Benzodiazepiny - Moja walka z uzależnieniem i odstawieniem

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez andrzej57 31 gru 2014, 13:43
Tą noc miałem przecudną,spałem jak niemowlak. Wczoraj trochę za dużo zahaczyłem tego clona,wystarczyłoby 0,5mg i potem wieczorem też o,5mg, gdyż jazdy zaczynały mi się z reguły w godzinach popołudniowych,a wieczorem to już masakra była. Także będę teraz brał rano i po południu po 0,5mg (ok.17-tej) - ten mój mózg musi się dostosować teraz żebym nie miał jazd wieczornych. A od wiosny - marca pomyślę o kolejnej odstawce z lekarzem. Na razie już mam dość tego schodzenia z 2 mg zszedłem do 1 mg.Być może w 2015 zejdę z 1 mg na 0,5mg i w 2016 roku może się mi się uda, ale na pewno nie takimi katuszami,jakie doznałem teraz. Dziś mija 7 miesięcy jak nie wypiłem grama alkoholu,ale też tu z forum się dowiedziałem dlaczego po wypiciu na drugi dzień mną telepało i sięgałem po 4-6mg clona, także alkohol poszedł w totalną odstawkę na wieki. Czas pokaże, a życie pisze nam scenariusz i nie ma co wybiegać z planami aż tak do przodu,trzeba się cieszyć z małych kroczków i żyć tu i teraz. Życzę Wszystkim dużo zdrowia i uśmiechu w 2015 roku - umiejmy cieszyć się z rzeczy małych! Pozdrawiam
obserwowany

przez huśtawka 31 gru 2014, 19:12
andrzej57 napisał(a):Tą noc miałem przecudną,spałem jak niemowlak. Wczoraj trochę za dużo zahaczyłem tego clona,wystarczyłoby 0,5mg i potem wieczorem też o,5mg, gdyż jazdy zaczynały mi się z reguły w godzinach popołudniowych,a wieczorem to już masakra była. Także będę teraz brał rano i po południu po 0,5mg (ok.17-tej) - ten mój mózg musi się dostosować teraz żebym nie miał jazd wieczornych. A od wiosny - marca pomyślę o kolejnej odstawce z lekarzem. Na razie już mam dość tego schodzenia z 2 mg zszedłem do 1 mg.Być może w 2015 zejdę z 1 mg na 0,5mg i w 2016 roku może się mi się uda, ale na pewno nie takimi katuszami,jakie doznałem teraz. Dziś mija 7 miesięcy jak nie wypiłem grama alkoholu,ale też tu z forum się dowiedziałem dlaczego po wypiciu na drugi dzień mną telepało i sięgałem po 4-6mg clona, także alkohol poszedł w totalną odstawkę na wieki. Czas pokaże, a życie pisze nam scenariusz i nie ma co wybiegać z planami aż tak do przodu,trzeba się cieszyć z małych kroczków i żyć tu i teraz. Życzę Wszystkim dużo zdrowia i uśmiechu w 2015 roku - umiejmy cieszyć się z rzeczy małych! Pozdrawiam

Jak Ty to osiągąłeś???Też tak chcę!!! :why:
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez andrzej57 31 gru 2014, 19:35
huśtawka, nic nie osiągnąłem jedynie zaczynają mnie odpuszczać objawy odwyku benzodiazepinowego i cały czas te myśli krążą jednak wokół tych clonów. :105:
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez huśtawka 31 gru 2014, 20:51
andrzej57 napisał(a):huśtawka, nic nie osiągnąłem jedynie zaczynają mnie odpuszczać objawy odwyku benzodiazepinowego i cały czas te myśli krążą jednak wokół tych clonów. :105:

Miałam na myśli alkohol...chciałabym nie pić od 7 miesięcy... :why:
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez andrzej57 31 gru 2014, 21:07
huśtawka często pijesz? Można wyjść, dużo osób w realu znam co wyszło z tego nałogu. Pewnie łatwo nie jest,ale próbuj, nikt za Ciebie tego trudu się nie podejmie. Napisz sobie plusy i minusy z picia i co przeważy? Odpowiedź znasz. Nie marnuj sobie życia. Tutaj na forum otrzymasz na pewno duże wsparcie od osób,które wyszły z nałogu. Każdy ma słabości,ale trzeba sobie z nich po prostu zdać sprawę, a przede wszystkim dojrzeć do pewnych decyzji. Wiadomo, upadki są zawsze, ale podnosimy się i zaczynamy od nowa. Życzę Ci aby się udało :D
obserwowany

przez huśtawka 31 gru 2014, 21:25
andrzej57, Ja dawno sobie zdałam z tego sprawę ale jest cholernie ciężko.Na razie nic mi się nie udaję tylko jeszcze bardziej brnę w to gówno.Na zamkniętą terapie mnie stać,a nic innego mi nie pomaga.Nie wiem co mam robić...
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez andrzej57 31 gru 2014, 21:47
huśtawka, wszyscy balują a my tutaj :lol: Nie jest tak źle, skoro w sylwka siedzisz przy kompie :brawo: Ważne,że jesteś świadoma i chcesz sobie pomóc i na pewno nadejdzie taki czas. Bądź dobrej myśli i życzę Ci oby 2015 rok był dla Ciebie łaskawszy i żeby Twoje pragnienia i marzenia się spełniły :yeah:
obserwowany

przez Arasha 31 gru 2014, 21:52
andrzej57, też siedzisz w domu dzisiaj ? To tak jak ja i jeszcze paru desperatów :lol: Już nie te lata ( mówię o sobie ) :bezradny: Mam nadzieję, że ból głowy minął. Pozdrawiam ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez huśtawka 31 gru 2014, 22:04
andrzej57 napisał(a):huśtawka, wszyscy balują a my tutaj :lol: Nie jest tak źle, skoro w sylwka siedzisz przy kompie :brawo: Ważne,że jesteś świadoma i chcesz sobie pomóc i na pewno nadejdzie taki czas. Bądź dobrej myśli i życzę Ci oby 2015 rok był dla Ciebie łaskawszy i żeby Twoje pragnienia i marzenia się spełniły :yeah:

Dzięki.Ja także Tobie życzę wytrwałości w walce i pogody ducha,a widzę że takową raczej posiadasz :105:

-- 31 gru 2014, 21:05 --

Arasha,
Ważne że i na forum nie jesteśmy sami,a desperaci to dobre towarzystwo w sumie ;) :) U mnie to tez nie te lata...Może jak wejdę w klimakterium to wtedy mi odbije i znów będę miała ochote na szaleństwo i imprezowanie.A teraz to gdybym miała gdzieś wyjść to chyba bym się pogryzła tylko po to by nigdzie nie wychodzić-albo nawrót depresji albo starość,sama nie wiem ;)
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez andrzej57 31 gru 2014, 22:13
Arasha, co Ty piszesz :?: :?: :?: "Już nie te lata" :?: Ty powinnaś cały czas wirować na sali balowej :lol: a nie siedzieć tutaj :zonk: Główka już spokojna. Siedzę, bo gram w pokera na pokerstars i czas leci, a za plecami telewizornia nadaje.
huśtawka, ja Tobie tego samego życzę :!:

WSZYSTKIM ŻYCZĘ ZDROWIA, BO JEST BEZCENNE. BEZCENNA JEST RÓWNIEŻ RODZINA, WIĘC I ZROZUMIENIA, CIERPLIWOŚCI ORAZ BLISKOŚCI NAJWAŻNIEJSZYCH DLA WAS OSÓB - SZCZEGÓLNIE W TRUDNYCH CHWILACH :uklon:
obserwowany

przez Arasha 31 gru 2014, 22:19
huśtawka, andrzej57, ja jeszcze nie zdążyłam zacząć szaleć :hide: A tu się okazuje, że mam do klimakterium czekać :time: ( przecież ja tego nie dożyję )

Ciekawe, co u buraczek58 :nono: i AdddictGirl21 :bezradny:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez andrzej57 31 gru 2014, 22:29
Arasha, tak,tak wtedy będziesz szalała po klimakterium i powiesz sama do siebie, że najlepszy czas przesiedziałaś................. dożyjesz :!:
Ani Basi ani Oli cisza straszna bawią się dziewczyny :great:
obserwowany

przez Arasha 01 sty 2015, 00:09
Wszystkiego najlepszego kochani w Nowym Roku
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez huśtawka 01 sty 2015, 00:14
Zdrowego,radosnego i pogodnego Nowego Roku!!!
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

Sortuj wg