uzależnienie od masturbacji

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Re: uzależnienie od masturbacji

przez harpagan83 05 sty 2011, 22:58
Seks musi u mnie wiazac sie z uczuciem, choc... niekoniecznie musi to byc milosc

Dla tego nawet najbardziej wyrafinowana masturbacja nie zastąpi seksu z drugą osobą, no chyba że masturbuje nas ta druga osoba ;) :mrgreen:
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez marcja 06 sty 2011, 00:43
harpagan83 napisał(a):
Dla tego nawet najbardziej wyrafinowana masturbacja nie zastąpi seksu z drugą osobą, no chyba że masturbuje nas ta druga osoba ;) :mrgreen:

Ty wolales chodzic na dziwki, ja wole robic to, co robie :mrgreen: Pewnie sporo facetow by chetnie wystapilo w roli meskiej dziwki dla mnie, ale ja bym sie wtedy czula jak szmata :oops:

przez nerwicaman 06 sty 2011, 00:50
marcja odnosnie postu wyzej, ja Cie lubie czyli jest juz wiez ;)
ps ja tez sie nie nadaje na jednorazowe nr, co wieczorem wydaje sie fajne, rano gdy alko wyparuje to juz moze byc roznie :pirate:

ps2 zeby nie bylo ze offtop, imo masturbacja robi wiecej zlego niz dobrego w mojej plci, wiec rozrabiako chyba lepiej sluchac facetow jak jestes facetem, bo tylko my wiemy co Ty czujesz, bez urazy marcja :pirate: a w sumie kazde uzaleznienie jest zle, choc nie wiem czy jestes uzalezniony
Miłość to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marcja 06 sty 2011, 01:11
nerwicaman napisał(a): marcja odnosnie postu wyzej, ja Cie lubie czyli jest juz wiez ;)

^^ ;)

nerwicaman napisał(a): ps2 zeby nie bylo ze offtop, imo masturbacja robi wiecej zlego niz dobrego w mojej plci, wiec rozrabiako chyba lepiej sluchac facetow jak jestes facetem, bo tylko my wiemy co Ty czujesz

Nadal tego nie ogarniam, ale niech Ci bedzie :P To wobec tego Rozrabiako, dzis nie rozrabiaj :nono: :D Jakos dziwi mnie to, co ktos powyzej napisal, ze raz w miesiacu sobie potrze... To co sie dzieje w pozostale dni miesiaca? Przeciez mezczyzni maja spory poped, co z nim zatem robia, jesli nie maja partnerki? Mysle, ze moze to byc pomocna porada dla autora watku i ja tez w koncu sie moze dowiem ;) W realu nie mam sznas sie dowiedziec, bo kazdy moj kolega przyznaje sie do regularnej masturbacji.

przez nerwicaman 06 sty 2011, 01:48
marcja tu nikt nie pisze ze wogole tego nie robi, tylko odradzamy, czyli zeby jak najrzadziej.
jak sobie radzimy nie chcialabys wiedziec :time: zart. jakos wole chodzic naladowany, bardziej sie wtedy staram o kontakty z femalami :evil:

ps to z tym potarciem bylo dobre :great:
Miłość to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach

przez troteron 06 sty 2011, 13:37
Dlaczego jak najrzadziej? Co do kobiet - cytując za wikipedią - 'Pierwsze wibratory stosowane były przez dziewiętnastowiecznych lekarzy w krajach anglosaskich jako przyrząd do leczenia często wtedy diagnozowanego schorzenia kobiecego określanego terminem histerii' - to chyba na dobre wychodzi, nieprawdaż? ;-)
troteron

przez harpagan83 06 sty 2011, 14:35
Pewnie sporo facetow by chetnie wystapilo w roli meskiej dziwki dla mnie, ale ja bym sie wtedy czula jak szmata
,
marcja, bo dziewczyny są z reguły bardziej uczuciowe i wrażliwe i bardziej emocjonalnie podchodzą do seksu inaczej go przeżywają, Faceci odczuwają to bardziej fizycznie stąd jest im często wszystko jedno czy to przygoda, czy stały związek, chociaż nie zawsze tak jest ;)

[Dodane po edycji:]

Co do masturbacji to jestem zdania że może zaszkodzić człowiekowi w różny sposób, zwłaszcza nałogowa masturbacja a są typy osobowości bardzo podatne na uzależnienia, np Neurotycy i takim ludziom masturbacja szkodzi. I tak uważam że seks nawet z przelotną dziewczyną daje więcej wrażeń i przyjemności i satysfakcji nisz walenie konia przed komputerem, albo świerszczykami. 8)
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez rozzrabiaka 06 sty 2011, 15:41
się zobaczy jak będzie :bezradny: staram się nie rozrabiać ;d nawet mi wychodzi ale co do mojej seksualności nie jestem pewien czy jestem hetero- chociaż myślę że jestem bo niejedną laskę miałem ale nie wiem czy homo- też jestem bo czasem pociągają mnie faceci, a co będzie jak zakocham się w którymś( wiem jak to jest gdy zakochałem się w mojej pierwszej dziewczynie- wszystkie myśli zajmowała ona i tylko o niej myślałem a nawet chciałem z nią uciec). Więc jak się zakocham w chłopaku ?? Towarzyszą mi przy tym bardzo dwojakie myśli- z jednej strony to dobrze że się zakocham, a z drugiej strony zawiodę nie tylko siebie ale i rodziców bo nie zostaną nigdy dziadkami xd Boje się niestety bo wiem jak działa miłość :pirate:

przez marcja 06 sty 2011, 22:24
Uwazam, ze powinienes sie wyzwolic od tego, co powiedza rodzice. To co oni o Tobie pomysla, to jest tylko i wylacznie ich sprawa... Mnie tez rodzice ciagle mecza, dlaczego nie skonczylam innego kierunku studiow. Slysze, ze przez to "sa chorzy z nerwow"... Szczerze, przestalo mnie to interesowac - to jest moje zycie i to ja mam byc szczesliwa. Jesli oni wola zyc czyims zyciem to jest ich problem. Nie da sie nigdy zadowolic wszystkich :) Powodzenia :)

http://zenforest.wordpress.com/2008/11/ ... szystkich/

przez majster69xxx 10 sty 2011, 20:48
Też dawniej miałem problem z masturbacją. Po prostu musiałem to robić, nie mogłem się powstrzymać. Pomogło mi samo zmotywowanie się do zmiany oraz kilka przydatnych rad.

przez paradoksy 10 sty 2011, 20:51
majster69xxx, aha, czyli zmotywowałeś się(czym?) i przestałeś. proste.
paradoksy

Temat może i wstydliwy MASTURBACJA !

przez lama 14 lut 2011, 13:57
Witam serdecznie to mój pierwszy post na tym forum. Postanowiłem się zapisać na tym forum gdyż mam DUŻY problem związany z masturbacją :( Masturbuje się od 14 roku życia a mam już 24 lata. Wcześniej nie zwracałem na to uwagi. Klepałem jak i kiedy chciałem. Brzmi to trochę śmiesznie ale tak było. Gimnazjum, liceum skończyłem i od skończenia liceum dopadła mnie depresja i to całkiem poważna. Zmieniłem się. Wcześniej byłem nawet towarzyski ale teraz to już nie to samo. Posmutniałem. Właściwie nigdy nie miałem dziewczyny i chyba to jest jeden ze skutków ubocznych tej ciągłej masturbacji, która przez ostatni rok przybrała na sile. Nie pamiętam abym miał przerwę nawet dwu tygodniową :!: Od stycznia chodzę do psychologa i zamierzam iść do psychiatry ale opuściłem już dwa spotkania bo boje się porozmawiać o tym z psychologiem :( Proszę doradźcie mi cóż mam poczynić ...
Ostatnio edytowano 14 lut 2011, 14:08 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono z szerszym wątkiem o tej tematyce.

przez savalis 05 lis 2011, 20:55
napisze tak jak szanowny Pan margaryna ktorego Szanowni adminowie usuneli walenie niemca po chelmie pucowanie torpedy szlifowanie mariana czochranie predatora nie jest zle fajne byl komentarz raz na miesiac potre malego o przescieradlo albo robilem to z nia 12 razy w nocy az bolaly ja uda albo marszcze freda 17 razy dziennie.mnie to wali i wale jak musze kobiet nienawidze bo one mnie wprowadzily w depreche na dziwki nie chodze bo mozna sie zarazic wiec zostaje masturbacja kobiety sa zle zart zartami ale tak to bywa z kobietami:)

przez rede 07 lis 2011, 21:57
nie wiem co pisali poprzednicy, ale... masturbacja w przypadku mężczyzn to jest po prostu zakładanie sobie kotwicy na swój własny dotyk (NLP) - co wiąże się z tym, że mogą zdarzyć (!!) się przypadki takiego typu, jak: kobieta nas nie podnieca, mamy problemy z postawieniem żołnierza, gdy kobieta leży w łóżku, a nawet nie chce się poznawać kobiet - bo po co? ręka jest ważniejsza. Ręka wszystko zastąpi ;) rady jakieś? przestać walić niemca w kask, wyjść na zewnątrz i poznawać nowe kobiety (oczywiście samo poznawanie nic nie da, trzeba dalej działać w kierunku relacji z kobietami ) ALBO po prostu zająć się czymś, przez co nie będzie trzeba myśleć o waleniu gruchy :) Oczywiście, jak to forum... to jest moje zdanie ;)

Pozdrawiam !
psycholog-seksuolog

Sortuj wg