uzależnienie od masturbacji

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez nedved 27 lis 2013, 15:37
Mi się udało wyjść z tego. Miałem zawsze straszne poczucie winy. Ale udało się z tego wyjść. Już nie pamiętam kiedy to ostatnio robiłem. A wszystko dzięki Jezusowi Chrystusowi. Modliłem się do niego o pomoc. Dodawał mi tyle sił, żebym umiał się od tego uwolnić. Tylko wiadomo na początku łatwo nie było, ale najważniejsze było to, że coraz bardziej minimalizowałem masturbację, aż do momentu kiedy przestałem się masturbować. Naprawdę idzie się od tego uwolnić! Bóg będzie widział twoje starania i na pewno ci pomoże! Módl się i uwolnij się od tego!

przez Candy14 27 lis 2013, 18:58
nedved, Obrazek
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez TEUFEL 27 lis 2013, 19:03
Po co rezygnować z naturalnego treningu fujary? Przecież to autodestrukcja :mrgreen:
TEUFEL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Reiben 27 lis 2013, 19:07
Bez sensu, przecież Jezus też walił bo Biblia nic o jego kobietach nie wspomina więc raczej nie miał czasu na baby.
Reiben

przez SmutnaTęcza 27 lis 2013, 22:18
nedved a co jest złego w masturbacji? Sorry, ale brzmisz trochę jak nawiedzony... :?

przez na_leśnik 27 lis 2013, 22:41
Aurora92 napisał(a):nedved a co jest złego w masturbacji? Sorry, ale brzmisz trochę jak nawiedzony... :?

Nawet nie trochę...
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez tosia_j 27 lis 2013, 22:44
mial poczucie winy. to chyba dosc by chciec sie pozbyc nawyku
outsider

przez Reiben 27 lis 2013, 23:11
Miał poczucie winy, że marnuje własne plemniki, które dał mu Bóg by za każdym razem kończył w kobiecie i stworzył biedną rodzinę, na wzór pasterzy kóz sprzed 2000 lat.
Reiben

przez Arhol 27 lis 2013, 23:22
Aurora92 napisał(a):nedved a co jest złego w masturbacji? Sorry, ale brzmisz trochę jak nawiedzony... :?

Patrząc przez pryzmat tematyki forum...czy to aż tak dziwne :pirate: :mrgreen: ?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez tosia_j 27 lis 2013, 23:28
Reiben napisał(a):Miał poczucie winy, że marnuje własne plemniki.

Uuuu...adwokat :brawo:
outsider

przez SmutnaTęcza 27 lis 2013, 23:30
Reiben napisał(a):Miał poczucie winy, że marnuje własne plemniki, które dał mu Bóg by za każdym razem kończył w kobiecie i stworzył biedną rodzinę, na wzór pasterzy kóz sprzed 2000 lat.

Nov to może rzeczywiście lepiej, że dopadło go poczucie winy - namyśli się i przynajmniej spożytkuje je w odpowiednim momencie, zamiast po fakcie zastanawiać się, jak utrzyma spłodzone dziecię. ;)

przez Reiben 27 lis 2013, 23:33
tosia2 napisał(a):
Reiben napisał(a):Miał poczucie winy, że marnuje własne plemniki.

Uuuu...adwokat :brawo:

A więc wytłumacz, bo widzę, że jesteś w temacie, na czym polega potrzeba poczucia winy i żalu za czyn masturbacji wg nauk kościoła. Wiadomo, że się nie znam, jeszcze aż tak mi nie odbiło żebym czuł się winny za rozporządzanie własnym ciałem :>
Reiben

przez TEUFEL 27 lis 2013, 23:37
czuć się winnym za masturbacje? no ludzie bez przesady :lol: :pirate:
TEUFEL

przez tosia_j 27 lis 2013, 23:43
Ludzie....nie mowie o nauce kosciola ...on mial dosc i to porzucił. Wiec mu gratuluję
outsider

Sortuj wg