Benzodiazepiny - Moja walka z uzależnieniem i odstawieniem

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez hania33 14 mar 2014, 09:25
wieslawpas, Ale lepiej troche u Ciebie czy gorzej?

-- 14 mar 2014, 09:29 --

wieslawpas, benzo bierzesz codziennie?
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez JużTuByłem 14 mar 2014, 10:28
Mam ochotę wam napisać o swoim mały przedwczorajszym zwycięstwie ;) Otóż miałem mega parcie zeby gdzieś wyjśc dzwonie do kumpla on mi mówi ,że jest na Bytomiu u swojej dziewczyny i go nie będzie na wsi,dzwonie do kumpeli będąc już na podworku mówi mi ,ze dzis nigdzie nie wychodzi.Dalej nie dzwoniłem ,bo więkoszść moich znajomych niema czasu ,aby wyjść w tygodniu praca,dziewczyna itd.Spotykam kolesia który hmm wychował sie w patologi,chodziłem z nim jeden rok w podstawowce do klasy ,pozniej został.W każdym razie bylo o czym gadać,poszliśmy do sklepu kupilismy po 2 piwa i znalezlismy miejscówe gdzie nikt nas nie widział.Po jakimś czasie przyszło do nas kilka osób z tej sfery patologicznej ,dragi ponad wszystko i hai life;) Jeden koleś zaproponował mi i ziomkowi z klasy dopalacze.. coś bardzo podobnego do amfetaminy.Poszliśmy do jego domu i tam załatwialiśmy to przez 2 h jeszcze w miedzy czasie pojechałem do bankomatu wypłacić kasę.Już miały byc dopalacze do tego jeszcze amfetamina i nagle mi się lampka zaświecił./cenzura/ co Ty robisz ,byłeś w szpitalu psychiatrycznym ,chcialeś sie zabic teraz się czujesz dobrze,ale pomimo tego za chwilę wezmiesz dragi i cały ten efekt zniknie.Kim chcesz zostać ćpunem bez ambicji ? Tak jak ci co siedza obok Ciebie którzy nawet w mieszkaniu nie potrafia posprzątać.Z kim ty w ogole przebywasz? Stoczyłeś się ! Wstałem sięgnąłem po swoje fajki i powiedziałem ,że ide się wysikać na podwórko... już nie wróciłem ! Mam mega satysfakcje i więcej się z tym towarzystwem nie będe kumał! Jestem dumny ze swojej trzezwości ! ;))
Gdybym sięgnął po fete koniec konców na zjezdzie pojawiłybym się duże lęki i skonczyłoby się to ciągiem benzodiazepinowym...Tak w ogóle to 16 dzień ;)

AddictGirl21 piękna jak idzie schodzenie z dawki ? Napisałaś ,że zamienniki nie działają a probowalas wszystkiego ? Np. kwetiapiny ?
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

przez AddictGirl21 14 mar 2014, 12:49
JużTuByłem, Jestem z Ciebie dumna! Postapiłeś rewelacyjnie, tak trzymaj Bracie! Silna wola i do przodu. Jeżeli chodzi o mnie zatrzymałam się w czasie, że tak to ujmę. Bromazepam 6mg na dobę i Clonazepam 1,5mg. Na razie nie schodzę z dawek, jeszcze nie ten czas. Nie jestem gotowa, czuję to gdzieś w środku ;) Poza tym wracając do Twojej przygody z kumplami, naprawdę nie warto...czy to dopalacze czy narkotyki, wszystko na jedno wychodzi, bezsensu się pogrążać bo to z pewnością nie doda Nam zdrowia, wręcz przeciwnie. Więc z dala od tego szajsu i brać życie na trzeźwo w miarę możliwości.... ;)
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez scarlett33 14 mar 2014, 17:42
miałam parę dni przerwy z klonami ale dzisiaj wzięłam jednego bo remont mam w chałupie a chora jestem i nie mam na nic siły. nie odczułam za bardzo że wzięłam,może to dobry znak?
clonazepam -co najmniej 4 mg dziennie
rexetin 20 mg 1-1-0
chlorprothixen15 mg-15 mg-100 mg
propranolol 30 mg

przez nerwosol-men 14 mar 2014, 17:49
ja się powstrzymałem a miałem spinkę, i ochotę zarzucić ale obyło się bez benzo
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

przez scarlett33 14 mar 2014, 18:00
nerwosol-men, ja 3 dni tak walczyłam. może gdyby nie ta grypa to i dziś by się udało. ale to takie głupie myślenie. wezmę i będę miała siły do roboty. a tu nic z tego-i tak zdycham
rexetin 20 mg 1-1-0
propranolol 30 mg

przez nerwosol-men 14 mar 2014, 18:04
scarlett33, no po benzo to energii nie ma :) witaminy łykaj :)
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

przez scarlett33 14 mar 2014, 18:12
na mnie z reguły klony działały jak amfa-pobudzały mnie. teraz piję gripex i fervex po których cholernie spać mi się chce. może z klonami w połączeniu działa to jakoś inaczej?
rexetin 20 mg 1-1-0
propranolol 30 mg

przez AddictGirl21 14 mar 2014, 23:15
Słuchajcie byłam dzisiaj u swojej Psychiatry i mimowolnie nawiązała się luźna pogawędka. Pani P. zna moją historię <10lat> i dziś powiedziała tak - "Olu "normalny" człowiek biorąc tyle leków co Ty, takie dawki.....i mieszając je w taki sposób jak Ty odrazu wylądowałby na Odziale Intensywnej Terapii albo co gorsza kopnąłby w kalendarz < chodzi rzecz jasna o benzo>...i wiecie co tak popatrzyłam na Panią P. zastanowiłam się chwilkę i nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać bo w sumie nadal jestem na benzosach. Dodatkowo Pani P. uświadomiła mi po mojej kartotece włącznie z Tomografią, że mam uszkodzony móżdżek od nadużywania i stąd te zachwiania równowagi. Masakra. Wyszłam więc z gabinetu ze stosem nowych recept i pomyślałam sobie "Coś Ty najlepszego z siebie zrobiła dziewczyno, gdzie miałaś mózg...chyba w dupie...".................................WIĘC KOLEJNA PRZESTROGA - JAK NAJDALEJ OD BENZODIAZEPIN LUDZIE!!!...no chyba, że jest sytuacja patowa, koszmarny stan lękowy ale NIE codziennie tak jak ja.... Pani P. powiedziała, że jeżeli nie odstawię w najbliższych miesiącach benzo mój móżdżek będzie chorował coraz bardziej i w efekcie końcowym zacznę chodzić jak kaczka a nie jak człowiek. Motywacja jest ALE jednocześnie nie wyobrażam sobie życia bez tego szajsu. Cyrk. Paranoja. Błędne koło :mhm:

przez Kalebx3 14 mar 2014, 23:25
ADDICGirl 21 , chyba nie masz wyjscia i musisz udać się na TOTAL DETOX , bo domowymi sposobami to możesz sobie co najwyżej w trąbke dmuchnąc ;) .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez scarlett33 14 mar 2014, 23:25
AddictGirl21, :(
rexetin 20 mg 1-1-0
propranolol 30 mg

przez AddictGirl21 14 mar 2014, 23:32
Kalebx3, scarlett33, Kurva nawet nie wiecie jakie to dla mnie ciężkie, kolejny detoks, rzygać się chce, powroty są najgorsze....Boże daj mi siłę bo inaczej będzie źle..................................Uszkodzony móżdżek, lęki, które zmuszają do brania tego syfu, nie wiem jak mam to wszystko ogarnąć........gdybym tylko mogła cofnąć czas....ale nie mogę, jestem w totalnej dupie!...na życzenie moich popieprzonych stanów lękowych...bezsensu to wszystko, serio...

przez Kalebx3 14 mar 2014, 23:35
Nie masz wyjscia DETOX i żadnych innych na tę porę marzeń/ będzie boleć jak hu-j , ale móżdzek chociaż zachowasz
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez scarlett33 14 mar 2014, 23:36
AddictGirl21, dokładnie wiem jak się czujesz dlatego baaaardzo Ci współczuję i jestem z Tobą całym sercem
rexetin 20 mg 1-1-0
propranolol 30 mg

Sortuj wg