Benzodiazepiny - Moja walka z uzależnieniem i odstawieniem

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez monmaria 04 gru 2013, 21:21
TheMan napisał(a):Ja od 18 dni nic w ogóle zero benzo nawet relanium, i już trochę lepiej się czuję w skali od 1 do 10 to tak na 5. Już widzę polepszenie samopoczucia chociaż jeszcze nie do końca jest różowo. Ale w porównaniu z pierwszymi dniami to już stanowcza poprawa samopoczucia. dzięki Bogu i partii :) Jeszcze z 10 dni i mam nadzieje wyjdę z tego bezsensu.

Witaj cieszę się z Twojego sukcesu, tak trzymaj.

-- 04 gru 2013, 21:23 --

marwil napisał(a):17 dni odstawiania alprazolamu.
Od 5 dni biorę 0,25mg rano. Wieczorny zopiklon już odstawiony.
Warto jeszcze dzielić na 0,125mg przez kilka dni, czy odstawić całkiem?

Cześć wszystko zależy jak się czujesz. Może warto jeszcze podzielić i nie mieć problemów.
monmaria

przez kika218 05 gru 2013, 15:31
Witam wszystkich ponownie i pozdrawiam. Słuchajci proszę was bardzo opiszcie swoje objawy chciałabym wiedzieć dokładnie co wam dolega co was dokładnie boli. Ja w tej chwili cierpię na bóle w klacie i ciężki oddech że czasami nie mogę oddychać, i już sam aniwiem czy to od tych lekow czy do licha jakaś choroba.Proszę napiszcie

przez hania33 05 gru 2013, 15:53
kika218, jakie leki bierzesz?
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kika218 06 gru 2013, 14:37
Ja brałam około 3 lat przeważnie xanax w niedużych ilościach ale regularnie i próbuje odstawić .I właśnie teraz gdy odstawiam mam takie jazdy.Dzisiaj trochę lepiej mi się oddycha ale czuję się byle jak. Tak dzięki za odpowiedż.Hania33

przez hania33 06 gru 2013, 15:17
kika218, to tak bedzie juz przy odstawianiu , przykro mi, miesnie rowniez napewno ci skacza..

Obrazek

przez kaja123 06 gru 2013, 19:02
kika218 napisał(a):Witam wszystkich ponownie i pozdrawiam. Słuchajci proszę was bardzo opiszcie swoje objawy chciałabym wiedzieć dokładnie co wam dolega co was dokładnie boli. Ja w tej chwili cierpię na bóle w klacie i ciężki oddech że czasami nie mogę oddychać, i już sam aniwiem czy to od tych lekow czy do licha jakaś choroba.Proszę napiszcie

Miałam: poirytowanie, skoki nastrojów, bóle w klatce piersiowej, nasilenie objawów nerwicowych, zawroty głowy, drżenie i napięcie mięśni całego ciała, biegunki, wzmożone pocenie się, trudności w koncentracji, zaburzenia widzenia, bezsenność ..... :?

przez JERZY62 06 gru 2013, 20:27
kaja123, możesz zrobić przysłonę na flesz bo bardzo oślepia :smile:
Przez siedem dni miałem takie objawy jak Ty i powróciłem do prochów.
♪♪♪

przez kika218 07 gru 2013, 17:05
Bardzo dziękuję kaja 123 ile czasu trwały u Ciebie ta męczarnia. U mnie co dziennie coś nowego ale dzisiaj znów walczę z oddechem wczoraj było w miarę, nie mam sily na nic.

przez kaja123 07 gru 2013, 17:10
kika218, najgorsze 2 tyg ale ja schodziłam bardzo powoli i ostrożnie pod kontrolą lekarza.

przez kika218 08 gru 2013, 14:27
Witam wszystkich.Dzisiaj jest piękna niedziela a mnie dusi .Tak strasznie żaluję miałam taki moment w życiu że postanowiłam przestać brać te leki i udało mi się prawie 3 miesiące a potem był bum który mnie wystraszył i znów zaczełam łykac w małych ilościach bo xanax 0,25 lub mniej ale zdarzało mi się codziennie a teraz znów odstawiam i mam takie odczucia że wcześniej tego nie mniałam i czy to są objawy odstawienia.
Teraz czuję ból w uszach dziwne zawroty i brak oddechu.

przez hania33 08 gru 2013, 15:07
kika218, bol w uszach jest , moja kolezanka to miala i brak oddechu , ile zmniejszylas dawke?

Obrazek

przez kaja123 08 gru 2013, 21:07
kika218 napisał(a):Tak strasznie żaluję miałam taki moment w życiu że postanowiłam przestać brać te leki i udało mi się prawie 3 miesiące a potem był bum który mnie wystraszył i znów zaczełam łykac w małych ilościach bo xanax 0,25 lub mniej ale zdarzało mi się codziennie a teraz znów odstawiam i mam takie odczucia że wcześniej tego nie mniałam i czy to są objawy odstawienia.
Teraz czuję ból w uszach dziwne zawroty i brak oddechu.

Miałam podobnie. w sumie objawy fizyczne z czasem mijają u jednych szybciej u innych później. Ja zawsze miałam największy problem z psychicznym uzależnieniem bo jest on nadal. Jest taki bum jak to okresliłaś i myśli krążą wokół tabletki że: jak zażyje to obajwy puszczą, po co się męczyc, przecież to tylko raz moze dwa, a żeby lepiej się spało przecież to nie jest przestępstwo, dlaczego sobie nie pomóc i tak można w kółko. Ale szczerze - nie wiem jak teraz odstawiasz ten lek czy leki czy nagle czy po okruszku czy masz jakiś lek zastępczy nie benzo. Jak np zmniejszasz dawkę powoli to nic się wielkiego nie stanie jak raz weźmiesz ciut większą i zobaczysz czy objawy zmaleją, jak się będziesz czuła, potem ten okres wydłużać o jeden, dwa dni aż całkiem ustąpią. (jeśli to jest 0.25 xanaxu to nie jest powalająca dawka) W sumie najtrudniej (dla mnie bynajmniej) poradzić sobie z psychiką. Te leki zawsze były jako bezpiecznik, jakby miały taką moc sprawczą i faktycznie wyciągały mnie z opresji. Dobrze wiemy że tak nie jest no ale działanie mają takie że trudno się oprzeć :x

przez marwil 08 gru 2013, 21:39
Schodzę pomału, 0.125 mg alprazolamu od 2 dni. Kilka dni temu odstawilem zopiklon.
Obserwuję pocenie się dłoni i stóp, lekki stres, niepokój. Sporadyczne drgania rożnych partii mięśni. Ból, klucie serca, spłycony sen. Nie mam drastycznych objawów ale czuje psychiczne ssanie. Od kilku dni piję nieduże ilości alkoholu, który daje ulgę w ogólnym złym samopoczuciu, pomaga zasnąć.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez Kalebx3 08 gru 2013, 21:43
Marwil , to do jakich dawek dziennych alprazoamu doszedłeś ,że teraz schodzisz?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg