniej staraj się Ją zrozumieć ile przeszła/przechodzi z Tobą, a to za sprawą, niestety, alkoholu! Gdybyś nie piła, a brała leki - relacje między Wami byłyby poprawne. Jesteś silną osobą osobą (nie wspomnę o urodzie) i nie wierzę w to co napisałaś. Odstaw te drinki, piwsko, bierz leki, a zobaczysz Twoje spojrzenie na życie ulegnie diametralnej poprawie. Mama po prostu jest i ma prawo być zmęczona sytuacją, którą sama Ją prowokujesz w emocjach do wypowiedzenia niechcianych często słów. Przemyśl, przeanalizuj swoje postępowanie dotychczasowe, a na pewno życie, które na dzień dzisiejszy sama rozwaliłaś sobie na drobne kawałki, poskładasz powolutku i staniesz na nogi. Ciesz się z tego co na dzień dzisiejszy osiągnęłaś i ten wózek pchaj przed sobą, odstawiając alkohol w każdej postaci. Nie będą Tobą targały wówczas złe emocje, spojrzysz na trzeźwo na każdy dzień. Wierzę, że na tyle Cię stać wobec samej siebie i wszystko wskoczy na właściwe tory. Życzę Ci tego Olu! Pozdrawiam Andrzej
obserwowany

przez Michaela 09 cze 2015, 16:17
AddictGirl21 jestem w szoku co Ty piszesz , dasz rade i nie wolno Tobie rezygnować z życia podejmij probe po raz kolejny i nie poddawaj sie , i nie myśl o utracie życia, tylko weź się w garść , przyjdzie taki dzień ze może nie do końca ale uda się bądź silna dziewczyna...

przez buraczek58 12 cze 2015, 19:49
Wiesz,
AddictGirl21 , tańczysz ze śmiercią. Jet takie powiedzenie :" Walcz, albo giń." Niedawno przeżyłam bardzo, bardzo mocno samobójcza śmierć przyjaciela mojego syna, To długa historia, ale ten chłopak razem z moim synem (mój Boze, gdyby los ich nie zetknął.....) zaczęli eksperymentować ze wszystkim, cokolwiek było im dostępne, nie będę opisywać, co brali, co sami produkowali narko, leki, alkohol , psychotropy, kleje ,dopalacze, środki własnej produkcje szły jak woda. Ja z mężem przez trzy lata walczyliśmy do upadłego o naszego syna, noce i dnie nieprzespane, na czuwaniu , wyciągalismy go z najgorszych sytuacji. On z tego wybrnął, jego przyjaciel-nie . Pogrążył się w kosmicznym narkotycznym świecie, z którego nie potrafił już wyjść. Chemia rozwaliła mu totalnie mózg, Depresja , psychozy, ogromna samotność, odrzucenie przez otoczenie ( przez mojego syna też, ja sama o to zawalczyłam, wyrzucałam go z domu, ale nie było innej opcji, bo to była toksyczna przyjaźń,), patologiczna rodzina, ćpanie, kolejne próby samobójcze, ...ostatnia udana.. Chodzę na cmentarz , zapalam mu znicz , płaczę i czuję wręcz "namacalnie", że On tam jest, samotny , ale, mam nadzieję, ze wreszcie szczęśliwy. I myślę, jak mogłam mu wcześniej pomóc, nie mogłam.
Jedno jest pewne dragi, leki, depresja, to śmierć.

R.I.P., Zbyszku.

przez andrzej57 12 cze 2015, 21:19
Basieńko :uklon: :time: gdzieś była jak Cię nie było :?: Ola musi to zrozumieć to sama, nie należy do osób,którym trzeba długo i namiętnie tłumaczyć. Wierzę w to,że milczy i nie odpowiada na posty z jednego powodu , że wybrała "drogę" dla siebie najlepszą i bardzo mądrą i że powolutku sobie "składa" ten realny świat. Ja w to wierzę :!: Olu odezwij się do nas :papa:
obserwowany

przez andrzej57 12 cze 2015, 21:37
Basiu jestem teraz na clonazepamie 0,5 raz dziennie.
obserwowany

przez buraczek58 13 cze 2015, 12:29
Poprawiam swoja poprzednia wypowiedź, napisałam :"Jedno jest pewne dragi, leki, depresja, to śmierć." Nie napisałam o alkoholu, to tez narkotyk ( chyba najbardziej niebezpieczny, bo jest legalny), mieszanka tych wszystkich środków , prędzej, czy później prowadzi do piekła i ostatecznej autodestrukcji zwaną śmiercią. życie staje sie cierpieniem nie do zniesienia, pozostaje samounicestwienie się, śmierć z powodu nieodwracalnego uszkodzenia organizmu, albo dożywotni pobyt w psychiatryku, z powodu "dziur " w mózgu i niemożności samodzielnego, normalnego życia. Wiem, napatrzyłam się wiele razy w trakcie detoksów. Znam to też z realiów, w których się obracam. Mieszkam w małej dziurze, ale kiedy wędruje po cmentarzu, napotykam sie na groby takich nieszczęśników, moich kiedyś dobrych znajomych, zatrzymuję się, wspominam....dlaczego..../cenzura/ mać..

Olka, jesteś młoda, ratuj się , dziewczyno....i przestań tu wyśpiewywać, odreagowujesz , ale ciągle nie robisz nic dla siebie, tzn dbasz o swój dobrostan- z chwili na chwilę, a przed Tobą ciągle czarna dupa.

Jestem Andrzejku, jestem, podglądam. Nie piszę, bo zatrzymałam się na stałej, za to o połowę mniejszej dawce (od wyjściowej) broma i niechaj póki co tak ostanie. Mam to w dupie, nie miotam się, jest spoko.
Zaskoczyłeś mnie, odpiszę jak tylko przeanalizuję sytuację :D

przez buraczek58 15 cze 2015, 00:34
Andrzejku, czy dotarła moja odpowiedź do Ciebie na priv? Gubię się w tym. Jesli nie, spróbuje jeszcze raz. A tak w ogóle, nie przejmuj się.

przez ZOK57 16 cze 2015, 05:58
Nie słuchajcie mnie z tym klonitrazepamem , tak szczerze 56 dzień biorę Xanax SR a byłem na cloranxenie:(, 36 dni brałem 2 mg rano i 2 po południu , 14 dni 2 rano i 1 po południu i teraz jest 6 dzień jak biorę 1 rano i 1 po południu a za 8 dni chcę brać tylko 1 rano, muszę walczyć , muszę , choć rozum mówi że to dziadostwo to wola chce ćpać , eh ..ale dam radę , muszę!
ZOK57

przez ZOK57 18 cze 2015, 03:07
Czy dobrze schodzę z Xanaxu SR?? 36 dni 2 rano i 2 po poludniu , 14 dni 2 rano i 1 po poludniu i teraz 8 dzien 1 rano i 1 po poludniu?
ZOK57

Sortuj wg